2:2
6:2
0:2
- : -
branky (asistence): 03:19 Oxana Šamanina (Hana Koníčková), 03:31 Lucie Veidlová (Šárka Mlejnková), 20:15 Oxana Šamanina (Martina Dostalíková), 23:39 Lucie Veidlová (Nikol Pekárková), 31:25 Lucie Veidlová (Šárka Mlejnková), 33:29 Hana Koníčková (Oxana Šamanina), 34:19 Hana Koníčková (Klára Leierová), 39:29 Martina Dostalíková (Hana Koníčková)
branky (asistence): 04:52 Veronika Vývodová (Andrea Dernerová), 08:57 Žaneta Veletová, 37:28 Žaneta Veletová (Andrea Dernerová), 39:43 Andrea Dernerová (Žaneta Veletová), 51:34 Andrea Dernerová (Regina Obrovská), 57:25 Andrea Dernerová (Veronika Vývodová)

Crazy girls FBC Liberec - K1 Florbal Židenice 8:6
4. Oxana Šamanina, 4. Lucie Veidlová, 21. Oxana Šamanina, 24. Lucie Veidlová, 32. Lucie Veidlová, 34. Hana Koníčková, 35. Hana Koníčková, 40. Martina Dostalíková - 5. Veronika Vývodová, 9. Žaneta Veletová, 38. Žaneta Veletová, 40. Andrea Dernerová, 52. Andrea Dernerová, 58. Andrea Dernerová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Alena Vokatá 19 - Nikola Příleská 18; po třetinách: 2:2, 6:2, 0:2;
60:00
Nejlepší hráčky: Dernerová, Veidlová
60:00
Střely ve třetí třetině 6:7
60:00
Komentář trenérky Prouzové: Vytváříme triviální chyby a postrádáme důraz před brankami. Jako jediné pozitivum na našem výkonu vidím to, že hráčky bojovaly do posledních vteřin.
60:00
Střely celkem 26:25
60:00
Komentář trenéra Horáčka: Od první třetiny jsme byly lepší a dařilo se nám dávat branky. Inkasované branky byly po individuálních chybách. Ve Třetí třetině jsme soupeře zbytečně pustili do hry. Nedokázali jsme udržet míček, i přesto jsme se dostali do několika příležitostí. Soupeři děkujeme za hru a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:33
Brno je v tlaku a snaží se o vstřelení branky, obrana dobře přistupuje k hráčkám a míří za vítězstvím.
59:12
Brno zkouší hru bez brankářky.
59:00
Začala poslední minuta utkání a domácí hráčky mají míček.
58:30
Pekárková se dostala do nebezpečné příležitosti, ale Příleská drží Brno ve hře.
57:25
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Veronika Vývodová (8:6).
57:25
Vypadalo to, že hráčky Liberce vyrovnávají hru a již nepustí Brno do tlaku, ale obrana zaváhala a umožnila Dernerové snížit.
56:16
Brno zahrávalo standartní situaci, při které chybovalo a míček mají hráčky Liberce.
55:59
Crazyny hrají v plném počtu.
55:45
Přesilovka se blíží ke konci a hráčky Brna si zatím nevypracovaly vážnější příležitost.
54:48
Brno je při přesilové hře paradoxně v menší tlaku, než v předešlých minutách.
53:59
Vyloučen hráč Gabriela Horáková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
53:00
Hráčky Liberce by měly zabrat, jinak si koledují o dramatický závěr utkání. Brno je opět v tlaku.
51:34
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Regina Obrovská (8:5).
51:34
Brno zužitkovalo tlak a snižuje na rozdíl tří branek. Domácí hráčky k Dernerové nepřistoupily a ta se prosazuje střelou na přední tyč.
48:03
Skvělou práci v obraně odvedla Dlouhá a vyslala do protiútoku Mlejnkovou, jejíž střelu hráčky Brna zblokovaly.
47:33
Brno již nemá takový tlak a hra se přelévá ze strany na stranu.
45:42
Brno stále tlačí, hráčky Liberce nadále odolávají. Crazyny zatím nezaznamenaly ani jednu střelu na brankiu.
44:55
Pekárková skvěle presuje a překazila soupeřkám tři přihrávky.
43:45
Tlak Brna stále trvá, naštěstí pro Liberec bez vážnější šance.
42:45
Brno je opět v tlaku. Jedna z dorážek skončila na tyčce.
41:52
Liberec se vymanil ze sevření a dostal se do příležitosti.
40:55
V úvodu třetí části se dostaly do tlaku hráčky Brna. Liberecká obrana zatím odolává a úspěšně blokuje střely.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny ovládly hráčky Liberce.
40:00
40:00
Střely na branku 10:8
40:00
39:43
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Andrea Dernerová, asistoval Žaneta Veletová (8:4).
39:43
Rychlou odpověď si připravily hráčky Brna, které opět snižují na rozdíl čtyř branek.
39:29
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Martina Dostalíková, asistoval Hana Koníčková (8:3).
39:29
Dostalíková se prosazuje po důrazu před brankou Brna.
38:30
Mlejnková byla blízko brance, ale nedokázaka zkrotit skákající míček, na záda jí navíc dýchala protihráčka.
37:28
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Žaneta Veletová, asistoval Andrea Dernerová (7:3).
37:28
Po hrubé chybě domácí obrany Brno snižuje.
35:35
Nebezpečnou střelu, která skončila na boční síti vyslala Leierová.
34:19
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Klára Leierová (7:2).
34:19
Crazyny zatlačily soupeřky a opět navyšují skóre.
33:29
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková, asistoval Oxana Šamanina (6:2).
33:29
Brno po timeoutu ožilo a tlačilo se do branky Liberce. Domácí hráčky tlak ustály a odpověděly brankou na 6:2.
32:38
Dnešní utkání sleduje 64 diváků.
31:25
Timeout K1 Florbal Židenice
31:25
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Šárka Mlejnková (5:2).
31:25
Po důrazu Mlejnkové se k zakončení dostala Veidlová a nemýlila se.
29:02
Liberec je ve druhé třetině více na míčku a předvádí lepší hru než soupeř.
27:47
Přesilovka končí, Liberec si nevypracoval vážnější příležitost.
27:00
Brno se dostalo do protiútoku, dobrý zákrok předvedla Vokatá.
26:10
Liberec rychle kombinuje před brankou Brna a snaží se dostat ke střele.
25:47
Vyloučen hráč Ludmila Sejáková družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za špatné střídání.
25:35
K zakončení se dostala Dlouhá, střela letí těsně mimo.
24:20
Brno se dostalo do nebezpečného protiútoku, střela ale letí mimo.
23:39
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Lucie Veidlová, asistoval Nikol Pekárková (4:2).
23:39
Okolo mantinelu se prohnala Pekárková a přihrává na osamocenou Veidlovou, které se prosazuje krásnou střelou k tyči.
20:15
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Martina Dostalíková (3:2).
20:15
Na začátku třetiny se před brankou díky důrazu v brankovišti prosazuje Šamanina, po dobré přihrávce Dostalíkové.
20:01
Úvodní buly druhé části ovládly hráčky Liberce.
20:00
20:00
Střely na branku 10:10.
20:00
19:40
Liberec zahrává standartní situaci před bránou Brna, nic nebezpečného z ní ale nevzešlo.
17:45
Nebezpečnou střelu Novotné skvěle likviduje Vokatá.
17:19
Koníčková posílá Obrovskou za mantinel a hra je přerušena.
14:31
Po skvělé přihrávce Mlejnkové zakončuje Veidlová, střelu likviduje Příleská.
13:18
Před odkrytou brankou se objevila Dernerová, ale přestřelila.
11:20
Do dobré příležitosti se dostala Obrovská, Vokatá skvěle zasahuje.
10:06
Liberec se řítil do protiútoku, Zakončuje Veidlová. Střela letí těsně vedle.
08:57
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Žaneta Veletová bez asistence (2:2).
08:57
Vyrovnávací branka padá po zaváhání domácí obrany.
07:14
Koníčková kombinuje se Šamaninou, která se dostala ke střele, ta letí mimo branku.
06:37
Hráčky Brna se tlačí do branky Liberce, nebezpečnou střelu likviduje Vokatá.
04:52
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Veronika Vývodová, asistoval Andrea Dernerová (2:1).
04:52
Brno se dostalo do tlaku a vyslalo střelu, která zapadla po teči za záda Vokaté.
03:31
03:19
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Oxana Šamanina, asistoval Hana Koníčková (1:0).
02:30
Hráčky Brna kombinují na Liberecké části hřiště, domácí obrana odolává.
01:23
Po přihrávce Leierové střílela Koníčková, střela letěla těsně nad.
00:30
Po zaváhání domácí obrany se do úniku dostala hráčka Brna, Vokatá skvěle zasahuje.
00:01
Při prvním buly byly úspěšnější hráčky Liberce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Jitka Drápalová, Andrea Dernerová, Kristýna Pospíšilová, Žaneta Veletová, Veronika Vývodová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Alena Vokatá; hráči v poli: Veronika Loudová, Oxana Šamanina, Martina Dostalíková, Klára Leierová, Hana Koníčková