0:5
1:3
1:3
- : -
branky (asistence): 11:30 Alexandra Glasová (Eva Řeháková), 29:53 Vendula Maroszová (Marie Zavřelová)
branky (asistence): 01:10 Barbora Valentová (Anna Marešová), 02:31 Anna Marešová, 04:51 Lucie Řezáčová (Markéta Žbánková), 07:27 Lucie Řezáčová (Anna Marešová), 08:02 Veronika Štajnerová, 16:32 Eliška Chudá (Veronika Vyštejnová), 17:30 Kateřina Kovaříková (Mariana Býčková), 17:45 Klára Zelinková (Veronika Štajnerová), 21:43 Nikola Hrabánková (Eliška Chudá), 24:30 Eliška Hermanová (Natálie Nádvorníková), 29:15 Eliška Chudá

Výběr OLaMS WU15 - Výběr PHaSČ WU15 2:11
12. Alexandra Glasová, 30. Vendula Maroszová - 2. Barbora Valentová, 3. Anna Marešová, 5. Lucie Řezáčová, 8. Lucie Řezáčová, 9. Veronika Štajnerová, 17. Eliška Chudá, 18. Kateřina Kovaříková, 18. Klára Zelinková, 22. Nikola Hrabánková, 25. Eliška Hermanová, 30. Eliška Chudá; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Sabina Dobrovolná 16, Michaela Sajašová -5 - Anežka Bakočová 11; po třetinách: 0:5, 1:3, 1:3;
30:00
komentář trenér hostů: Do zápasu jsme nastupovali s respektem. Potkali se dva týmy s dlouholetou tradicí, které chtějí hrát o první místo. Vše nám vyšlo na 1. Hráli jsme to, co jsme chtěli. A jsme spokojení, že jsme postoupily.
30:00
Komentář trenéra domácí: Na začátku nás srazily zbytečné góly. Byl vidět rozdíl kvality. Ale je dobře, že to holky nevzdávaly a bojovaly až do konce.
30:00
Střely na branku - domácí:4 Střely na branku - hosté: 5
30:00
29:53
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Marie Zavřelová (2:11).
29:15
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Eliška Chudá bez asistence (1:11).
24:30
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Eliška Hermanová, asistoval Natálie Nádvorníková (1:10).
21:43
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Nikola Hrabánková, asistoval Eliška Chudá (1:9).
20:00
20:00
17:55
Vyloučen hráč Eliška Hermanová družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
17:45
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Klára Zelinková, asistoval Veronika Štajnerová (1:8).
17:30
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Mariana Býčková (1:7).
16:32
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Eliška Chudá, asistoval Veronika Vyštejnová (1:6).
11:30
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Alexandra Glasová, asistoval Eva Řeháková (1:5).
10:00
10:00
08:02
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Veronika Štajnerová bez asistence (0:5).
07:55
Trestné střílení družstva Výběr OLaMS WU15 neproměnil Eva Řeháková.
07:27
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Anna Marešová (0:4).
04:51
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Markéta Žbánková (0:3).
04:51
Střídání brankáře. Nový brankář Michaela Sajašová družstva Výběr OLaMS WU15
04:30
Vyloučen hráč Pavla Pejzlová družstva Výběr OLaMS WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
02:31
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Anna Marešová bez asistence (0:2).
01:10
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Barbora Valentová, asistoval Anna Marešová (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr PHaSČ WU15: brankář: Anežka Bakočová; hráči v poli: Veronika Vyštejnová, Eliška Chudá, Eliška Hermanová, Natálie Nádvorníková, Natálie Houžvičková
00:00
Line-up domácích Výběr OLaMS WU15: brankář: Sabina Dobrovolná; hráči v poli: Eva Řeháková, Michaela Kubečková, Ester Palásková, Terezie Šešulková, Viktorie Martináková