1:0
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 04:17 Tatiana Pelechová (Kristína Vyletelková), 10:52 Linda Pudišová (Viktória Komzalová), 11:38 Tatiana Pelechová (Alexandra Švančarová), 27:40 Kristína Mlíchová (Michaela Dulková)
branky (asistence): 13:01 Eva Stará (Kateřina Rybníčková), 26:50 Eva Stará (Eva Nečasová)

Výběr Slovenska WU15 - Výběr JMaZL WU15 4:2
5. Tatiana Pelechová, 11. Linda Pudišová, 12. Tatiana Pelechová, 28. Kristína Mlíchová - 14. Eva Stará, 27. Eva Stará; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Paulína Farulová 17 - Aneta Machů 7, Alena Večeřová 10; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
30:00
Střely ve 2. třetině - 6:10; celkově 21:19
30:00
Komentář trenéra hostů: Zápas rozhodl nervozní začátek našich v první třetině. Pak už bylo těžké něco udělat proti výborně bránícím Slovenkám. Děkujeme soupeři za skvělý zápas
30:00
Komentář trenéra Slovenksého týmu: Jsme rádi že jsme se mohli zúčastnit tohoto turnaje, dívky splnily úlohy, hrály aktivní florbal a na rozdíl od předchozího ročníku jsme začali dávat branky.
30:00
27:40
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Kristína Mlíchová, asistoval Michaela Dulková (4:2).
26:50
Branku družstva Výběr JMaZL WU15 vstřelil Eva Stará, asistoval Eva Nečasová (3:2).
13:01
Branku družstva Výběr JMaZL WU15 vstřelil Eva Stará, asistoval Kateřina Rybníčková (3:1).
11:38
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Tatiana Pelechová, asistoval Alexandra Švančarová (3:0).
10:52
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Linda Pudišová, asistoval Viktória Komzalová (2:0).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině - 6:4
10:00
04:17
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Tatiana Pelechová, asistoval Kristína Vyletelková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JMaZL WU15: brankář: Aneta Machů; hráči v poli: Ema Brucháčková, Svatava Čermáková, Šarlota Hověžáková, Gabriela Macháčková, Gabriela Čížová
00:00
Line-up domácích Výběr Slovenska WU15: brankář: Paulína Farulová; hráči v poli: Sára Adamcová, Kristína Vyletelková, Tatiana Pelechová, Alexandra Švančarová, Lucia Liptáková