2:0
1:0
0:1
- : -
branky (asistence): 04:55 Markéta Svačinová, 08:17 Lenka Faltusová (Dominika Tůmová), 12:30 Pavla Bárková (Izabela Kalinová)
branky (asistence): 27:31 Bára Procházková (Eva Urbášková)

Výběr PHaSČ WU17 - Výběr JMaZL WU17 3:1
5. Markéta Svačinová, 9. Lenka Faltusová, 13. Pavla Bárková - 28. Bára Procházková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 13 - Veronika Ištvánková 12; po třetinách: 2:0, 1:0, 0:1;
30:00
Střely v 3. třetině: 4:5
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „V posledním dnešním zápase se nám dařily kombinace a připravili jsme si hodně pěkných šancí. Jsme rádi, že naše hra se zápas od zápasu zlepšuje. Děkujeme soupeře.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Soupeř byl hodně silný, nám déle trvalo, než jsme se dostali do zápasu. Bohužel nás hodně ovlivnil první vlastní gól, který naše hráčky srazil hodně dolů. I přes zlepšený výkon se nám nepodařilo se zápasem nepodařilo nic udělat. Samozřejmě gratulujeme vítězům.“
30:00
27:31
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Bára Procházková, asistoval Eva Urbášková (3:1).
21:40
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva Výběr PHaSČ WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 4:4
20:00
12:30
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Pavla Bárková, asistoval Izabela Kalinová (3:0).
10:00
10:00
Střely na bránu v 1. třetině 7:5
10:00
08:17
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Dominika Tůmová (2:0).
05:34
Vyloučen hráč Dominika Tůmová družstva Výběr PHaSČ WU17 na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
04:55
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Markéta Svačinová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JMaZL WU17: brankář: Veronika Ištvánková; hráči v poli: Marika Marečková, Veronika Kubíčková, Kateřina Řičánková, Anna Zahálková, Eva Smutná
00:00
Line-up domácích Výběr PHaSČ WU17 : brankář: Adéla Nejezchlebová; hráči v poli: Izabela Kalinová, Vendula Beránková, Pavla Bárková, Monika Fellerová, Lenka Faltusová