1:0
0:3
- : -
branky (asistence): 15:19 Monika Fellerová (Vendula Beránková)
branky (asistence): 22:24 Barbora Sedláčková (Eva Urbášková), 27:30 Eva Urbášková (Bára Procházková), 29:29 Lenka Novotná

Výběr PHaSČ WU17 - Výběr JMaZL WU17 1:3
16. Monika Fellerová - 23. Barbora Sedláčková, 28. Eva Urbášková, 30. Lenka Novotná; rozhodčí: Miroslav Janošťák - Jakub Holický; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 52; zásahy brankářů: Adéla Nejezchlebová 15 - Michaela Juráková 12; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:3;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Na začátku jsme měli převahu a vytvářeli jsme si šance, ale bohužel se je nám nepodařilo proměnit. V průběhu času se utkání hodně rozkouskovalo, na hřišti bylo hodně faulů a nám se nedařilo kontrolovat hru tak, jak bychom si představovali. Soupeř rozhodl z brejků a vyšší produktivity. Děkujeme soupeři.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Z naší strany obrovské nasazení, bojovnost a především srdíčko a týmový duch rozhodl o vítězství.“
30:00
Střely v 3. třetině: 6:9
30:00
29:56
Timeout Výběr JMaZL WU17
29:29
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Lenka Novotná bez asistence (1:3).
28:49
Timeout Výběr PHaSČ WU17
27:30
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Eva Urbášková, asistoval Bára Procházková (1:2).
24:34
Vyloučen hráč Natálie Janečková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za sekání.
22:24
Branku družstva Výběr JMaZL WU17 vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Eva Urbášková (1:1).
21:14
Vyloučen hráč Denisa Chaloupková družstva Výběr PHaSČ WU17 na 2 minuty za držení.
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 3:3
20:00
15:19
Branku družstva Výběr PHaSČ WU17 vstřelil Monika Fellerová, asistoval Vendula Beránková (1:0).
14:04
Vyloučen hráč Lenka Novotná družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za sekání.
12:10
Vyloučen hráč Julie Chaloupková družstva Výběr PHaSČ WU17 na 2 minuty za sekání.
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 4:5
10:00
03:47
Vyloučen hráč Veronika Kubíčková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Janošťák a Jakub Holický.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JMaZL WU17: brankář: Michaela Juráková; hráči v poli: Alžběta Švehlová, Veronika Kubíčková, Eva Smutná, Kateřina Řičánková, Anna Zahálková
00:00
Line-up domácích Výběr PHaSČ WU17 : brankář: Adéla Nejezchlebová; hráči v poli: Pavla Bárková, Monika Fellerová, Lenka Faltusová, Izabela Kalinová, Vendula Beránková