0:1
3:2
1:0
- : -
branky (asistence): 21:32 Dominik Eichner (Filip Heczko), 32:59 Dominik Eichner, 38:10 Adam Zbořil, 43:04 Wojciech Malajka (Filip Heczko)
branky (asistence): 00:46 Marek Zapletal (Karel Ťopek), 20:50 Michal Nagy, 22:38 Martin Krchňáček (Matěj Kostka)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Hu-Fa Panthers Otrokovice 4:3
22. Dominik Eichner, 33. Dominik Eichner, 39. Adam Zbořil, 44. Wojciech Malajka - 1. Marek Zapletal, 21. Michal Nagy, 23. Martin Krchňáček; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 331; zásahy brankářů: Štěpán Laja 22 - Radovan Michajlovič 14; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:0;
60:01
Komentář trenéra domácích Martina Smetáka: Vyrovnaný zápas od začátku do konce. Otrokovice mají zkušený tým, který spolu dlouho hraje. Věděli jsme o tom a proto naši hráči museli hrát obětavě a dá se říct, že tím jsme je porazili.
60:01
Komentář trenéra hostů Karla Ševčíka: Věděli jsme, že to bude těžké a urputné utkání. Byli jsme dobře připraveni. V první polovině zápasu, jsme plnili vše co jsme měli na sto procent. Bohůžel, jsme dostávali góly po individuálních chybách. V závěru jsme soupeře dostali pod velký tlak, ale bohůžel jsme neproměnili několik vyložených šancí a to nás stálo cenné vítězství.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině : FBC Ostrava - 7 , Otrokovice - 7
60:00
59:45
Poslední standartku si dnes zkusí Panteři z Otrokovic.
58:53
Hosté si teď vytvařejí dost velký tlak. Ale domácí brání zodpovědně.
58:15
Timeout Hu-Fa Panthers Otrokovice
57:41
Jurčík se teď trochu nechal unést a své dohrání Laji, odčinil omluvným gestem.
56:44
Zapletal si teď trošku nerozuměl se svými spoluhráči a rozhodčí mu píská zdržování hry.
55:39
Laja likviduje další pokus Ťopka.
54:30
Ostrava zatím tohle oslabení brání na výbornou. Hraje jim i do karet neposednost míčku, kterému se moc nechce na hokejky hostujících hráčů.
53:45
Střela do tyčky hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice .
53:45
Ťopek znovu u míčku , tentokrát trefuje břevno!
53:21
Další zajímavou pobídku dostal kapitán Ťopek. Mířil ale dost vedle.
53:01
Petřík našel osamoceného Zapletala , ten ale hodně přestřelil.
52:56
Vyloučen hráč Wojciech Malajka družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
52:09
Odložené vyloučení teď využíjí i hráči Otrokovic.
50:35
O jiskřivé souboje teď na hřišti rozhodně není nouze.
49:34
Ťopek teď hodně agresivně dohrál Heczka, ale ten se nenechal rozhodit.
49:19
Vyloučen hráč Matěj Kostka družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za blokování hokejky.
49:10
Střela do tyčky hráč Jiří Šebesta družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
49:10
Šebesta teď mazácky obelstil dva soupeře ale jeho střela jen rozzvonila tyčku.
48:37
Eichner z rohu hříště, ale trefuje nad.
47:32
Ostrava teď sice zamkla svého soupeře, ale krom nahrávek dokola se k žádnému zakončení nedostala.
46:40
Ťopek si teď pomohl vysokou holí a rozehrávat bude ostravské FBC.
46:30
Vyloučen hráč Pavel Jurčík družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:41
Sládek teď dostal hodně vřelé objetí a domácí využívají výhodu odloženého vyloučení.
44:44
Kapitán domácích Heczko se teď dobře uvolnil, ale takové zakončení asi nezamýšlel.
43:54
Olbert teď v dobré střelecké pozici ale hokejka byla proti jeho myšlence.
43:06
Ostrava teď otáčí průběh zápasu ve svůj prospěch a s klidnýma rukama vymýšlí další útok.
43:04
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Wojciech Malajka, asistoval Filip Heczko (4:3).
42:31
Malajka teď dúrazně poslal Nagyho Ma. k zemi.
41:34
Michajlovič už svou zkoušku taky musel obstát a zvládl. Zkoušející byl Eichner.
39:14
Kostka si teď vynutil faul a rozehrávat budou hosté.
38:10
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Adam Zbořil bez asistence (3:3).
38:09
Zbořil zvedl hlavu a zamířil. Trefil se přesně a vyrovnává zápas.
37:00
Hra se přenesla až k Lajovi, kde číhal volný Jurčík. Jeho pokus byl zblokován mimo hřiště.
35:36
Tlak hostů, přerušil také jejich faul. U míčku teď FBC.
35:00
Otrokovičtí nadále dobývají Lajovu pevnost, ale spousta pokusů končí vedle.
33:54
Situaci dva na jednoho už obránce Kostka , tak šikovně nevyřešil.
33:18
Sládek dostal od Klimschy hodně chytrou přihrávku , ale Kostka zasáhnul do jeho zakončení včas.
32:59
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner z trestného střílení (2:3).
32:24
Klimscha se teď ocitl v dobré střelecké pozici ale nepodařilo se mu trefit branku, podle jeho představ.
31:59
Nagy Mi. zkusil další ze svých dalekonosných střel, ale Laja jeho úmysl dokázal přečíst.
31:08
Zbořil se Šebestou teď diktují scénář ostravské rozehrávky.
29:45
Zapletal teď ukázal, že i on umí tvrdě vystřelit. Jeho pokus ale mijí branku Laji.
28:46
Kezua dostal nabito , ale Michajlovič je dnes v dobré formě.
27:40
Střelecké pokusy Sládka a Kuczery, končí jen v bloku otrokovických hráčů.
26:14
Hosté se nikam neženou ale z jejich chybné rozehrávky se snažil vytěžit Malajka. Bohůžel bez úspěchu.
24:34
Rozehrávku má teď v režii Hrabal , ale nepodařílo se mu míček propasírovat přes bránící hráče.
23:48
Po křídle se teď prodral dravec Sládek , ale jeho střela končí mimo.
23:07
Zápas rozhodně není chudý na dramatické momenty. Dalším střelcem se mohl stát Pančocha , ale Laja s přehledem chytá.
22:38
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Matěj Kostka (1:3).
22:19
Ostrava teď sahala po vyrovnání , ale rozhodčí Sojkové se shodli, že gól padl nedovoleným způsobem.
21:32
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Dominik Eichner, asistoval Filip Heczko (1:2).
21:31
Precizní střelou , mění Eichner skóre zápasu.
21:30
Vyloučen hráč Karel Ťopek družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
21:22
Domácí teď uklidňují hektický začátek.
20:50
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Michal Nagy bez asistence (0:2).
19:35
Pěkně sehraná kombinace Otrokovic , skončila hodně mimo branku.
19:08
Vyloučen hráč Filip Hrabal družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:31
Tempo teď diktují ostravští borci , ale Michajlovič je zatím nedobytný.
15:51
Střela do tyčky hráč Dominik Eichner družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava .
15:51
Eichner se teď vymotal z chumlu panterů ale jeho zakončení orazítkovalo jen tyč.
15:05
Otrokovičtí teď uklidňují hru za svou brankou.
13:52
Situaci tři na tři , vzal na své bedra Kostka. Nikdo z jeho spoluhráčů ale nestihl zastínit Lajovi výhled.
12:56
Standartní situaci rozehrál Ťopek, ale jeho pokus končí mimo.
12:34
Odražený míček se dostal k Hrabalovi, ale zpracování už bylo relativně obtížné.
11:26
Malajka zkusil samostatný prúnik, ale Michajlovič se nenechal jeho blafákem nachytat.
11:05
Ani na druhé straně se nešetří , mířil Eichner ale vysoko nad.
10:40
Martin Nagy byl teď blízko navýšení skóre, ale Laja byl připraven a skvěle zasáhnul.
10:10
Hostům se teď podařilo zavřít svého soupeře na polovině, ale dobře postavený blok znemožnil jakékoliv ohrožení branky.
08:57
Pro šikovnou teč, kterou předvedl Uhrinovský se musel Laja hodně natáhnout.
07:36
Sovják teď dokázal schovat svou střelu a překvapil z otočky, ale vedle.
06:32
Pobídku teď dostal na hokejku Jurčík, ale jeho střela letěla těsně mimo branku gólmana Laji.
06:15
Šimíček napřáhl ale jeho tvrdá střela skončila v hloučku otrokovických hráčů.
05:40
Hraje se teď hodně nahoru-dolů a šancema to hýří na obou stranách.
04:53
Další ladná "koupačka" v podání Sládka , skončila tentokrát jen zblokovaná.
04:10
Michajlovič si teď připsal další zákrok na své konto.
03:05
Trulík teď důrazně odzbrojil Sovjáka a rozhodčí tak musel přerušit útok Ostravy.
02:12
Heczkova rozehrávka končí v bloku Otrokovic a hru teď na chvíli, mohli zase kontrolovat hosté.
01:31
Hosté teď hledali další příležitost k útoku, ale důrazná obrana FBC, nedovolila žádné zaváhání.
00:46
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Marek Zapletal, asistoval Karel Ťopek (0:1).
00:45
Po menším závaru před Lajou , končí míček za jeho zády.
00:21
Sládek na nic nečekal a nebál se prověřit hostujícího brankáře ráznou střelou.
00:01
Úvodní buly ve prospěch otrokovických panterů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Ondřej Čevela, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Štěpán Laja; hráči v poli: Šimon Kuczera, Dominik Klimscha, Michal Sládek, Filip Heczko, Matěj Smeták