1:2
1:0
2:0
- : -
branky (asistence): 00:23 Monika Hanzalová, 19:17 Terezie Kratochvílová (Pavlína Bačová), 20:49 Romana Bačová (Pavlína Bačová), 26:26 Pavlína Bačová (Terezie Kratochvílová)
branky (asistence): 03:07 Michaela Kubečková (Ester Palásková), 03:27 Michaela Kubečková

Výběr VYaJČ WU15 - Výběr OLaMS WU15 4:2
1. Monika Hanzalová, 20. Terezie Kratochvílová, 21. Romana Bačová, 27. Pavlína Bačová - 4. Michaela Kubečková, 4. Michaela Kubečková; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 59; zásahy brankářů: Tereza Loudínová 19 - Michaela Sajašová 31; po třetinách: 1:2, 1:0, 2:0;
30:00
Komentář trenéra domácích: Když pominu prvních 8 minut 1. Třetiny tak jsme předvedly výkon na hranici možností možná až za nimi. Holky po finále toužily za svůj výkon si ho zasloužily a teď si ho chceme užít.
30:00
Komentář trenérky hostů: Na začátku utkání jsme vstoupily aktivněji než soupeř, srazila nás zbytečná vyloučení. V poslední části jsme neměli už dostatek sil na zvrácení nepříznivého stavu.
30:00
Střely na branku ve třetí třetině: Domácí: 15 Hosté: 7
30:00
26:26
Timeout Výběr OLaMS WU15
26:26
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Pavlína Bačová, asistoval Terezie Kratochvílová (4:2).
20:49
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Romana Bačová, asistoval Pavlína Bačová (3:2).
20:00
20:00
Střely na branku ve druhé třetině: Domácí: 12 Hosté:7
20:00
19:17
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Terezie Kratochvílová, asistoval Pavlína Bačová (2:2).
19:10
Vyloučen hráč Kristýna Chaloupková družstva Výběr OLaMS WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
18:45
Vyloučen hráč Terezie Kratochvílová družstva Výběr VYaJČ WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:00
10:00
Střely na branku v první třetině: Domácí: 8 Hosté: 7
10:00
07:28
Vyloučen hráč Ester Palásková družstva Výběr OLaMS WU15 na 2 minuty za špatné střídání.
05:05
Vyloučen hráč Terezie Šešulková družstva Výběr OLaMS WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
03:27
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Michaela Kubečková bez asistence (1:2).
03:07
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Michaela Kubečková, asistoval Ester Palásková (1:1).
00:23
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Monika Hanzalová bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr OLaMS WU15: brankář: Michaela Sajašová; hráči v poli: Alexandra Glasová, Vendula Maroszová, Eva Řeháková, Michaela Kubečková, Terezie Šešulková
00:00
Line-up domácích Výběr VYaJČ WU15: brankář: Tereza Loudínová; hráči v poli: Lucie Krajícová, Jana Nováková, Petra Klusáková, Tereza Bočková, Monika Hanzalová