1:3
0:2
- : -
branky (asistence): 11:35 Karolína Kašparová
branky (asistence): 08:23 Nikol Pekárková (Kristýnka Otcovská), 12:40 Adéla Dlouhá (Anna Kabeláková), 12:58 Daniela Pokorná (Barbora Pálfyová), 14:46 Kristýnka Otcovská, 20:25 Adéla Dlouhá (Petra Malecká), 22:12 Anna Kabeláková (Petra Malecká)

Výběr HKaPA WU17 - Výběr USaLB WU17 1:6
12. Karolína Kašparová - 9. Nikol Pekárková, 13. Adéla Dlouhá, 13. Daniela Pokorná, 15. Kristýnka Otcovská, 21. Adéla Dlouhá, 23. Anna Kabeláková; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Jakub Holický; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 31; zásahy brankářů: Jana Uhlířová 25 - Tereza Kotlanová 9, Aneta Blahníková 7; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:2;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Když nedáme za 30 minut gól ze hry, tak nemůžeme pomýšlet na to, že bychom postoupili dále. A když se k tomu přidá náš oblíbený nedůraz a dva smolné góly, je výsledek takový, jaký je. Soupeř postoupil zaslouženě. Děkujeme za zápas.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Na dnešní den jsme včera měli teoretickou přípravu, což se nám vyplatilo a holky plnily své úkoly, jak měly. Něco se nám nedařilo v základní části a teď se nám všechno podařilo. Ještě bych chtěl říci – malinko zlepšit koncovku a být více efektivní v zakončení. Zápas hodnotím velmi kladně z obou stran.“
30:00
Střely v 3. třetině: 4:6
30:00
22:12
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Anna Kabeláková, asistoval Petra Malecká (1:6).
20:25
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Petra Malecká (1:5).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 5:9
20:00
14:46
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Kristýnka Otcovská bez asistence (1:4).
12:58
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Daniela Pokorná, asistoval Barbora Pálfyová (1:3).
12:40
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Adéla Dlouhá, asistoval Anna Kabeláková (1:2).
11:56
Vyloučen hráč Lenka Antalová družstva Výběr HKaPA WU17 na 2 minuty za blokování hokejky.
11:35
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Karolína Kašparová z trestného střílení (1:1).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 8:6
10:00
08:23
Branku družstva Výběr USaLB WU17 vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Kristýnka Otcovská (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Jakub Holický.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr USaLB WU17: brankář: Tereza Kotlanová; hráči v poli: Nikol Pekárková, Anna Kabeláková, Petra Malecká, Adéla Dlouhá, Kristýnka Otcovská
00:00
Line-up domácích Výběr HKaPA WU17: brankář: Jana Uhlířová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Lucie Kubištová, Karolína Kašparová, Aneta Foffová, Sabina Labudová