0:0
2:2
2:1
- : -
branky (asistence): 10:25 Natálie Balková, 11:10 Veronika Fárníková (Michaela Jánská), 20:18 Natálie Balková (Adéla Kozlová), 29:07 Michaela Jánská (Klára Jirčíková)
branky (asistence): 11:43 Eliška Hroudná (Jasmína Sertová), 19:00 Eva Nečasová (Anna Formanová), 24:20 Šarlota Hověžáková (Jasmína Sertová)

Výběr HKaPA WU15 - Výběr JMaZL WU15 4:3
11. Natálie Balková, 12. Veronika Fárníková, 21. Natálie Balková, 30. Michaela Jánská - 12. Eliška Hroudná, 20. Eva Nečasová, 25. Šarlota Hověžáková; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Markéta Antalová 21 - Alena Večeřová 14, Aneta Machů 8; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:1;
30:00
Střely na branku ve třetí třetině: Domácí: 10 Hosté:10
30:00
Komentář trenéra domácích: K dnešnímu zápasu bych řekl asi tolik že to byl vyrovnaný zápas a vyhrálo šťastnější družstvo.
30:00
29:07
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Michaela Jánská, asistoval Klára Jirčíková (4:3).
24:20
Branku družstva Výběr JMaZL WU15 vstřelil Šarlota Hověžáková, asistoval Jasmína Sertová (3:3).
23:12
Vyloučen hráč Natálie Balková družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za hra rukou.
23:08
Vyloučen hráč Tereza Chládková družstva Výběr HKaPA WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:30
Vyloučen hráč Jasmína Sertová družstva Výběr JMaZL WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:18
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Natálie Balková, asistoval Adéla Kozlová (3:2).
20:00
20:00
Střely na branku ve druhé třetině: Domácí: 8 Hosté: 6
20:00
19:00
Branku družstva Výběr JMaZL WU15 vstřelil Eva Nečasová, asistoval Anna Formanová (2:2).
14:48
Střídání brankáře. Nový brankář Aneta Machů družstva Výběr JMaZL WU15
11:43
Branku družstva Výběr JMaZL WU15 vstřelil Eliška Hroudná, asistoval Jasmína Sertová (2:1).
11:10
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Veronika Fárníková, asistoval Michaela Jánská (2:0).
10:25
Branku družstva Výběr HKaPA WU15 vstřelil Natálie Balková bez asistence (1:0).
10:00
10:00
Střely na branku v první třetině: Domácí:8 Hosté:8
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JMaZL WU15: brankář: Alena Večeřová; hráči v poli: Samantha Makovičkova, Gabriela Čížová, Ema Brucháčková, Šarlota Hověžáková, Veronika Muselíková
00:00
Line-up domácích Výběr HKaPA WU15: brankář: Markéta Antalová; hráči v poli: Natálie Balková, Šarlota Stehlíková, Michaela Hladíková, Aneta Ludvíková, Adéla Kozlová