0:1
0:0
0:2
- : -
branky (asistence): 03:06 Lucie Kubištová (Karolína Kašparová), 23:27 Karolína Kašparová, 26:40 Natálie Žídková (Lenka Antalová)

Výběr Slovenska WU17 - Výběr HKaPA WU17 0:3
4. Lucie Kubištová, 24. Karolína Kašparová, 27. Natálie Žídková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 63; zásahy brankářů: Kristína Hlavatá 15 - Nela Mihatschová 22; po třetinách: 0:1, 0:0, 0:2;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Odehráli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém byly šance na obou stranách, avšak my jsme jich nedokázali využít jako soupeř. Hlavní problém naší prohry je to, že děvčaty kondičně odešly.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Největší problém nám dělali soupeřovy individuální výpady, které jsme někdy i se štěstím přestáli. Zápas jsme šťastně dovezli do vítězného konce. Děkujeme soupeři za utkání. Těšíme se na zítřejší zápasy.“
30:00
Střely v 3. třetině: 9:5
30:00
29:19
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za blokování hokejky.
26:40
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Natálie Žídková, asistoval Lenka Antalová (0:3).
23:27
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Karolína Kašparová bez asistence (0:2).
22:48
Vyloučen hráč Natálie Žídková družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:06
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Lucie Kubištová, asistoval Karolína Kašparová (0:1).
02:34
Vyloučen hráč Dominika Selecká družstva Výběr Slovenska WU17 na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr HKaPA WU17: brankář: Nela Mihatschová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Sabina Labudová, Lucie Kubištová, Karolína Kašparová, Aneta Foffová
00:00
Line-up domácích Výběr Slovenska WU17: brankář: Kristína Hlavatá; hráči v poli: Petra Macúrová, Michaela Lupačová, Klára Grossová, Adriana Bahnová, Alexandra Kocúrová