1:2
1:3
- : -
branky (asistence): 16:13 Lea Veselská, 29:29 Eliška Poláková (Lea Veselská)
branky (asistence): 07:06 Lucie Červenková, 10:32 Dominika Vatahová, 11:10 Dominika Kalašová (Johanka Kovandová), 25:06 Johanka Kovandová, 28:47 Eliška Mrázová (Lucie Bejčková), 29:49 Tereza Havlová (Johanka Kovandová)

Výběr USaLB WU15 - Výběr KVaPL WU15 2:6
17. Lea Veselská, 30. Eliška Poláková - 8. Lucie Červenková, 11. Dominika Vatahová, 12. Dominika Kalašová, 26. Johanka Kovandová, 29. Eliška Mrázová, 30. Tereza Havlová; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Natálie Hassová 15 - Kristýna Šmejkalová 21; po třetinách: 0:1, 1:2, 1:3;
30:00
Komentář trenérky domácích: Prohra ve čtvrtfinále o gól nás usadila na kolena a už jsme nebyly schopny bojovat o pátou příčku. Děkujeme pořadatelům za krásnou víkendovou akci, bylo to super.
30:00
Střely na branky ve třetí třetině: Domácí: 8 Hosté: 11
30:00
Komentář trenéra hostů: Poslední zbytky sil jsme zužitkovaly více než dobře. Gradující forma vyústila v krásné 5. Místo. Děkuji svým děvčatům, soupeřům, rozhodčím i pořadatelům.
30:00
29:49
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Tereza Havlová, asistoval Johanka Kovandová (2:6).
29:29
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Eliška Poláková, asistoval Lea Veselská (2:5).
28:47
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Eliška Mrázová, asistoval Lucie Bejčková (1:5).
25:06
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Johanka Kovandová bez asistence (1:4).
20:00
20:00
Střely na branky ve druhé třetině: Domácí: 8 Hosté: 8
20:00
16:13
Branku družstva Výběr USaLB WU15 vstřelil Lea Veselská bez asistence (1:3).
14:55
Vyloučen hráč Lucie Bejčková družstva Výběr KVaPL WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:10
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Dominika Kalašová, asistoval Johanka Kovandová (0:3).
10:32
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Dominika Vatahová bez asistence (0:2).
10:00
10:00
Střely na branku v první třetině: Domácí: 7 Hosté: 2
10:00
08:01
Vyloučen hráč Veronika Kopecká družstva Výběr USaLB WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:06
Branku družstva Výběr KVaPL WU15 vstřelil Lucie Červenková bez asistence (0:1).
05:35
Vyloučen hráč Veronika Bímová družstva Výběr USaLB WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr KVaPL WU15: brankář: Kristýna Šmejkalová; hráči v poli: Nikola Konradyová, Tereza Havlová, Dominika Vatahová, Alžběta Kopřivová, Ivana Vachovcová
00:00
Line-up domácích Výběr USaLB WU15: brankář: Natálie Hassová; hráči v poli: Veronika Bímová, Veronika Kopecká, Karolína Nováková, Kateřina Vlková, Nela Havlínová