0:1
0:2
0:1
- : -
branky (asistence): 04:55 Pavlína Bačová, 12:50 Pavlína Bačová (Kateřina Seemannová), 18:28 Romana Bačová (Pavlína Bačová), 23:31 Simona Uchytilová (Nela Kotačková)

Výběr JMaZL WU15 - Výběr VYaJČ WU15 0:4
5. Pavlína Bačová, 13. Pavlína Bačová, 19. Romana Bačová, 24. Simona Uchytilová; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 40; zásahy brankářů: Aneta Machů 8 - Tereza Loudínová 20; po třetinách: 0:1, 0:2, 0:1;
30:00
Komentář trenéra hostů: V první třetině deja vu tradičně prospaná první perioda ve které při nás stál defensivní bůh. Od druhé třetiny jsme se zvedli ve všech ohledech, ukázali že umíme hrát parádní florbal a zaslouženě vyhrály. Děkujeme soupeři za zápas.
30:00
Komentář trenérky domácích: Zápas rozhodli neproměněné akce včetně přesilovky. Děkujeme soupeřům za zápas přejeme hodně štěstí.
30:00
Střely ve 3. třetině - 2:4; celkově 20:12
30:00
23:31
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Simona Uchytilová, asistoval Nela Kotačková (0:4).
20:00
20:00
Střely ve 2. třetině - 9:5
20:00
18:28
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Romana Bačová, asistoval Pavlína Bačová (0:3).
18:26
Vyloučen hráč Eva Nečasová družstva Výběr JMaZL WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.
16:46
Vyloučen hráč Eliška Hroudná družstva Výběr JMaZL WU15 na 2 minuty za sekání.
12:50
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Kateřina Seemannová (0:2).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině - 9:3
10:00
04:55
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Pavlína Bačová bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Teska a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr VYaJČ WU15: brankář: Tereza Loudínová; hráči v poli: Petra Klusáková, Tereza Bočková, Monika Hanzalová, Lucie Krajícová, Jana Nováková
00:00
Line-up domácích Výběr JMaZL WU15: brankář: Aneta Machů; hráči v poli: Ema Brucháčková, Šarlota Hověžáková, Veronika Muselíková, Samantha Makovičkova, Gabriela Čížová