1:0
1:0
0:0
- : -
branky (asistence): 09:18 Michaela Kopková (Markéta Vrlíková), 17:45 Marta Horáčková (Lucie Cholinská)

Výběr OLaMS WU17 - Výběr JMaZL WU17 2:0
10. Michaela Kopková, 18. Marta Horáčková; rozhodčí: Martin Draxler - Jan Koutník; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Pavla Lišková 26 - Michaela Juráková 16; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:0;
30:00
Střely v 3. třetině: 5:7
30:00
Komentář k utkání od trenéra vítězek: „Finálové utkání zvládnuté s přehledem i přes snahu soupeře a jeho poměrně úkon v některých pasážích si naše holky za vítězstvím šly. Děkujeme soupeři za kvalitní zakončení výběrového víkendu a těšíme se na zasloužený odpočinek.“
30:00
28:30
Timeout Výběr JMaZL WU17
24:45
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
20:00
Střely v 2. třetině: 5:9
20:00
19:27
Vyloučen hráč Gabriela Mandíková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za sekání.
17:45
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Marta Horáčková, asistoval Lucie Cholinská (2:0).
13:25
Vyloučen hráč Kateřina Havlová družstva Výběr OLaMS WU17 na 2 minuty za špatné střídání.
11:41
Vyloučen hráč Barbora Husková družstva Výběr JMaZL WU17 na 2 minuty za vysoká hokejka.
10:00
10:00
Střely v 1. třetině: 8:10
10:00
09:18
Branku družstva Výběr OLaMS WU17 vstřelil Michaela Kopková, asistoval Markéta Vrlíková (1:0).
06:53
Vyloučen hráč Alena Zuzaníková družstva Výběr OLaMS WU17 na 2 minuty za bránění ve hře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Draxler a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr JMaZL WU17: brankář: Michaela Juráková; hráči v poli: Lenka Novotná, Veronika Hladká, Bára Procházková, Natálie Janečková, Eva Urbášková
00:00
Line-up domácích Výběr OLaMS WU17: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Sabrina Moravcová, Denisa Hyršová, Markéta Kolářová, Eva Barvíková, Eliška Planková