1:1
0:4
2:4
- : -
branky (asistence): 10:05 Petra Honzová (Kristýna Jarešová), 51:27 Michaela Lingová (Aneta Tvrzníková), 56:11 Aneta Tvrzníková
branky (asistence): 04:46 Linda Hyksová (Anna Grufíková), 22:50 Andrea Dernerová (Žaneta Veletová), 26:04 Linda Hyksová, 30:23 Martina Indrová, 38:20 Linda Hyksová (Martina Indrová), 46:41 Andrea Dernerová (Martina Babáčková), 49:09 Veronika Vývodová, 56:59 Linda Hyksová, 59:50 Martina Indrová

TJ Sokol Královské Vinohrady - K1 Florbal Židenice 3:9
11. Petra Honzová, 52. Michaela Lingová, 57. Aneta Tvrzníková - 5. Linda Hyksová, 23. Andrea Dernerová, 27. Linda Hyksová, 31. Martina Indrová, 39. Linda Hyksová, 47. Andrea Dernerová, 50. Veronika Vývodová, 57. Linda Hyksová, 60. Martina Indrová; rozhodčí: Barbora Beranová - Kristýna Šedová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Anna Kutnarová 21 - Nikola Příleská 19; po třetinách: 1:1, 0:4, 2:4;
60:00
Komentář trenéra hostujícího celku: Dnes to bylo pro nás po psychické stránce velice obtížný zápas a první třetina podle toho vypadala. Jsem rád že od druhé třetiny jsme se zlepšily a konečně jsme začaly využívat naše šance. Pevně věříme že nás tato výhra nakopne do dalších zápasů. Soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Komentář trenéra domácího celku (Doubek): Výpadek v prostřední třetině dnes stál možnost bojovat o body z tohoto utkání. Soupeř poměrně jednoduše trestal naše díry v obraně. Děkujeme soupeři za férové utkáni a přejeme mu příjemnou cestu do Brna.
60:00
59:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Indrová bez asistence (3:9).
59:22
Vyloučen hráč Regina Obrovská družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za sekání.
58:28
Hra se přelévá ze strany na stranu.
56:59
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová bez asistence (3:8).
56:30
Domácí tým je v plném počtu.
56:11
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Aneta Tvrzníková bez asistence (3:7).
54:33
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
54:07
Krásnou kombinaci provedl domácí celek. Bohužel neuspěšně.
52:58
Vavřinová byla obrána o balonek ale proti pravidlům rozehrává se od velkého brankoviště.
52:14
Vinohrady stále tlačí balonek mezi tyče.
51:27
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Michaela Lingová, asistoval Aneta Tvrzníková (2:7).
51:18
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:36
Vinohrady budou muset zabrat hostující tým má velkou rezervu!
49:09
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Vývodová bez asistence (1:7).
48:02
Hráčky hostujícího celku teď tlačí Vinohrady na obranou stranu.
47:36
Vyloučen hráč Natálie Bartošová družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání.
46:41
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Martina Babáčková (1:6).
46:41
To se ale rychle změnilo a hráčky Židenic vstřelují další gol.
46:05
Vinohrady hrají zase v šesti.
45:00
Židenice i přes tlak který vyvíjí domácí celek úspěšně brání.
43:12
Honzová po ztrátě balonku musela hráčku Židenic rychle napadat. A to úspěšně.
41:33
Hráčky domácího celku se v šesti snaží vstřelit gol.
40:20
Trenér Boleslav Kytka posílá svůj tým do šesti.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině 7:12
40:00
38:54
Dobisíková teď individuálně přešla hráčku Židenic a zakončuje, bohužél brankářka vše zachytila.
38:20
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Martina Indrová (1:5).
37:14
Vinohrady stále drží balonek ale nedaří se jim vstřelit branku.
35:24
Honzová střílela z výběhu ale její prudkou střelu nekompromisně srazila hráčka Židenic.
33:30
Hráčka Židenic srazila výhoz brankářky Vinohrad a hned střílela.
33:00
Vejvodová střílela z velkého brankoviště ale její střela byla sražena.
31:50
Židenice po střele rozehrávají z rohu. Neuspěšně
30:23
27:55
Indrová svojí střelou procvičila pozornost brankářky Vinohrad ale brankářka je neustále ve střehu.
26:04
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová bez asistence (1:3).
26:04
Hyksová si teď vybojovala balon a obkroužila se kolem branky a dává gol.
24:09
Hráčky Vinohrad neustále musí bránit tlak soupeřek ,který je nezastavitelný.
22:50
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Žaneta Veletová (1:2).
21:30
Balonek stále mají pod svou kontrolou Židenice.
20:32
Hyksová si individuální akcí dostala až k bráně střelu však chytila brankářka domácího celku.
20:01
Buly do druhé třetiny vyhrávají Vinohrady.
20:00
20:00
Střely po první třetině 7:9
20:00
19:28
Tvrzníková svou prudkou střelou ohrozila branku hostujícího celku.
18:00
Hra se zase přetáčí ze strany na stranu.
16:45
Hráčky Vinohrad neustále utočí, balonek do branky však nedotlačily.
15:17
Židenice teď krásně kombinovaly ale brankářka domácího celku je neustále ve střehu.
14:41
Lingová teď leží na zemi a musela být odnesena svými spoluhráčkami na střídačku.
13:24
Židenice rozehrávají standartní situaci ale neproměňují.
12:21
Hráčky Židenic tlačí na Vinohrady ale Vinohrady obranou aktivitu nevzdají.
11:00
Zelníčková svou střelou trefuje pouze spojnici .
10:05
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Petra Honzová, asistoval Kristýna Jarešová (1:1).
09:22
Hráčky Židenic neustále střílejí ale hráčky Vinohrad brání každou střelu.
08:51
Hra se stále přenáší ze strany na stranu.
07:02
Honzová právě střílela díky krásně přečtené hře. Branku ale nestřílí.
05:00
Tvrzníková ted' o pár centimetrů přestřelila branku ale tým Vinohrad stále drží balonek.
04:46
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Linda Hyksová, asistoval Anna Grufíková (0:1).
04:21
Židenice stále tlačí Vinohrady na jejich útočné polovině.
03:04
Kutnarová si ted' málem stečovala míček
01:09
Židenice tlačí tým Vinohrad ale s obranou Vinohrad to nebudou mít jednoduché.
00:01
Buly do začátku utkání vyhrál tým Židenic.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Beranová a Kristýna Šedová.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Kristýna Pospíšilová, Žaneta Veletová, Veronika Vývodová
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Anna Kutnarová; hráči v poli: Eliška Čermáková, Aneta Tvrzníková, Kristýna Jarešová, Petra Honzová, Michaela Lingová