0:3
1:1
- : -
branky (asistence): 26:10 Petra Klusáková (Lucie Krajícová)
branky (asistence): 14:04 Vanessa Rebecca Keprtová, 16:06 Lucie Řezáčová (Barbora Valentová), 18:57 Eliška Chudá, 24:46 Veronika Štajnerová (Barbora Valentová)

Výběr VYaJČ WU15 - Výběr PHaSČ WU15 1:4
27. Petra Klusáková - 15. Vanessa Rebecca Keprtová, 17. Lucie Řezáčová, 19. Eliška Chudá, 25. Veronika Štajnerová; rozhodčí: Eliška Hnojnová - Lenka Křiklánová; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Loudínová 31 - Kristýna Janglová 27; po třetinách: 0:0, 0:3, 1:1;
30:00
Komentář trenéra domácích: do finále se dostal TÝM, který od začátku turnaje dřel na krev a toužil po tom, aby si odvezl domu medaili. Vybojovala ji parta, která si ji hrozně zasloužila a radost nám nezkazí ani to, že to je medaile stříbrná. Gratulujeme soupeři k vítězství, potvrdil že je tím nejlepším v republice a nás čeká ještě spousta práce, abychom se mu vyrovnaly nebo alespoň přiblížily.
30:00
Střely na branky ve třetí třetině: Domácí: 9 Hosté: 8
30:00
Komentář trenérky hostů:Vyrovnané finále tak jak jsme si ho představovaly a jsme rády, že jsme to my, kdo berou zlato, a děkujeme soupeři za skvělé utkání.
30:00
27:27
Timeout Výběr VYaJČ WU15
27:27
Vyloučen hráč Markéta Žbánková družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.
26:10
Branku družstva Výběr VYaJČ WU15 vstřelil Petra Klusáková, asistoval Lucie Krajícová (1:4).
24:46
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Veronika Štajnerová, asistoval Barbora Valentová (0:4).
20:00
20:00
Střely na branky v druhé třetině: Domácí: 9 Hosté: 15
20:00
18:57
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Eliška Chudá bez asistence (0:3).
18:06
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:06
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Barbora Valentová (0:2).
14:04
Branku družstva Výběr PHaSČ WU15 vstřelil Vanessa Rebecca Keprtová bez asistence (0:1).
12:50
Vyloučen hráč Anna Marešová družstva Výběr PHaSČ WU15 na 2 minuty za bránění ve hře.
10:00
10:00
Střely na branky v první třetině: Domácí: 10 Hosté:12
10:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Eliška Hnojnová a Lenka Křiklánová.
00:00
00:00
Line-up hostů Výběr PHaSČ WU15: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Veronika Vyštejnová, Eliška Chudá, Eliška Hermanová, Natálie Nádvorníková, Natálie Houžvičková
00:00
Line-up domácích Výběr VYaJČ WU15: brankář: Tereza Loudínová; hráči v poli: Petra Klusáková, Tereza Bočková, Monika Hanzalová, Lucie Krajícová, Jana Nováková