0:1
2:4
3:4
- : -
branky (asistence): 25:38 Daniel Sýkora (Michal Seiner), 36:02 David Götz (Daniel Sýkora), 42:24 Ondřej Březina (Lukáš Samek), 44:11 Jaroslav Wohlhöfner (Ondřej Březina), 53:58 David Götz (Jan Bílý)
branky (asistence): 02:02 Martin Lazárek (Jan Dušek), 27:19 Jakub Slavíček (Martin Lazárek), 32:23 Martin Lazárek, 39:21 Martin Lazárek (Jakub Slavíček), 39:47 Ondřej Policar (Karel Smutný), 46:11 Jan Heller (Martin Lazárek), 47:04 Karel Smutný (Martin Lazárek), 51:26 Martin Lazárek (Jan Brak), 55:39 Martin Lazárek (Jan Heller)

HAGA Pardubice - DDM Praha 10 5:9
26. Daniel Sýkora, 37. David Götz, 43. Ondřej Březina, 45. Jaroslav Wohlhöfner, 54. David Götz - 3. Martin Lazárek, 28. Jakub Slavíček, 33. Martin Lazárek, 40. Martin Lazárek, 40. Ondřej Policar, 47. Jan Heller, 48. Karel Smutný, 52. Martin Lazárek, 56. Martin Lazárek; rozhodčí: Karel Balla - Miloš Soukup; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Ladislav Beneš 24 - Lukáš Vávra 19; po třetinách: 0:1, 2:4, 3:4;
60:00
59:15
Laxní přihrávka Zajíčka skončila na čepely jednoho z hostů.
56:45
Velkou šanci domácího Bílého zastavil pohotový výběh brankáře Vávry.
56:35
Hosté již nikam nespěchají, přesilovku chtějí odehrát v klidu a držet balonek pod kontrolou.
55:47
Vyloučen hráč Ondřej Březina družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:39
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Heller (5:9).
54:50
Technická paráda v podání domácího Götze neskončila v síti, žel oku fanouška krás florbalu.
53:58
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil David Götz, asistoval Jan Bílý (5:8).
53:58
Trenér hostů neúnavně povzbuzuje své svěřence. Není to nic platné, domácí snižují.
51:26
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Brak (4:8).
49:47
Gólová šance Pražanů po chybě domácího obránce, avšak hosté trestuhodně neproměnily.
48:16
Vyloučen hráč Ondřej Březina družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
47:04
Timeout HAGA Pardubice
47:04
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (4:7).
46:11
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Jan Heller, asistoval Martin Lazárek (4:6).
46:11
Hosté již našli recept na obranu domácího celku, a dávají branku v přesilové hře.
45:10
Vyloučen hráč Ondřej Pátek družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za hrubost.
44:11
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Jaroslav Wohlhöfner, asistoval Ondřej Březina (4:5).
42:30
Vstřelené góly vlily energii do žil domácích, to vycítilo publikum a povzbuzuje své hráče.
42:24
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Ondřej Březina, asistoval Lukáš Samek (3:5).
41:47
Samostatný únik domácího Götze neskončil brankou.
40:00
40:00
Oba celky strávily přestávku formou porady v okolí haly,
40:00
39:47
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar, asistoval Karel Smutný (2:5).
39:47
Ondřej Policar střelou z náběhu zvyšuje stav utkání na 2:5.
39:21
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jakub Slavíček (2:4).
39:21
Tým DDM Praha 10 opět předvedl účinný protiútok a zvyšují své vedení v utkání.
38:40
Značného potlesku se dočkal jeden z pořadatelů, kvůli jeho výkonu s hadrem na zvlhčené části povrchu.
37:10
Gesto fair play teď předvedl Daniel Sýkora, když přiznal rozehrávku pro hosty. Publikum to po právu ocenilo potleskem.
36:02
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil David Götz, asistoval Daniel Sýkora (2:3).
34:38
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
32:23
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek bez asistence (1:3).
32:19
Ondřej Policar netrefil odkrytou klec domácích.
31:38
Trestné střílení družstva HAGA Pardubice neproměnil Michal Seiner.
31:38
Vyloučen hráč Jan Dušek družstva DDM Praha 10 na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
31:38
Trestní střílení pro domácí. Samostatný nájezd provádí hráč Sainer. A neproměnil.
27:19
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Jakub Slavíček, asistoval Martin Lazárek (1:2).
27:19
Obránce HAGY na útočné polovině pozdě přistoupil k protihráči, z následného protiútoku se Pražané opět ujali vedení v utkání.
25:38
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil Daniel Sýkora, asistoval Michal Seiner (1:1).
25:38
Hra se přelévá ze jedné strany hřiště na druhou. Výsledkem je branka z protiútoku v podání domácích.
20:00
20:00
19:59
Počet střel na branku v 1. třetině - 7:9.
02:02
Branku družstva DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Jan Dušek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Balla a Miloš Soukup.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Ondřej Policar, Jakub Slavíček, Filip Müller, Jan Dušek, Martin Lazárek
00:00
Line-up domácích HAGA Pardubice: brankář: Ladislav Beneš; hráči v poli: Jiří Vrba, Ondřej Březina, Lukáš Samek, Jaroslav Wohlhöfner, Martin Peml