1:1
0:0
1:1
- : -
branky (asistence): 03:00 Karolína Judová (Simona Uchytilová), 25:24 Markéta Míchalová (Pavlína Bačová)
branky (asistence): 08:53 Sára Adamcová, 29:24 Sára Adamcová (Kristína Vyletelková)

Výběr VYaJČ WU15 - Výběr Slovenska WU15 2:2
4. Karolína Judová, 26. Markéta Míchalová - 9. Sára Adamcová, 30. Sára Adamcová; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Tereza Loudínová 20 - Paulína Farulová 18; po třetinách: 1:1, 0:0, 1:1;
30:00
Střely ve 3. třetině - 2:11; celkově 20:22
30:00
29:24
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Sára Adamcová, asistoval Kristína Vyletelková (2:2).
27:39
Timeout Výběr Slovenska WU15
25:24
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Markéta Míchalová, asistoval Pavlína Bačová (2:1).
20:00
20:00
Střely ve 2. třetině - 9:4
20:00
18:52
Vyloučen hráč Andrea Janoušková družstva Výběr VYaJČ WU15 na 2 minuty za blokování hokejky.
10:00
10:00
Střely v 1. třetině - 9:7
10:00
08:53
Branku družstva Výběr Slovenska WU15 vstřelil Sára Adamcová bez asistence (1:1).
08:53
Vyloučen hráč Terezie Kratochvílová družstva Výběr VYaJČ WU15 na 2 minuty za vysoká hokejka.
03:00
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Karolína Judová, asistoval Simona Uchytilová (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr Slovenska WU15: brankář: Paulína Farulová; hráči v poli: Viktória Komzalová, Linda Pudišová, Alexandra Olbertová, Kristína Mlíchová, Michaela Dulková
00:00
Line-up domácích Výběr VYaJČ WU15: brankář: Tereza Loudínová; hráči v poli: Petra Klusáková, Tereza Bočková, Monika Hanzalová, Lucie Krajícová, Jana Nováková