0:0
0:5
0:0
- : -
branky (asistence): 11:59 Ivana Vachovcová (Lucie Bejčková), 12:20 Johanka Kovandová, 18:30 Ivana Vachovcová (Dominika Vatahová), 19:50 Nikola Konradyová, 19:58 Tereza Havlová (Johanka Kovandová)

Výběr HKaPA WU15 - Výběr KVaPL WU15 0:5
12. Ivana Vachovcová, 13. Johanka Kovandová, 19. Ivana Vachovcová, 20. Nikola Konradyová, 20. Tereza Havlová; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Markéta Antalová 9, Anna Bartošová 8 - Kristýna Šmejkalová 6, Vladěna Kovandová 6; po třetinách: 0:0, 0:5, 0:0;
30:00
Střely na branku - domácí: 5 STřely na branku - hosté: 5
30:00
Komentář trenéra hostů: Říká se že štěstí přeje připraveným, my jsme připraveny byly a i s tou trochou štěstí jsme zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeřům.
30:00
20:00
20:00
Střely domácí: 2 Střely hosté: 14
20:00
19:58
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Tereza Havlová, asistoval Johanka Kovandová (0:5).
19:50
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Nikola Konradyová bez asistence (0:4).
18:30
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Dominika Vatahová (0:3).
17:56
Vyloučen hráč Tereza Chládková družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za špatné střídání.
17:36
Vyloučen hráč Tereza Havlová družstva Výběr KVaPL WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Anna Bartošová družstva Výběr HKaPA WU15
15:00
Střídání brankáře. Nový brankář Vladěna Kovandová družstva Výběr KVaPL WU15
12:20
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Johanka Kovandová bez asistence (0:2).
11:59
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Ivana Vachovcová, asistoval Lucie Bejčková (0:1).
10:00
10:00
03:04
Vyloučen hráč Pavla Macháčková družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr KVaPL WU15: brankář: Kristýna Šmejkalová; hráči v poli: Nikola Konradyová, Alžběta Kopřivová, Ivana Vachovcová, Tereza Havlová, Dominika Vatahová
00:00
Line-up domácích Výběr HKaPA WU15: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Michaela Hladíková, Aneta Ludvíková, Adéla Kozlová, Natálie Balková, Šarlota Stehlíková