1:1
2:1
3:1
- : -
branky (asistence): 12:41 Marek Bräuer (Ladislav Gál), 22:38 Josef Rýpar (Lukáš Souček), 32:16 Jan Šebesta (Lukáš Pešat), 45:39 Václav Komačka (Lukáš Hájek), 57:48 Lukáš Hájek (Petr Jankulár), 59:47 Lukáš Hájek (Lukáš Souček)
branky (asistence): 14:30 Dominik Eichner (Wojciech Malajka), 36:41 Dominik Eichner (Filip Hrabal), 44:38 Matěj Smeták

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 6:3
13. Marek Bräuer, 23. Josef Rýpar, 33. Jan Šebesta, 46. Václav Komačka, 58. Lukáš Hájek, 60. Lukáš Hájek - 15. Dominik Eichner, 37. Dominik Eichner, 45. Matěj Smeták; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 373; zásahy brankářů: Lukáš Souček 23 - Jakub Klobučník 26; po třetinách: 1:1, 2:1, 3:1;
60:00
Komentář k utkání trenéra hostujícího týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava, pana Martina Smetáka:
Podali jsme slušný výkon, potvrdili jsme zlepšenou formu. Bohužel, prohráli jsme zaslouženě, s lepším mužstvem. Musíme se poučit z chyb a jít dál.
60:00
Nejlepší hráč hostujícího týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Dominik Eichler
Nejlepší hráč domácího týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice: Václav Komačka
Ceny předala hráčka extraligového týmu žen Petra Hložanková, nikoliv z letiště, ale osobně.
60:00
Komentář k utkání trenéra domácího týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice, pana Pavla Bruse:
Velmi dobrý výkon soupeře do obrany. Zápas odhalil hodně slabin, na které se musíme zaměřit. Výborný výkon brankáře Klobučníka, který Ostravu dlouho držel ve hře. Těšíme se na další zápas.
60:00
Poměr střel ve třetí části a celkově
Vítkovice - 10 / 32
Ostrava - 11 / 26
60:00
59:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Lukáš Souček (6:3).
59:47
Hájek dává gól do prázdné branky.
59:13
Ostrava zkouší power play.
57:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Petr Jankulár (5:3).
57:48
Hájek skóruje, poté co ošálil Klobučníka.
57:08
Smeták nyní skončil v Součkově bráně a zlobí se, ale nic mu to není platné.
56:33
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
56:10
Brankáři obou týmů si teď prohodili míčky mezi sebou.
55:00
Několik šancí na obou stranách nyní skončilo na finální přihrávce.
53:32
Tísněný Rýpar dostal míček na Matejčíka, který netrefil branku.
52:42
Vítkovice hrají v plném počtu.
50:37
Vyloučen hráč Lukáš Hájek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:37
Hájek poslal Heczka vystřídat na lavičku Vítkovic, což by se ještě před rokem dalo klasifikovat jako rada, nyní za to dostává dvě minuty.
49:54
Eichler se už málem dočkal svého hattricku, Souček fantasticky zastavil.
47:15
Vítkovice mají neustálé problémy s napadáním od hráčů FBC Ostrava.
45:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka, asistoval Lukáš Hájek (4:3).
45:39
Komačka dnes ostřeloval branku svého bývalého chlebodárce jako aktivní voják terč, ale nemohl se trefit. Přesný projektil vyslal až nyní.
44:38
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Matěj Smeták bez asistence (3:3).
44:38
A ucho se právě utrhlo. Další brejk už totiž zakončil (z pohledu Ostravy konečně) Smeták
44:08
A další brejk. Tentokrát uháněl na Součka Šebesta, ale byl vytlačen do rohu.
43:00
Do úniku se dostal Klimscha, ale netrefil branku.
41:09
Akivní Eichler vystihl přihrávku a upaloval sám na branku, netrefil ale.
39:11
Do vyložené šance se dostal Rýpar, Klobučník dobře utěsnil prostor.
38:08
Martin Smeták jn. neudělal radost nejen přihlížejícím nadějím FBC, když po kombinaci netrefil prázdnou branku.
36:41
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Hrabal (3:2).
36:41
Ostrava snižuje - svůj důraz uplatnil Eichner
35:41
Bräuer se řítil z úhlu na Klobučníka, nezakončil ale ideálně.
35:00
Zápas sleduje 373 diváků
34:49
Šebesta ze středu prověřil Klobučníka, ten vyráží.
33:32
Svačinka nyní nějakým záhadným způsobem nedokázal překonat Součka a hraje se dál.
32:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Lukáš Pešat (3:1).
32:16
Tentokrát se už ťukec druhé vítkovické formaci povedl a gólově jej vyjádřil Šebesta
31:18
Jurdzin pálil z voleje a pořádně protáhl Klobučníka.
29:28
Hájek byl připraven tečovat před Klobučníkem, ale míček mu přeskočil čepel.
29:13
Po delší době se k zakončení dostal Svačinka.
27:09
Souček opět vyzkoušel svůj dlouhý výhoz, který trefil Laca Gála do hlavy, sudí ale zůstali klidní.
25:44
Vyloučen hráč Ondřej Firda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
25:25
Nyní Ostrava zatlačila, ale Vítkovice zablokovaly tři střelecké pokusy.
24:29
Aktivní Rýpar je při chuti a prověřil Klobučníka.
22:38
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Lukáš Souček (2:1).
22:38
Ostrava se sice osvobodila, jenže po ztrátě neuhlídala gólový protiútok Rýpara
21:31
Komačka dostal míček do ideální pozice, ale sjel mu z čepele.
21:06
Vyloučen hráč Matěj Smeták družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za blokování hokejky.
20:38
Smeták šáhl do střely Rýparovi a bude vyloučen.
19:01
Na začátku poslední minuty první třetiny si Ostrava vytvořila tlak.
17:09
Druhá lajna Vítkovic si vyťukala Ostravu, ale Šebesta nezakončil.
16:32
Souček si připisuje pěkný zákrok proti projektilu Trulíka.
14:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Wojciech Malajka (1:1).
14:30
Je vyrovnáno. Domácí zatím nestíhají pokrývat dorážky a po jedné takové se prosadil Eichner
13:48
Komačka vystihl chybu v rozehrávce, Šebesta ale pak pálil jen do Klobučníka.
12:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Ladislav Gál (1:0).
12:41
Na druhé straně ale zakončuje rychlý protiútok gólově Bräuer
12:30
Aktivní Šimíček se protlačil přes Součka, ale nepřekonal jej.
11:40
Další závar před Součkem, míček se ale odráží do zámezí.
10:24
Vítkovický Šebesta dobře vystihl rozehrávku, následnou střelu ale zablokoval první obránce.
09:38
Po závaru se do gólovky dostal Trulík, ale netrefil branku.
08:01
Na středu se osamostatnil Firda a vystřelil, nicméně nad Klobučníkovu branku.
06:45
Pešat se dostal ke střele, ale jeho pokus byl vytečován mimo.
05:21
Oba týmy převážně kombinují ve středu hřiště, k bezprostřednímu nebezpečí nedochází.
03:00
Smeták šel na Součka úplně sám, domácí gólman roztáhl nohy a plejera hostí vychytal.
01:57
Ostrava měla první dobrou pozici po rozehrávce, ke Smetákovi se ale v rozhodující fázi nedostal míček.
01:10
Po souboji se Šebestou zůstává ležet jeden z hostujících hráčů, snad se nebude jednat o nic vážného.
00:23
Po ztrátě Heczka pálil Matejčík, Klobučník pozorný.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrál celek Ostravy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Jakub Klobučník; hráči v poli: Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Filip Heczko, Matěj Smeták
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Václav Jurdzin, Martin Nehera, Marek Švajný, Josef Rýpar, Marek Matejčík
00:00
Utkání bude mít jistě pikantní příchuť především pro dvě defenzivní věže, tedy Václava Komačku s Filipem Heczkem , kteří v letní přestávce zamířili na opačné břehy Ostravy.
00:00
Dobrý večer, vážení příznivci florbalu v mužském podání,
dnes je sice státní svátek a například vybavení žen Vítkovic už je na cestě do Švédska, ale to nebrání tomu, abych Vás přivítal při sledování Online přenosu z utkání 3. kola Tipsport Superligy , ve kterém domácí 1. SC TEMPISH Vítkovice přivítá v ostravském derby FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.