2:1
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 12:36 Vendula Plíšková (Anna Kabeláková), 19:52 Klára Leierová (Hana Koníčková), 23:35 Nikol Pekárková (Klára Leierová), 34:10 Nikol Pekárková (Klára Leierová), 59:56 Oxana Šamanina (Martina Dostalíková)
branky (asistence): 14:26 Kristýna Jarešová (Eliška Čermáková), 37:00 Kateřina Bartůňková (Kristýna Vejvodová), 52:45 Aneta Tvrzníková (Kristýna Vejvodová)

Crazy girls FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:3
13. Vendula Plíšková, 20. Klára Leierová, 24. Nikol Pekárková, 35. Nikol Pekárková, 60. Oxana Šamanina - 15. Kristýna Jarešová, 38. Kateřina Bartůňková, 53. Aneta Tvrzníková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 254; zásahy brankářů: Alena Vokatá 11 - Anna Kutnarová 35; po třetinách: 2:1, 2:1, 1:1;
60:00
Hráčky zápasu: Za hosty - Barbora Sladkovská; Za domácí - Nikol Pekárková
60:00
Komentář trenéra hostů: Utkání nám zdramatizoval výpadek ve druhé třetině, z kterého jsme se naštěstí vzpamatovali a na konec jsme ještě sahali po bodu. Domácí na hokejové aréně odehráli velmi slušné utkání a gratulujeme jim k výhře. Děkujeme za férový zápas a pořadatelům za jejich práci. Těšíme se na odvetu na Vinohradu.
60:00
Střely 3. třetina: Domácí - 15; Hosté - 5
60:00
Komentář trenéra domácích: Od první třetiny jsme byli aktivnější a více na míčku. Snažili jsme se eliminovat naše chyby z předchozího zápasu, což se dařilo. Pouze ve třetí třetině jsme si zápas zkomplikovali, kdy soupeř dokázal snížit na rozdíl jedné branky a zbytečně jsme si zdramatizovali cestu k bodům. Závěr utkání byl hektický, ale přesto si myslím, že výhra byla zasloužená. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Střely celkem: Domácí - 39; Hosté - 14
60:00
59:56
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Martina Dostalíková (5:3).
59:30
Liberec přežil velkou šanci Vinohrad.
58:48
Dostalíková střílela do prázdné, ale obránci střelu zastavili.
58:30
Vinohrady jsou v tlaku, ale Liberec blokuje střely.
58:06
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
57:25
Dostalíková nebezpečně vystřelila, ale míček letí těsně vedle.
57:03
Liberec rozehrává standartní situaci v nebezpečné blízkosti branky.
56:40
Liberec si vytvořil tlak a nastřelil tyčku.
56:01
Vinohrady jsou v závěru třetí třetiny aktivnější, Liberec ale skvěle napadá a nepouští Vinohrady do větší příležitosti.
55:14
Na Vokatou běžela útočnice Vinohrad. Vokatá jí skočila pod nohy a obětavým zákrokem skvěle chytá.
54:55
Před brankou se objevila Mlejnková, které přihrávala Veidlová. Míček jí ale přeskočil hokejku.
54:20
Na zadní tyč střílela Šamanina, střela letí těsně vedle.
53:30
V dobré příležitosti se objevila Dostalíková, ale brankářka dobře zasahuje.
52:45
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková, asistoval Kristýna Vejvodová (4:3).
52:45
Hráčky Vinohrad zahrávaly standartní situaci na velkém brankovišti a podařilo se jim vstřelit branku.
52:30
Probíhá menší přerušení kvůli úpravě času.
49:30
10:00 Obraz hry v probíhající třetině se příliš nemění, hra je vyrovnaná a stále se přelévá ze strany na stranu. Přerušení je minimum a nebezpečných příležitostí jsme zatím moc neviděli ani na jedné straně.
49:00
Vinohrady jsou na míčku a snaží se prokombinovat před branku Vokaté.
48:06
Do protiútoku se řítily hráčky Vinohrad, z jejich snahy nevzešla vážnější příležitost k ohrožení domácí svatyně.
47:33
V dobré příležitosti se ocitla Koníčková, ale zakončení se jí nepovedlo.
46:50
Hra se hraje téměř bez přerušení a ve zběsilém tempu, oba týmy aktivně napadají a snaží se o rychlý přechod do protiútoku.
45:46
Vinohrady zahrávaly standartní situaci, ale ztratily míček a do protiútoku se valila trojice, Šamanina, Dostalíková a Koníčková. Jejich střela míří mimo branku po teči soupeřova obránce.
45:20
V úvodu třetí třetiny je hra vyrovnaná a přelévá se ze strany na stranu.
44:32
Skvělým zákrokem vytáhla střelu z branky Vokatá.
44:00
Vinohrady se aktivním napadáním snaží vyhodit Liberec z rytmu.
43:04
Dobrý zákrok maskou předvedla Vokatá.
42:30
Leierová vyslala nebezpečnou střelu, brankářka vyráží a Liberec se usadil v útočném pásmu.
41:53
Dnešní utkání sleduje 254 diváků.
41:28
Liberec si vypracoval první větší příležitost, ta však končí vedle branky.
40:30
Druhá třetina v poklidu začala a domácí se pomalu usazují v útočném pásmu.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny vyhrály opět hráčky Liberce.
40:00
40:00
Střely 2.tř. : Domácí - 7; Hosté - 7
40:00
39:30
V závěru třetiny jsou hosté v tlaku, ale domácí hráčky se drží.
38:55
Ve velké příležitosti se ocitly hráčky domácích, střela letí bohužel těsně vedle.
38:15
Domácí hráčky se opět zkoncentrovaly a snaží se navýšit vedení.
37:30
Hráčky Vinohrad jsou povzbuzené gólem a jsou v menším tlaku.
37:01
Po hrubé chybě domácí hráčky se dostaly Vinohrady do protiútoku a snižují.
37:00
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kateřina Bartůňková, asistoval Kristýna Vejvodová (4:2).
35:30
Dostalíková nahrává Šamanině, která vyslala výbornou střelu, k její smůle ještě lepší zákrok vytasila brankářka hostí.
34:11
Pekárková se nebála vyzkoušet pozornost brankářky a střelou z poloviny hřiště, která se odrazila od tyče do branky navyšuje vedení.
34:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Nikol Pekárková, asistoval Klára Leierová (4:1).
33:30
A je to tu znovu, Šamanina, Dostalíková a Koníčková, bohužel těsně mimo. Tato útočná trojice dnes skvěle kombinuje.
32:10
Leierová nyní zachránila svým důrazem na brankovišti svůj tým.
31:05
Skvělá kombinace v režii Šamaniny, Dostalíkové a Koníčkové končí těsně vedle.
30:30
Tečovanou střelu chytila Vokatá a vyslala své spoluhráčky do útoku.
29:30
Po chybné rozehrávce se dostaly do protiútoku hráčky Vinohrad a nastřelují tyčku.
28:54
Liberec kombinuje v útočném pásmu a snaží se propracovat ke střele.
28:00
Hra se odehrává převážně před brankou Vinohrad, Liberec je aktivnější a udává tempo hry.
26:50
Trunečková měla ideálně nabyto na střelu, domácí si ale oddechli, jelikož promáchla.
26:01
Nakonec se Vinohrady dostaly ke střele, ale v brance se vyznamenala Vokatá.
25:30
Vinohrady se snaží o založení útoku, ale zatím se jim nedaří.
25:00
Liberec přečkal oslabení, hráčky Vinohrad si nevypracovaly vážnější příležitost.
23:35
23:35
Pekárková skvěle utekla obraně Vinohrad a zavezla míček za branku. Následně vyjela před branku a nekompromisní střelou na zadní tyč nedává brankářce šanci.
22:27
Vyloučen hráč Anna Kabeláková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za vysoká hokejka.
22:26
Vokatá chytá a následuje trest.
22:25
Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil Petra Honzová.
22:25
Trestné střílení pro Vinohrady.
21:00
Crazyny kombinují v útočném pásmu a trpělivě se snaží dostat do příležitosti.
20:08
Ve velké příležitosti se objevila Dostalíková, brankářka ale chytá.
20:01
První buly ve druhé třetiny získaly hráčky Liberce.
20:00
20:00
Střely 1.tř. : Domácí - 17; Hosté - 2
20:00
19:53
Domácímu celku se nakonec podařilo využít přesilovou hru a jdou do další třetiny s jednogólovým náskokem.
19:52
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Klára Leierová, asistoval Hana Koníčková (2:1).
19:00
Domácí tým uzamkl hosty v útočné třetině, ale nedaří se jim vstřelit branku.
18:04
Vyloučen hráč Nikola Bursová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
17:10
Dobrou střelu vyslala Leierová, brankářka ale chytá.
16:15
Po rychlé rozehře vstřelila branku Loudová, rozhodčí ji však neuznává a standartní situace musí být rozehrána znovu.
15:20
Kabeláková dobrým obranným zákrokem zmařila šanci Vinohrad.
14:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Kristýna Jarešová, asistoval Eliška Čermáková (1:1).
14:26
Nahozený míček po teči propadl do domácí branky.
13:01
Dobrou příležitost ke skórování měla Mlejnková, ale promáchla.
12:36
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Vendula Plíšková, asistoval Anna Kabeláková (1:0).
12:36
Kabeláková vyslala nebezpečnou střelu, ta byla vyražena, ale na brankovišti se skvěle zorientovala Plíšková a posílá domácí celek do vedení.
11:50
Koníčková skvělým obranným zákrokem hasí nebezpečnou situaci.
11:20
Domácí hráčky jsou aktivnější, ale nedaří se jim vsítit vytouženou branku.
11:00
Veidlová nastřeluje tyč.
10:19
Domácí hráčky si vytvořily velký tlak, v rychlém sledu střílela Kabeláková, Leierová a Šamanina. Brankářka hostí však stále drží neprůstřelnost.
09:20
Po ostrém zákroku rozehrávají Vinohrady z rohu u své branky.
08:44
Vinohrady nyní uzamknuly domácí hráčky a tlačí se do branky.
07:28
Leierová přihrála na volnou Kabelákovou, ta se dostala ke střele, ale k její smůle byla střela zblokována.
06:29
Dostalíková přihrála za sebe Šamanině, která vystřelila, ale střela byla zablokována.
05:44
Nebezpečnou střelu vyslala Pekárková, brankářka je ale ve střehu a její pokus kryje.
05:00
Standartní situaci na polovině hřiště zahrávají Vinohrady.
04:30
Šamanina s Koníčkovou se hnaly na branku hostí, Koníčková těsně míjí.
03:35
Koníčková zaměstnala brankářku hostí dobře mířenou střelou.
03:00
Šamanina se prosmýkla podél mantinelu, přihrála na Koníčková, která hledala Dostlíkovou stojící před prázdnou brankou. Přihrávka byla zblokována.
01:30
První střelu na branku vyslala Koníčková, ale brankářka hostí chytá.
00:55
Domácí hráčky se dostaly do útočného pásma a snaží se o kombinaci.
00:01
Úvodní buly získaly hráčky domácího týmu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Eliška Čermáková, Aneta Tvrzníková, Kristýna Jarešová, Petra Honzová, Michaela Lingová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Anna Kabeláková, Oxana Šamanina, Martina Dostalíková, Klára Leierová, Hana Koníčková
00:00
Dobrý den, dovolte mi abych Vás přivítal u dnešního online přenosu. Dnešní sváteční utkání získává nový nádech také díky Bílým Tygrům z Liberce, kteří opustili svou klec a zdejší kluziště překryl florbalový povrch. Dnes zažije svůj svátek i Home Credit Arena.