1:1
2:1
3:0
- : -
branky (asistence): 02:05 Vanessa Rebecca Keprtová (Mariana Býčková), 12:40 Mariana Býčková (Vanessa Rebecca Keprtová), 17:50 Nikola Hrabánková (Eliška Hermanová), 28:10 Lucie Řezáčová (Eliška Chudá), 29:08 Veronika Vyštejnová (Nikola Hrabánková), 29:25 Markéta Žbánková (Kateřina Kovaříková)
branky (asistence): 06:32 Natálie Balková (Aneta Ludvíková), 15:25 Daniela Blažková (Tereza Chládková)

Výběr PHaSČ WU15 - Výběr HKaPA WU15 6:2
3. Vanessa Rebecca Keprtová, 13. Mariana Býčková, 18. Nikola Hrabánková, 29. Lucie Řezáčová, 30. Veronika Vyštejnová, 30. Markéta Žbánková - 7. Natálie Balková, 16. Daniela Blažková; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 55; zásahy brankářů: Anežka Bakočová 16 - Anna Bartošová 22; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:0;
30:00
Komentář trenérky domácích: Po povedeném začátku jsme trošku znervóznily hráčky přestaly běhat a prohrávaly osobní souboje, navíc jsme se hrozně nadřeli na gól a měli jsme problémy s proměňování šancí. Naštěstí jsme ke konci zatlačily a po 3 gólech se uklidnily a v klidu dohrály. Praha.
30:00
Střely ve 3. třetině - 13;5; celkově 28:18
30:00
Komentář trenéra hostů: Myslím si že Praha Střední čechy. byli technicky lepší. Hráli jsme s nimi dvě a půl třetiny vyrovnaný zápas a bohužel za stavu 2:2 3 slepený góly který tento výsledek trošku degradují.
30:00
29:25
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Markéta Žbánková, asistoval Kateřina Kovaříková (6:2).
29:08
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Veronika Vyštejnová, asistoval Nikola Hrabánková (5:2).
28:10
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Eliška Chudá (4:2).
20:00
20:00
Střely ve 2. třetině - 7:10
20:00
17:50
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Nikola Hrabánková, asistoval Eliška Hermanová (3:2).
15:25
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Daniela Blažková, asistoval Tereza Chládková (2:2).
12:40
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Mariana Býčková, asistoval Vanessa Rebecca Keprtová (2:1).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině - 8:3
10:00
06:32
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Natálie Balková, asistoval Aneta Ludvíková (1:1).
03:50
Vyloučen hráč Klára Konečná družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.
02:05
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová, asistoval Mariana Býčková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr HKaPA WU15: brankář: Anna Bartošová; hráči v poli: Adéla Kozlová, Natálie Balková, Michaela Hladíková, Šarlota Stehlíková, Aneta Ludvíková
00:00
Line-up domácích Výběr PHaSČ WU15: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Eliška Hermanová, Natálie Houžvičková, Eliška Chudá, Natálie Nádvorníková, Veronika Vyštejnová