0:0
- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 11:58 Jana Vávrová (Eliška Vrátná), 27:44 Tereza Pilíková (Jana Lacková), 31:03 Tereza Pilíková (Martina Řepková), 39:03 Gabriela Tožičková (Martina Řepková)

FBK Jičín - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 0:4
12. Jana Vávrová, 28. Tereza Pilíková, 32. Tereza Pilíková, 40. Gabriela Tožičková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Adéla Kociánová 33 - Hana Ranochová 15; po třetinách: 0:1, 0:3, 0:0;
60:00
Poměr střel v poslední části hry: Jičín 5, Chodov 13.
60:00
Komentář vedoucího družstva FBK Jičín Martina Petrgála: S velkým favoritem na Superfinále jsme sehráli více než důstojnou partii, všechny hráčky podaly výkon na hranici svých možností. Děkujeme soupeři za parádní florbal a divákům za úžasnou atmosféru.
60:00
Komentář trenérky družstva Fat Pipe Florbal Chodov Michaely Marešové: Zápas ve všední den mimo Prahu nás dostihl :-) Soupeř podal obětavý výkon a nám to dnes úplně nesedlo. Na druhou stranu jsme ho i přes to odmakaly, užijeme si volný víkend a za týden se těšíme na Vítky.
60:00
59:25
Chodov v plném počtu, bez výraznějších obtíží.
59:13
Nyní leží na zemi Kloutvorová, vypadá to na křeč. Není se čemu divit, jičínské hráčky toho naběhaly dnes opravdu hodně.
58:30
Ranochová nejprve ukázala charakter, když přiznala teč, později si připsala další pěkný zákrok.
57:50
Jičínu se zatím nedaří dostat Chodov v oslabení pod tlak.
57:20
Vyloučen hráč Magdalena Klímová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
56:55
Další zákrok Kociánové, utkání se nám mírně přiostřuje, rozhodčí zatím k vyloučení nesahají.
55:44
Žůrková vysílá další ze svých projektilů, i tentokrát mimo.
54:44
Nyní končí na zemi jičínská Kosová, vypadá to, že bude v pořádku.
54:38
Dva důležité zákroky Ranochové proti po sobě jdoucím střelám Satýnkové a Žůrkové.
54:01
Kloutvorová dnes hýří aktivitou a svýma rychlýma nohama motá hlavu soupeřům.
53:31
Kociánová dnes působí v bráni jistě, mimo obdržených gólů, se kterými nemohla nic moc udělat si připisuje jeden zákrok za druhým.
52:29
Růžičková přeběhla s míčkem na hokejce celé hřiště a nakonec se dostala i ke střele. Při návratu ale najednou skončila na zemi a všichni doufají, že to neodskákalo její operované koleno.
51:57
Žůrková mířila na branku a Ranochová přiznává, že míček tečovala.
51:16
Jičín stále pod tlakem,, ale jejich zodpovědná hra nedává Chodovu moc příležitostí k přímému ohrožení branky.
49:52
Jičín po ubráněném oslabení pořád v kleštích Chodova.
48:21
Jičín v plném počtu.
47:37
Jičín se na pár sekund osvobodil, část hráček mohla vystřídat.
47:21
První půlka oslabení Jičína za námi.
46:21
Vyloučen hráč Leona Müllerová družstva FBK Jičín na 2 minuty za bránění ve hře.
44:15
Výborný sejf od Kociánové a jedné z jejích kolegyň.
43:51
Kosová byla v šanci zezadu atakována dvěma soupeřkami, ani teď se tedy jičínský gól nekoná.
42:51
Satýnková zřejmě svojí nynější střelou vyhraje dnešní soutěž "kdo nejvýš", skákající míček poslala až ke stropu.
41:41
Obraz hry pokračuje v tendencích nastavených ve druhé třetině, Chodov má ze hry mnohem více, ale Jičín statečně brání.
40:01
Poslední část hry zahajuje na míčku Chodov.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 7, Chodov 13.
40:00
39:41
Nejprve Žůrková a po ní Müllerová zkoušely své štěstí, ale Jičínu zatím není přáno.
39:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Martina Řepková (0:4).
38:30
Více hráček by si dnes mělo seřídit mířidla, nyní to byla Pilíková, kdo přestřelil bránu o více než 3 metry.
37:45
Jičín měl standartku z bezprostřední blízkosti, ale zeď neprostřelil.
36:28
Střelu Domonkosové vytěsnila Ranochová špičkou boty.
35:58
Postřele Řepkové zvoní tyč vedle Kociánové.
34:40
Chlumská měla na hokejce gól Jičína, ale Ranochovou více méně trefila.
32:45
Müllerové se překulil míček přes čepel, z rychlého protiútoku nic nebylo.
31:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Martina Řepková (0:3).
31:03
Střela Pilíkové od poloviny proplula kolem všeho a všech, Kociánová se už jen ohlédla.
30:43
Střela Mrázkové míří nad.
29:32
Tožičková může být ráda, že její laxní zpracování nebylo potrestáno důrazem Kloutvorové.
28:34
Střelu Satýnkové Ranochová pohotově kryje.
27:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Pilíková, asistoval Jana Lacková (0:2).
27:25
Kloutvorová dostala pas přes celé hřiště do prostoru brankoviště, ale i přes vynikající zpracování se jí nepodařilo skórovat.
25:35
Nutno poznamenat, že obraz hry je viditelně rozdílný oproti první části, Jičín se poměrně často dostává do mlýnku, který roztáčí na jeho polovině hráčky Chodova.
24:19
Zákrok Kociánové proti střele, která vznikla po mírně naivní rozehře Floriánové.
22:10
Chodov začíná napadat rozehrávku Jičína, to má za příčinu uzavření domácích na jejich polovině.
20:58
Žůrková s Kloutvorovou se pokoušely překonat Ranochovou a moc nechybělo.
20:01
Na míčku začíná Jičín a dokonce je z toho i zákrok pro Ranochovou.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 3, Chodov 11.
20:00
19:55
Urbánková dostala míček jak na stříbrném podnose přímo před prázdnou branku, ale přestřelila asi asi o 3 metry.
18:58
Střela Domonkosové pouze prosvištěla kolem brankoviště.
18:26
Teď se v obraně výrazně přičinila Floriánová. Jičín začíná mít mírné problémy, chce to přestávku.
17:10
Obranný zákrok Kosové z říše snů, zabránila gólu snad centimetr před brankovou čárou.
15:35
Duo Chlumská-Kůželová zkusilo svoje štěstí, ale míček příliš poskakoval, než aby bylo možné ho kloudně trefit.
14:20
Pohotový zákrok Kociánové a Jičín jde do útoku.
13:05
Obětavá práce Müllerové v obraně zabraňuje dalšímu gólu v jičínské síti.
11:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Eliška Vrátná (0:1).
11:35
Mírné nepřesnosti v rozehrávce domácích je připravují o možnost vybudovat si šance.
10:32
Prvních 10 minut utkání za námi a ještě nepadl gól, pro mnohé možná velké překvapení. Nyní na míčku Chodov.
09:34
Kosová předvádí dobré čtení hry a komplikuje soupeři rozehrávku.
07:56
Nyní ve stejné příležitosti na druhé straně Plášková, ale ani její pokus se neujal.
07:39
Růžičková ve 100% šanci míjí!!!
06:37
Satýnkové střela nesedla, v útoku nyní Chodov.
05:59
Útočný faul Urbánkové u mantinelu, Jičín bude rozehrávat.
04:43
O jeden z takových výpadů se pokusila Žůrková, ale proti třem soupeřkám neměla šanci.
04:12
Je evidentní, že dnes bude Jičín hrát spíše zataženější obranu a z ní podnikat rychlejší výpady.
03:20
Domácí Kociánová si poprvé v utkání sáhla na balónek, nicméně se nejednalo o těžký zákrok.
02:20
Žůrková dostala pas od Satýnkové, ale při střele promáchla.
01:14
Chodov dostal příležitost standartky ze střední vzdálenosti, ale obrana Jičína bez problémů blokuje.
01:00
Drbohlavová se postarala o první šanci domácích, ale její pas na Kosovou neprošel.
00:01
Na balónku začíná Jičín, ale vzápětí ho ztrácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Johana Vrbová, Martina Řepková, Tereza Pilíková, Eliška Vrátná, Jana Vávrová
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Adéla Kociánová; hráči v poli: Gabriela Žůrková, Leona Müllerová, Lucie Florianová, Andrea Satýnková, Lucie Kloutvorová