2:2
3:0
0:3
1:0
branky (asistence): 06:02 Matyáš Weinstein (Dominik Sláma), 18:32 Adam Zemánek (Patrik Fabián), 26:55 Tomáš Kadavý, 27:14 Petr Koláčný (Ondřej Krejčí), 32:04 Adam Zemánek (Patrik Fabián), 62:54 Dominik Sláma (Tibor Taibl)
branky (asistence): 11:12 Ivan Pergler, 13:58 Ivan Pergler (Jiří Horák), 44:14 Petr Tlapa (Lukáš Kovařík), 54:04 Antonín Semerád (Daniel Riley), 58:01 Antonín Semerád (Jakub Krsek)

itelligence Bulldogs Brno - ACEMA Sparta Praha 6:5p
7. Matyáš Weinstein, 19. Adam Zemánek, 27. Tomáš Kadavý, 28. Petr Koláčný, 33. Adam Zemánek, 63. Dominik Sláma - 12. Ivan Pergler, 14. Ivan Pergler, 45. Petr Tlapa, 55. Antonín Semerád, 59. Antonín Semerád; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 65; zásahy brankářů: Kryštof Bartek 19 - Patrik Zítka 32; po třetinách: 2:2, 3:0, 0:3, 1:0;
65:00
Vyjádření trenéra Kratochvíla : první třetina byla zcela vyrovnaná. Ve druhé třetině jsme opět propadli a ve třetí třetině jsem byli jednoznačně lepší. Oproti včerejšku velká proměna u našich hráčů. Bod z půdy Brna bereme.
65:00
Komentář trenéra domácích Davida Kyzlinka: Zápas jsme měli vyhrát za tři body. Bohužel nekoncetrace ve třetí třetině nás stála lepší výsledek. I tak hráčům děkuji za dva body a celý víkend.
65:00
Střely v prodloužení 2:1
62:54
62:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Dominik Sláma, asistoval Tibor Taibl (6:5).
62:54
Sláma si udělal hráče v rohu natáhl si míček ke středu vystřelil a nemýlil se a rozhodl tak utkání
58:01
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Jakub Krsek (5:5).
57:10
Brankář domácích rychlím reflexem vytáhl míček z brankové čáry a zlikvidoval tak gól hostů
56:53
Zemánek střílel, ale míček letěl těsně vedle nad břevno
55:48
Sláma si prohodil míček mezi hráčem a jeho hokejkou a šel sám na brankáře ale bránu netrefil
55:00
Domácí šli do přečíslení ale míček jim sebral z hokejky bránící hráč
54:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Antonín Semerád, asistoval Daniel Riley (5:4).
54:04
Hosté snižují po střele Semeráda na 5:4
53:41
Hosté se usazují v obraném pásmu domácích
53:26
Vyloučen hráč Jan Ponížil družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
46:46
Vyloučen hráč Jan Ponížil družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
45:20
Po gólu se na míček dostávají hosté a přechází do útoku
44:14
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Petr Tlapa, asistoval Lukáš Kovařík (5:3).
40:21
V prvních chvilkách třetí třetiny jsme mohli vidět střelu od domácích která nepotrápila brankáře hostů
36:47
Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil Ivan Pergler.
36:47
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
32:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Adam Zemánek, asistoval Patrik Fabián (5:2).
27:14
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petr Koláčný, asistoval Ondřej Krejčí (4:2).
27:14
Dvě Branky rychle po sobě autor druhé branky je Koláčný který střílel na bránu a trefil přímo tam kde měl brankář místo
26:55
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Tomáš Kadavý bez asistence (3:2).
26:55
Kadavý se dostal k míčku před brankářem a neomylně trefuje
25:42
Přesilovka ve které mohl padnout gól skončila. Hráči nedostali míček do finální fáze takže přesilovku nevyužili
24:20
Projektily které lítají na bránu hostů jsou zablokovány hráči hostů
23:42
Akce která zaváněla gólem skončila na brankové čáře z které míček vytáhl obránce
23:33
Vyloučen hráč Martin Vachuda družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
23:15
Napadání domácího celku se vyplácí získávají míček
22:08
Oba týmy naskočili do druhé třetiny hodně aktivně
21:13
Dlouhý míček Golda který vyslal Slámu na brankáře vyřešil na poslední chvíli bránící hráč
18:32
Před chvílí Zemánek pálil hodně nad bránu teď si spravil chuť a trefil míček brankářovi pod ruku stav je tedy 2:2
17:43
Domácí se usadili v obraném pásmu hostů, ale zatím gól na vyrovnání jsme neviděli
16:33
Nepodařená rozehrávka od hostů míček získávají domácí a na chvíli uklidňují hru
15:09
Hosté znovu v přečíslení tentokrát však střela mířila nad branku
13:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Jiří Horák (1:2).
13:58
Svou druhou branku dává Pergler. Po chybě v obraně se dostal k míčku a nekompromisně zakončil
12:51
Další pokus z půlky od domácích končí v náruči hostujícího brankáře
11:12
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler bez asistence (1:1).
11:12
Hosté vyrovnávají. Chyba v obraně domácích která ztratila míček a první kdo u něj byl Pergler který vystřelil a dal gól