0:1
1:2
- : -
branky (asistence): 25:01 Nella Stašková
branky (asistence): 04:03 Eva Urbášková (Natálie Janečková), 11:15 Lenka Novotná (Barbora Husková), 21:13 Barbora Sedláčková (Kateřina Sedláčková), 21:22 Natálie Janečková (Eva Urbášková)

Výběr VYaJČ WU17 - Výběr JMaZL WU17 1:4
26. Nella Stašková - 5. Eva Urbášková, 12. Lenka Novotná, 22. Barbora Sedláčková, 22. Natálie Janečková; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Jakub Holický; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Simona Werbynská 3, Kateřina Holemářová 8 - Michaela Juráková 19; po třetinách: 0:1, 0:1, 1:2;
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Obrovské nasazení, chuť po vítězství a proměněné šance rozhodly zápas. V těžkých chvílích nás podržela výborně chytající brankářka. Děkujeme soupeře a těšíme se na další zápasy.“
30:00
Střely v 3. třetině: 8:7
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Celý zápas jsme hráli druhé housle, dokud nebudeme mít v regionu více těžkých zápasů v takovémto tempu. Jen těžko se budeme schopni rovnat psychicky s takovouto zátěží. Pro spoustu hráček jsou to první zápasy v takovémto tempu a těžko se je naučí hrát až tady.“
30:00
25:01
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Nella Stašková bez asistence (1:4).
21:22
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Natálie Janečková, asistoval Eva Urbášková (0:4).
21:13
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Kateřina Sedláčková (0:3).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 9:4
20:00
18:54
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za hra bez hokejky.
17:23
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za sekání.
11:15
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Lenka Novotná, asistoval Barbora Husková (0:2).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 3:4
10:00
09:49
Vyloučen hráč Lucie Trsková družstva Výběr VYaJČ WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
04:03
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Eva Urbášková, asistoval Natálie Janečková (0:1).
02:52
Střídání brankáře. Nový brankář Kateřina Holemářová družstva Výběr VYaJČ WU17
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Jakub Holický.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JMaZL WU17: brankář: Michaela Juráková; hráči v poli: Veronika Hladká, Lenka Novotná, Eva Urbášková, Natálie Janečková, Bára Procházková
00:00
Line-up domácích Výběr VYaJČ WU17: brankář: Simona Werbynská; hráči v poli: Veronika Macková, Karolína Hašlová, Martina Ušáková, Pavlína Vaněčková, Karolína Petrlíková