1:3
0:5
- : -
branky (asistence): 27:26 Hana Koníčková
branky (asistence): 03:16 Tereza Syslová (Gabriela Tožičková), 24:11 Nela Jiráková (Tereza Pitterlingová), 30:09 Magdalena Klímová (Tereza Urbánková), 34:25 Jana Vávrová (Eliška Vrátná), 42:16 Eliška Vrátná (Martina Řepková), 47:51 Jana Vávrová (Martina Řepková), 49:40 Magdaléna Plášková (Tereza Syslová), 50:21 Tereza Urbánková (Karolína Suchá), 54:32 Eliška Vrátná (Martina Řepková)

Crazy girls FBC Liberec - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:9
28. Hana Koníčková - 4. Tereza Syslová, 25. Nela Jiráková, 31. Magdalena Klímová, 35. Jana Vávrová, 43. Eliška Vrátná, 48. Jana Vávrová, 50. Magdaléna Plášková, 51. Tereza Urbánková, 55. Eliška Vrátná; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 85; zásahy brankářů: Marcela Štěpánová 23 - Hana Ranochová 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:5;
60:00
Nejlepší hráčky: Liberec - Hana Koníčková Chodov - Magdaléna Plášková
60:00
Střely ve třetí třetině Liberec - 6 Chodov - 10
60:00
Komentář trenéra Petra Horáčka: Namísto abychom góla dali, tak jsme dostali. Nicméně tento zápas byl pro nás velkou zkušeností a myslím si, že ženy FBC Liberec si zaslouží velkou pochvalu. Věřím, že naše chvíle teprve přijde. Soupeři blahopřejeme k vítězství a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
Komentář trenéra hostů Petra Pastora: Myslím si, že jsme měli celý zápas pod kontrolou. To že jsme hráli na tři lajny se ukázalo ve třetí třetině, kdy jsme Liberec přehráli. Hráli jsme týmově a týmovou hrou jsme zápas zvládli. Chválím dobrou práci gólmanky. Děkujeme rozhodčím, divákům a soupeři přejeme mnoho úspěchů do dalších kol.
60:00
Střely celkově: Liberec - 20 Chodov - 32
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Horáčka: První dvě třetiny jsme dokázali hrát vyrovnaný florbal a měli jsme spoustu šancí, které jsme bohužel neproměňovali. Zlomem pro nás byl začátek třetí třetiny, kdy jsme polevili ačkoliv jsme měli výhody přesilové hry.
60:00
59:45
Liberec se pokouší na poslední chvíli útočit.
58:00
Zápas bude za chvíli končit a oba týmy ukazují veškerou zbylou energii co mají.
57:12
Chodov přečkal hru v oslabení bez inkasování gólu.
56:15
Chodov se uvolnil a útočí na Liberec.
55:55
Liberec uzavřel Chodov na jejich polovině a zkouší střílet.
55:20
Uvidíme, jestli Liberec využije svou druhou přesilovou hru.
55:03
Vyloučen hráč Magdaléna Plášková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
54:45
Leierová zkouší střelu z dálky, neúspěšně.
54:32
Timeout Crazy girls FBC Liberec
54:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Eliška Vrátná, asistoval Martina Řepková (1:9).
54:32
Vrátná využila křižnou nahrávku a mění skóre zápasu.
53:50
Hru nyní ovládl Liberec.
52:13
Koníčková nahrála Šamanině před branku Ranochové, ale v tuto chvíli zde bylo moc hráček na to, aby mohla Šamanina nahrávku proměnit.
51:25
Chodov přitvrdil hru a ukazuje svou sílu.
50:21
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Karolína Suchá (1:8).
49:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Tereza Syslová (1:7).
49:40
Plášková od mantinelu střílí a Štěpánové přesně mezi ruku a tyčku branky.
48:20
Lacková a Beránková unikly ze sevření Liberce, ale nestihly svou akci dokončit.
47:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Martina Řepková (1:6).
47:31
Vyloučen hráč Magdalena Klímová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
47:31
Pekárková běžela sama na bránu, ale byla faulována Klímovou.
46:25
Chodov rozjíždí další ze svých útočných akcí.
45:55
Veidlová se rozběhla sama na branku Chodova, ale Ranochová měla situaci pevně v rukou.
45:23
Kabeláková nyní vykryla několik střel.
44:40
Leierová s Loudovou rozjely krásnou akci, ale obrana Chodova byla tvrdá a nepřipustila další akci libereckých.
43:50
Dlouhá střílí, střelu kryje Vrátná.
43:15
Ranochová měla co dělat s útokem od Plíškové a Koníčkové.
42:25
Urbánková měla nyní 2 šance před brankou. Ani jednu nevyužila.
42:16
42:10
Chodov rozehrává z rohu Liberce.
40:01
Liberec vyhrává úvodní buly třetí třetiny.
40:00
40:00
Střely druhé třetiny: Liberec - 9 Chodov - 11
40:00
39:24
Dlouhá s Mlejnkovou ukázali pěknou sérii útoků na hráčky Chodova, které se snažily útočit na Štěpánovou.
38:10
Lacková zkouší napadat hráčky Liberce na jejich polovině.
36:28
Veidlová předvedla neuvěřitelnou kličku s balonkem mezi třemi hráčkami Chodova.
35:57
Dnešní utkání sleduje 85 diváků. Děkujeme!
35:25
Liberec má rozehrávku před brankou Chodova.
34:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Jana Vávrová, asistoval Eliška Vrátná (1:4).
33:20
Dlouhá vyhazuje do prostoru Chodova a balonku se ujímá Veidlová. Ta ztratila balonek po souboji s Chodovem.
32:55
Jiráková nahrává Urbánkové, ta střílí od mantinelu, ale mimo.
31:33
Oba týmy jsou opět v plném počtu.
30:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Tereza Urbánková (1:3).
29:33
Vyloučen hráč Martina Řepková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
29:33
Vyloučen hráč Šárka Mlejnková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.
28:59
Probíhají tvrdé souboje o balonek u mantinelu.
27:26
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil Hana Koníčková bez asistence (1:2).
27:26
Koníčková zpracovala vybojovaný balonek z rohu a vstřelila první branku Liberce.
26:20
Dlouhá zblokovala ráznou střelu Beránkové.
25:55
Leierová s Loudovou rozjíždějí krásnou útočnou akci.
24:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Jiráková, asistoval Tereza Pitterlingová (0:2).
24:11
Jiráková po nahrávce od Pitterlingové mění stav utkání.
22:58
Šamanina měla velikou šanci po nahrávce od Loudové, ale Chodov nedovolí hráčkám Liberce kombinovat na jejich polovině.
22:12
Řepková z nahrávky vystřelila velmi razantní střelu. Štěpánovou zasáhla přímo do výstroje.
21:15
Štěpánová uklidňuje souboje za vlastní brankou.
20:01
Buly druhé třetiny vyhrává Chodov a ihned se přesouvá do útoku.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Chodov - 11 Liberec - 4
20:00
18:25
Vznikl velmi velký chaos před bránou Chodova.
17:58
Leierová nahrála Veidlové téměř před bránu Chodova, ale Ranochová si své území hlídá velmi dobře.
16:30
Urbánková svou střelu poslala až do hlediště.
15:55
Tempo hry je velmi vysoké a hráčky jej zatím zvládají na obou stranách.
14:44
Vávrová proběhla celou libereckou obranou a její střelu Štěpánová vykryla nohou.
14:15
Chodov se snaží velmi aktivně napadat.
13:40
Mlejnková stahuje balonek na svou polovinu a uklidňuje tím hru.
13:08
Plášková s Urbánkovou napadají hráčky Liberce na jejich polovině.
12:30
Leierová střílí po krásné nahrávce od Loudové. Střela bohužel mířila příliš vysoko.
12:03
Štěpánová ukazuje že i s tvrdou střelou si umí poradit.
11:20
Veidlová s Mlejnkovou získaly balonek na polovině soupeře a s Kabelákovou rozjely hezký útok.
09:20
Řepková zkušeně přebírá balonek od hráčky Liberce a střílí. Střela byla ihned zblokována libereckou obranou.
08:31
Koníčková, Leierová a Šamanina předvádějí krásnou akci, která bohužel končí díky obraně Chodova.
07:35
Chodov kombinuje na své polovině a v čele s Pláškovou se vrhá do útoku.
03:16
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Syslová, asistoval Gabriela Tožičková (0:1).
03:16
Syslová se postarala krásnou akcí o první gól zápasu.
00:01
Po úvodním vhazování se Chodov ujímá první útočné akce.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Hana Ranochová; hráči v poli: Tereza Syslová, Gabriela Tožičková, Karolína Suchá, Jana Vávrová, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Marcela Štěpánová; hráči v poli: Veronika Loudová, Oxana Šamanina, Klára Leierová, Vendula Plíšková, Hana Koníčková