3:2
3:0
1:4
- : -
branky (asistence): 05:19 Lukáš Kvapil (Patrik Fabián), 07:27 Petr Koláčný (Tomáš Kadavý), 09:34 Petr Koláčný (Tomáš Kadavý), 21:58 Jan Novotný (Tomáš Kadavý), 25:56 Petr Koláčný (Jan Novotný), 26:20 Petr Koláčný (Tomáš Kadavý), 46:16 Patrik Fabián (Michal Pešák)
branky (asistence): 02:35 Filip Rulíšek (Jakub Hromada), 08:48 Jakub Váňa (Marek Šmíd), 42:06 Jakub Váňa (Petr Krob), 42:17 Jakub Hromada (Štěpán Čejka), 42:58 Petr Krob (Jakub Váňa), 43:31 Filip Rulíšek (Štěpán Čejka)

itelligence Bulldogs Brno - BLACK ANGELS 7:6
6. Lukáš Kvapil, 8. Petr Koláčný, 10. Petr Koláčný, 22. Jan Novotný, 26. Petr Koláčný, 27. Petr Koláčný, 47. Patrik Fabián - 3. Filip Rulíšek, 9. Jakub Váňa, 43. Jakub Váňa, 43. Jakub Hromada, 43. Petr Krob, 44. Filip Rulíšek; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 79; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 22 - Petr Kabelka 18; po třetinách: 3:2, 3:0, 1:4;
60:00
Hodnocení trenéra Zalubila: O vítězi tohoto utkání rozhodla druhá třetina, kterou jsme opět nezvládli. Ve třetí třetině jsme mocně dotahovali, ale nakonec odjíždíme domů bez bodu. Což je pro nás velmi krutý výsledek. Děkujeme Brnu za férový zápas a těšíme se na další zápasy.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Dvě třetiny zápas pod kontrolou. Náskok jsme si vytvořili ve druhé třetině. Nepochopitelný výpadek na začátku třetí části nás málem stál tři body, které po zásluze zůstaly doma. Děkuji hráčům za výkon a výhru.
57:05
Po dobře ubráněné přesilovce kdy měli domácí víc šancí než hosté hrají domácí v plném počtě
55:30
Domácí v oslabení drží míček na holích
55:04
Vyloučen hráč Ondřej Lorenc družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
52:19
Vyloučen hráč Dominik Hude družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
52:19
Vyloučen hráč Tomáš Straka družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
49:15
Vyloučen hráč Pavel Bartoš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
46:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Patrik Fabián, asistoval Michal Pešák (7:6).
44:50
Hraje se z jedné strany hřiště na druhou
44:00
Zápas začíná být vyhrocený
43:31
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Filip Rulíšek, asistoval Štěpán Čejka (6:6).
42:59
Další střela další gól
42:58
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Petr Krob, asistoval Jakub Váňa (6:5).
42:28
Druhá rychlá branka hostů padla po střele do brány
42:17
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Hromada, asistoval Štěpán Čejka (6:4).
42:07
Nenápadná střela z půlky propadla až do brán
42:06
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Jakub Váňa, asistoval Petr Krob (6:3).
39:21
Vyloučen hráč Michal Pešák družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
35:55
Vyloučen hráč Matěj Boček družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
26:20
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Tomáš Kadavý (6:2).
25:57
Brankář hostů vyrazil míček po střele Novotného a hned potom Koláčný dorazil míček do brány
25:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Jan Novotný (5:2).
21:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jan Novotný, asistoval Tomáš Kadavý (4:2).
12:40
Novotný se dostal k míčku před bránou, ale brankář zasáhl ramenem a znemožnil mu dát gól