1:1
0:3
8:1
- : -
branky (asistence): 08:34 Marek Zouzal (Jan Krejča), 52:18 Daniel Riley, 53:28 Lukáš Voves, 54:11 Daniel Riley (Jan Krejča), 54:55 Daniel Riley (Marek Zouzal), 56:46 Lukáš Voves (Marek Veselý), 56:58 Marek Zouzal, 58:07 Daniel Riley, 58:21 Antonín Semerád (Lukáš Voves)
branky (asistence): 12:04 Matyáš Velc (Vít Heger), 20:26 Lukáš Král (Ondřej Souček), 21:37 Vít Heger (Matyáš Velc), 25:23 Matyáš Velc (Daniel Hládek), 56:06 Ondřej Souček (David Roflík)

ACEMA Sparta Praha - FbC Hradec Králové  9:5
9. Marek Zouzal, 53. Daniel Riley, 54. Lukáš Voves, 55. Daniel Riley, 55. Daniel Riley, 57. Lukáš Voves, 57. Marek Zouzal, 59. Daniel Riley, 59. Antonín Semerád - 13. Matyáš Velc, 21. Lukáš Král, 22. Vít Heger, 26. Matyáš Velc, 57. Ondřej Souček; rozhodčí: Zbyněk Pěnička - Michal Šafář; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Eckhardt 26 - David Šimeček 43; po třetinách: 1:1, 0:3, 8:1;
60:00
Komentář trenérá domácích Jakuba Černého: Dnešní zápas jsme měli dobře rozehraný. Hra se oproti minulým utkáním zlepšila. Bohužel jsme ale hrubě nezvládli třetí třetinu, kde jsme možná i pod tíhou výsledku a nezkušeností přestali plnit pokyny a celá naše hra se rozsypala. Tahle porážka bolí, nicméně se z ní musíme poučit a pracovat dále. Soupeři děkuji za kvalitní utkání, gratuluji k výhře a přeji hodně štěstí do budoucna.
60:00
Je tu konec a domácí borci si tak za třetinu vychutnávají zasloužený potlesk publika. Konečný stav utkání - 9:5.
60:00
Komentář trenérá domácích Martina Kratochvíla: Po náročném týdnu, kdy se náš tým vracel z turnaje ve Švédsku, jsme se dostávali do hry dost ztěžka. Díky obratu ve 3. třetině jsme rádi za tři body. Děkuji našim hráčům i soupeři za utkání.
60:00
Střely ve třetí třetině/v zápase celkem - Sparta 21/52 : Hradec Králové 10:31.
60:00
58:49
Sparta si ještě na závěr třetí třetiny zahraje přesilovou hru.
58:48
Vyloučen hráč Tomáš Růžek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za držení.
58:21
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Lukáš Voves (9:5).
58:21
Domácí už si nechtějí připustit žádné další zaváhání a tak ještě přidávají další dvě branky do sítě Hradce.
58:07
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Riley bez asistence (8:5).
56:59
A ještě ani zdaleka nekončíme dámy a pánové. Nejprve Voves již podruhé potvrdil, že první dvě třetiny neměl svůj den a poté se Zouzal po samostaném úniku ujistil o tom, že je pravý horní růžek pořádně vymetený.
56:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal bez asistence (7:5).
56:46
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves, asistoval Marek Veselý (6:5).
56:07
Posledních deset minut třetí třetiny by se nedalo nazvat jinak než gólové hody. Souček překonává Eckhardta a srovnává na 5:5.
56:06
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Ondřej Souček, asistoval David Roflík (5:5).
54:56
V nafukovačce na Barrandově se dějí neskutečné věci a fanoušci šílí! Sparta neskutečným způsobem během tří minut nastřílela čtyři branky a otočila tak vývoj zápasu. Po křižné přihrávce od Zouzala tvrdě zakončil Riley a kompletuje tak dnes hattrick.
54:55
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Riley, asistoval Marek Zouzal (5:4).
54:12
Sparta srovnává s Hradcem krok tribuny na Barrandově šílí! Daniel Riley parádní střelou přidává čtvtou branku domácích.
54:11
Timeout FbC Hradec Králové
54:11
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Riley, asistoval Jan Krejča (4:4).
53:29
Magie a čáry Šimečkovy brány jsou zřejmě pryč protože během necelé minuty a půl přidává druhou branku zásluhou Vovese.
53:28
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Lukáš Voves bez asistence (3:4).
52:28
Riley prolamuje střeecké trápení domácích a fanoušci Sparty se tak konečně mohou radovat. Hned po buly se do další akce hnal Pergler se Zouzalem, ti ale jako hodněkrát předtím ztroskotali na Šimečkovi.
52:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Daniel Riley bez asistence (2:4).
51:33
Sparťané se stále snaží ze všech sil vyrovnat, žádné úspěšné zakončení a v dohledu není.
49:13
Další gólová akce, nyní z hole Krejči, zastavená gólmanem Hradce.
48:13
Naděje domácích na srovnání nejvíc udržuje Honza Eckhardt, který nyní zlikvidoval sérii tří střel za sebou.
47:13
Sparta se nyní neustále drží v obranném pásmu Hradce a ve srovnání s druhou třetinou hrají o mnoho lépe, žádné ovoce v podobě gólů to ale zatím nepřineslo.
45:53
A tohle už opravdu musí naštvat. Další tvrdá střela z hole Zouzala trefila spojnici a místo florbalu tu teď máme zvonkohru.
44:56
Sparta se po druhé třetině střelecky probudila, Daniel Riley nyní označkoval Šimečkovi helmu.
43:29
Břevno nyní zvoní na celý Barrandov! Marek Zouzal po parádní křižné přihrávce trefil pouze břevno Šimečkovy brány.
42:45
Domácí mají druhou možnost přesilové hry díky Ruprichovi.
42:44
Vyloučen hráč Adam Ruprich družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za bránění ve hře.
41:48
Lukáš Voves se asi nikdy nepoučí, opět šli domácí do přečíslení a Voves se rozhodl zakončit sám, stejně jako předtím ale neuspěl
40:49
Eckhardt zachraňuje domácí před samostaným únikem Huška.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny získali domácí.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 17:12.
40:00
39:12
Hradec ještě zkouší ve druhé třetině zahrozit, zahuštěnou domácí obranou ale neprošli.
37:22
Zouzal byl nyní opravdu blízko druhé branky Sparty, hostující gólman ale z posledních sil jeho střelu z první vyrazil.
36:32
Ani z další standartní situace se domácí k pořádné střele nedostali.
35:29
Dnešní utkání sleduje 45 diváků.
34:25
Střelecká nouze domácích pokračuje. Rileyho střela už po pár centimetrech skončila na tělech hradeckých obránců.
33:18
Voves nyní po dlouhé době vypálil střelu, která hostující bránu ohrozila, Šimeček byl ale opět pozorný a skóre se tak nemění.
31:30
Sparta si na začátku druhé poloviny utkání dokáže vypracovat spoustu akcí, jejich střelám ale chybí přesnost a to je základní kámen jejich úrazu.
31:04
Voves střílí přesně do Šimečkových rukou.
30:29
Vachudova střela těsně míjí bránu.
28:59
Sparta měla možnost snížit díky nadějné standartní situaci, hostující obrana ale svojí obětvostí gól zamítla.
28:13
Hra se trochu uklidnila, více ale i tak tlačí Sparta.
25:32
A rázem Špaček podobně zbytečným přestupkem oslabuje domácí a to v podobě hry bez hokejky.
25:31
Vyloučen hráč Šimon Špaček družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hra bez hokejky.
25:24
Nyní už se ale Velc prosazuje a to po lobové přihrávce od Hládka z rohu.
25:23
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Daniel Hládek (1:4).
25:09
Riley blokuje prudkou střelu Velce.
23:25
Škoda pro Spartu, Voves nyní vzal přečíslení tři na dva na sebe, ale jeho zakončení minulo bránu.
21:38
Sparta zřejmě do druhé třetiny nenastoupila v dobrém rozpoložení, protože Hradec přidává druhou branku zásluhou Hegera a vede tak o dvě branky.
21:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Vít Heger, asistoval Matyáš Velc (1:3).
20:27
V přečíslení po přesné přihrávce od Součka zakončuje Král za bezmocného Eckhardta a Hradec tak otáčí skóre.
20:26
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Lukáš Král, asistoval Ondřej Souček (1:2).
20:01
Úvodní buly druhé třetiny získal Hradec.
20:00
20:00
Střely v první třetině 14:9.
20:00
18:46
Hosté oslabení zvládli a opět hrají v 5.
16:47
Hostující Kučera nyní zbytečně oslabuje svůj tým kvůli hře na zemi.
16:46
Vyloučen hráč Tomáš Kučera družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za hra na zemi.
15:20
Do nádherné akce se dostal Zouzal s Krejčou, druhý jmenovaný už si parádně obehrál gólamana ale právě Šimeček z posledních sil zachytil Krejčovu přihrávku na Zouzala, který už stál připravený před bránou.
13:27
Po Vesekého střele se do protiútoku dostal Stružinský, s těžkou přihrávkou si ale neporadil.
12:05
Matyáš Velc přesnou střelou nad Eckhardtovu pravou nohu srovnává skóre zápasu.
12:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil Matyáš Velc, asistoval Vít Heger (1:1).
10:10
Sparta dále pokračuje v tlaku, opět střílel Zouzal, nyní si s jeho střelou ale Šimeček poradil s přehledem.
08:35
Skóre zápasu se nám otevírá! Marek Zouzal vymetl levý horní roh hradecké branky a posílá tak Spartu do vedení.
08:34
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Krejča (1:0).
08:07
Vachuda zkoušel najít před bránou Vovese, přihrávku ale Hradečtí zblokovali.
06:50
Další sparťanská akce, tentokrát Krejča přímo do rukou Šimečka.
05:12
A nyní mířil Zouzal pouze do připravného gólmana Hradce.
04:32
Důrazná střela Veselého míří pouze vedle brány.
03:10
Začátek zápasu je zatím opatrný. Ani jeden z aktérů nechce vstoupit do utkání chybou.
01:20
I Hradec už se dostal k prvnímu výstřelu, po zblokování ale balon letí pouze nad.
00:55
První střela v utkání v podání Sparty, přesněji řečeno Lukáše Vovese, brankář Šimeček pozorný.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zbyněk Pěnička a Michal Šafář.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové : brankář: David Šimeček; hráči v poli: Adam Ruprich, Ondřej Souček, Adam Středa, Tomáš Kučera, Lukáš Král
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha: brankář: Jan Eckhardt; hráči v poli: Lukáš Voves, Antonín Semerád, Jan Lang, Marek Veselý, Martin Vachuda
00:00
Vážení čtenáři, vítám Vás u online přenosu ze třetího kola G2 ligy juniorů mezi Spartou a Hradcem Králové. Jistě se dnes můžeme těšit na zajímavý duel a proto se pohodlně usaďte a my Vás o všem budeme informovat. Dnešním utkáním Vás provede Jan Pauček.