0:0
- : -
branky (asistence): 17:54 Vendula Maroszová (Eva Řeháková)

Výběr OLaMS WU15 - Výběr Slovenska WU15 1:0
18. Vendula Maroszová; rozhodčí: David Podařil - David Černý; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Michaela Sajašová 24 - Paulína Farulová 16; po třetinách: 0:0, 1:0, 0:0;
30:00
Komentář trenérky domácích: Napínavé utkání od začátku do konce se šťastným výsledkem pro nás. Skóre průběhu utkání moc neodpovídá. Šancí na gól bylo podstatně více na obou stranách. Jsme rádi, že jsme dokázali získat třetí místo. Děkujeme soupeři za pěkné utkání.
30:00
STřely na branky ve třetí třetině: Domácí: 7 Hosté:12
30:00
29:35
Trestné střílení družstva Výběr OLaMS WU15 neproměnil Eva Řeháková.
29:35
Vyloučen hráč Barbora Gáborová družstva Výběr Slovenska WU15 na 2 minuty za vysoká hokejka.
17:54
Branku družstva Výběr OLaMS WU15 vstřelil Vendula Maroszová, asistoval Eva Řeháková (1:0).
10:00
10:00
Střely na branku v první třetině: Domácí: 7 Hosté: 4
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a David Černý.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr Slovenska WU15: brankář: Paulína Farulová; hráči v poli: Sára Adamcová, Kristína Vyletelková, Tatiana Pelechová, Alexandra Švančarová, Lucia Liptáková
00:00
Line-up domácích Výběr OLaMS WU15: brankář: Michaela Sajašová; hráči v poli: Eva Řeháková, Michaela Kubečková, Terezie Šešulková, Alexandra Glasová, Vendula Maroszová
00:00
All star team - žákyně: G: 31 - Farulová Paulína (Slovensko) O: 17 - Nečasová Eva (JMaZL) O: 11 - Pejzlová Pavla (OLaMS) U: 2 - Bačová Pavlína (VYaJČ) U: 7 - Chudá Eliška (PHaSČ) U: 9 - Kopecká a Veronika (USaLI)