0:1
1:1
1:1
- : -
branky (asistence): 14:32 Sabina Labudová (Karolína Kašparová), 27:31 Markéta Součková
branky (asistence): 09:36 Pavlína Vaněčková (Karolína Petrlíková), 12:16 Karolína Petrlíková (Karolína Hašlová), 29:30 Nella Stašková

Výběr HKaPA WU17 - Výběr VYaJČ WU17 2:3
15. Sabina Labudová, 28. Markéta Součková - 10. Pavlína Vaněčková, 13. Karolína Petrlíková, 30. Nella Stašková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 92; zásahy brankářů: Nela Mihatschová 13 - Kateřina Holemářová 18; po třetinách: 0:1, 1:1, 1:1;
30:00
Komentář k utkání od trenéra domácích: „Tento zápas jsme chtěli a měli vyhrát. Bohužel rozhodla individuální chyba minutu před koncem a naše střelecká nemohoucnost. Děkujeme soupeřům, organizátorům a všem, kteří dorazili.“
30:00
Komentář k utkání od trenéra hostů: „Po těžkém víkendu jsme tento zápas jeli už jen čistě na morálku a ta rozhodla i v konci utkání, kdy holky zmobilizovaly poslední síly a dokázaly dotlačit i silou vůle zápas do vítězného konce.“
30:00
Střely v 3. třetině: 9:8
30:00
29:30
Timeout Výběr VYaJČ WU17
29:30
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Nella Stašková bez asistence (2:3).
27:31
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Markéta Součková bez asistence (2:2).
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 7:4
20:00
14:32
Branku družstva Výběr HKaPA WU17 vstřelil Sabina Labudová, asistoval Karolína Kašparová (1:2).
12:16
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Karolína Petrlíková, asistoval Karolína Hašlová (0:2).
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 4:4
10:00
09:36
Branku družstva Výběr VYaJČ WU17 vstřelil Pavlína Vaněčková, asistoval Karolína Petrlíková (0:1).
03:47
Vyloučen hráč Pavlína Vaněčková družstva Výběr VYaJČ WU17 na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr VYaJČ WU17: brankář: Kateřina Holemářová; hráči v poli: Karolína Hašlová, Veronika Macková, Martina Ušáková, Pavlína Vaněčková, Karolína Petrlíková
00:00
Line-up domácích Výběr HKaPA WU17: brankář: Nela Mihatschová; hráči v poli: Tereza Rubáčková, Lucie Kubištová, Karolína Kašparová, Aneta Foffová, Sabina Labudová