1:1
5:0
2:3
- : -
branky (asistence): 00:29 Josef Juha (Matyáš Krebner), 26:18 Jan Šobotník (Daniel Cabejšek), 32:14 Lukáš Netrefa (Matyáš Krebner), 33:17 Daniel Cabejšek (Marek Paleček), 36:31 Jan Dobisík (Matěj Petrović), 38:54 Daniel Cabejšek (Jan Dobisík), 57:21 Matěj Petrović (Jan Dobisík), 58:11 Ondřej Bolard (Michal Kolář)
branky (asistence): 02:28 Antonín Semerád, 45:27 Martin Knutelský, 55:58 Lukáš Voves (Antonín Semerád), 56:47 Antonín Semerád (Antonín Šiška)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - ACEMA Sparta Praha 8:4
1. Josef Juha, 27. Jan Šobotník, 33. Lukáš Netrefa, 34. Daniel Cabejšek, 37. Jan Dobisík, 39. Daniel Cabejšek, 58. Matěj Petrović, 59. Ondřej Bolard - 3. Antonín Semerád, 46. Martin Knutelský, 56. Lukáš Voves, 57. Antonín Semerád; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 49; zásahy brankářů: Marek Paleček 15 - Patrik Zítka 25; po třetinách: 1:1, 5:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra hostů M. Kratochvíla: Rychlé a kvalitní utkání. Zrušil bych druhé třetiny. Sparťané sice prohráli, ale rozhodně jim nadávat nebudeme. Soupeři děkujeme za utkání a také našim fanouškům.
60:00
Střely: 10:10.
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Bezpalce: Kdybychom nedali dvě branky na konci, tak bych mohl v podstatě zopakovat vyjádření ze včerejška. My jsme ale ty branky dali, což znamená, že dochází k zlepšení, a to je zásadní. K bezchybnosti to má stále samozřejmě daleko. Je dobré se snažit přiblížit bezchybnosti co nejvíce, ale nemá cenu ji očekávat. Děkuji klukům a soupeři za utkání.
60:00
Nejlepšími hráči 2 Šobotník a 42 Kovařík.
60:00
58:11
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Ondřej Bolard, asistoval Michal Kolář (8:4).
57:21
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović, asistoval Jan Dobisík (7:4).
57:21
Petrovič přehozením brankáře opět o něco zmenšil naději hostů na dorovnání.
56:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Antonín Šiška (6:4).
56:47
Semerád počkal, než se míček vykutálí ze souboje u mantinelu, a k překvapení Palečka pálil.
55:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves, asistoval Antonín Semerád (6:3).
55:58
Janatovi odskočila nahrávka od Poura a Voves chybu hned trestal.
55:41
Špaček z rozehrávky na útočné polovině cinkl o tyčku.
55:10
Juha, Netrefa, Šebek v útoku, ale nic kloudného nepředvádějí.
53:51
Kolář zkouší, ale trefuje mantinely.
52:24
Sparta se dostává do útoku víc než v předchozích třetinách, ale na gól to prostě nestačí...
49:50
Patrik Šebek vytáhl míček až před bránu, ale tam už si s ním domácí útok neporadil.
47:47
Juha minul míček, který mu nabízel Janata před brankou.
47:21
Bolard přímo ze středu netrefuje.
45:27
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Martin Knutelský bez asistence (6:2).
45:27
Knutelský vrací Spartě naději, když prostřeluje mezeru na středu před domácí brankou.
42:35
Šterbák trestuhodně neproměnil střelu ze zachycené přihrávky od Palečka.
40:10
Domácí začínají v oslabení, a tak hned od vhazování brání.
40:00
40:00
Střely: 15:5.
40:00
39:07
Vyloučen hráč Jan Šobotník družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za hra na zemi.
38:54
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Jan Dobisík (6:1).
38:54
Po vydřené třetině dokazují domácí svou převahu gólem do šatny.
38:12
Brankáři jsou nervózní a potí se tolik, že téměř neustále utíráme povrch.
36:31
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Dobisík, asistoval Matěj Petrović (5:1).
36:31
Dobisík doklepl Petrovičovu nevydřenou střelu.
34:00
Škoula vytáhl míček dopředu a předal na Koláře, ten si ale spletl střelu s přihrávkou soupeři.
33:17
Timeout ACEMA Sparta Praha
33:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Daniel Cabejšek, asistoval Marek Paleček (4:1).
32:14
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Matyáš Krebner (3:1).
31:57
Šebkovu střelu Zítka vyrazil, Netrefova už šla vedle.
31:15
Čuda hned po svém návratu z trestné lavice střílí pár milimetrů vedle brány.
29:09
Vyloučen hráč Štěpán Čuda družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za sekání.
29:03
Hurt po zemi k tyči.
27:54
Šobotník trefuje břevno.
26:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Šobotník, asistoval Daniel Cabejšek (2:1).
26:18
Šobotník sebral míček Vovesovi před nosem a bekhendem zakončil.
26:07
Domácí akci zakončil Netrefa přestřelením.
24:21
Druhá třetina je zatím plná chyb v rozhodujících chvílích na obou stranách.
21:59
Juha zkusil vystrašit Zítku, ale ten jeho střelu vyráží.
21:05
Kolář si bekhendem neporadil s Buršíkovou přihrávkou.
20:00
20:00
Střely: 8:4
20:00
19:19
Paleček měl obrovskou kliku, že Lang jeho odkrytou bránu netrefil.
17:55
Buršík centroval, ale brankář byl u míčku dřív než Kolář.
16:31
Netrefa zabraňuje Perglerovu pokusu o centr.
15:36
Hosté zpátky v plném počtu.
15:07
Zítka zatím statečně vyráží střely.
13:30
Vyloučen hráč Ivan Pergler družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
13:30
Pergler se nedovoleným způsobem pokusil zabránit Cabejškovi ve střele, což Spartu stojí dvě minuty oslabení. Nebo možná méně. :-)
11:43
Juha před nechráněnou brankou, ale sklouzl mu míček po čepeli.
10:47
Janata zkusil vypálit z první, ale trefil jen, ač nepřipraveného, brankáře.
08:23
Krebner nabídl míček Netrefovi, ten ale přestřeluje.
04:55
Domácí drželi soupeře sevřené jako při přesilovce, ale ke střele se ani Netrefa, ani Krebner nedostal.
03:59
Škoula sice položil brankáře, ale přestřelil.
03:17
Dobisík připisuje Zítkovi zásah.
02:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád bez asistence (1:1).
02:28
Paleček očividně neočekával, že by Lang ze souboje u mantinelu na úrovni brány mohl střílet.
00:29
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha, asistoval Matyáš Krebner (1:0).
00:29
Nedáš, dostaneš :-)
00:17
Sparta už v první útočné šanci, kterou zastavuje Paleček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Antonín Šiška, Lukáš Voves, Antonín Semerád, Jan Lang, Marek Veselý
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Marek Paleček; hráči v poli: Matyáš Krebner, Josef Juha, Jonáš Janata, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa