7:6
2:3
6:1
- : -
branky (asistence): 05:32 Zbyněk Zejda (Lukáš Bartík), 06:59 Oliver Rusev (Filip Karban), 07:39 Zbyněk Zejda (Lukáš Bartík), 09:37 Marek Štěpán (Michal Karban), 10:43 Michal Karban (Marek Štěpán), 13:53 Lukáš Bartík, 17:36 Matyáš Marek (Jakub Skýpala), 27:05 Matyáš Marek, 34:01 Dominik Schneiderka (Oliver Rusev), 45:32 Marek Štěpán, 46:07 Oliver Rusev (Filip Nádvorník), 46:51 Marek Štěpán, 53:42 Lukáš Bartík, 55:01 Adam Polách, 56:26 Filip Karban (Oliver Rusev)
branky (asistence): 08:53 Adam Budnik (Ondřej Haliak), 10:17 Adam Borges (Martin Jurečka), 12:11 Lukáš Kaďorek (Martin Jurečka), 13:29 Adam Borges (Lukáš Kaďorek), 16:01 Lukáš Kaďorek, 19:29 Marek Vlček (Lukáš Kaďorek), 22:56 Robert Klimecký (Lukáš Kaďorek), 25:03 Adam Budnik (Ondřej Haliak), 37:34 Adam Borges (Lukáš Kaďorek), 45:11 Lukáš Kaďorek (Tomáš Hořecký)

TJ Sokol Frenštát p.R. - FBC Spartak Přerov 15:10
6. Zbyněk Zejda, 7. Oliver Rusev, 8. Zbyněk Zejda, 10. Marek Štěpán, 11. Michal Karban, 14. Lukáš Bartík, 18. Matyáš Marek, 28. Matyáš Marek, 35. Dominik Schneiderka, 46. Marek Štěpán, 47. Oliver Rusev, 47. Marek Štěpán, 54. Lukáš Bartík, 56. Adam Polách, 57. Filip Karban - 9. Adam Budnik, 11. Adam Borges, 13. Lukáš Kaďorek, 14. Adam Borges, 17. Lukáš Kaďorek, 20. Marek Vlček, 23. Robert Klimecký, 26. Adam Budnik, 38. Adam Borges, 46. Lukáš Kaďorek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 1:4; využití: 2:0; diváků: 64; zásahy brankářů: Zdeněk Polách ?, Jan Eliáš ? - Zdeněk Raška ?; po třetinách: 7:6, 2:3, 6:1;
60:00
58:46
Vyloučen hráč Martin Jurečka družstva FBC Spartak Přerov na 2 minuty za hrubost.
56:26
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Oliver Rusev (15:10).
55:01
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Polách bez asistence (14:10).
53:42
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Lukáš Bartík bez asistence (13:10).
53:26
Utkání se začíná přiostřovat a vypadá to, že závěr utkání bude ještě vyhrocený.
50:37
Svou třetí dnešní přesilovku Přerov ubránil a hraje opět v plném počtu.
48:37
46:52
První hattrick domácího týmu zkompletoval po úspěšném nájezdu Marek Štěpán a Frenštát tak odskakuje Přerovu na rozdíl dvou branek.
46:51
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán z trestného střílení (12:10).
46:07
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Oliver Rusev, asistoval Filip Nádvorník (11:10).
45:33
Vedení Přerova ovšem trvalo pouze 21 sekund a po střele Marka Štěpána je stav opět vyrovnaný.
45:32
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán bez asistence (10:10).
45:12
Další hattrick utkání si připisuje Lukáš Kaďorek a jeho zásluhou se Přerov dostává opět do vedení.
45:11
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Tomáš Hořecký (9:10).
40:01
Po dvou třetinách je hra na hřišti mnohem vyrovnanější a uvidíme, zda o vítězi utkání rozhodne třetina třetí nebo si budeme muset počkat na prodloužení.
40:00
40:00
37:35
První hattrick utkání střílí hráč Přerova Adam Borges a opět tak srovnává stav utkání na 9:9.
37:34
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Lukáš Kaďorek (9:9).
34:02
Frenštát využívá svou druhou přesilovku v zápase a díky brance Dominika Schneiderky se dostává znovu do vedení.
34:01
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Dominik Schneiderka, asistoval Oliver Rusev (9:8).
33:27
32:03
Frenštát svoje první oslabení ubránil a je opět v plném počtu.
30:03
Vyloučen hráč Michal Karban družstva TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za bránění ve hře.
27:05
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Matyáš Marek bez asistence (8:8).
25:04
Přerov se dnes poprvé dostává do vedení zápasu a od nynějška bude muset dotahovat Frenštát, který se zatím v druhé třetině není schopen prosadit.
25:03
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Adam Budnik, asistoval Ondřej Haliak (7:8).
22:57
Další chyba v obraně a další využitý gól Přerova znamená vyrovnání stavu na 7:7.
22:56
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Robert Klimecký, asistoval Lukáš Kaďorek (7:7).
20:01
Od druhé třetiny Frenštát střídá brankáře a domácí bránu bude nyní bránit Jan Eliáš.
20:00
20:00
19:29
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Marek Vlček, asistoval Lukáš Kaďorek (7:6).
17:37
Prosazuje se i nejmladší člen Freštátu Matyáš Marek a po nádherné kombinaci navyšuje vedení na 7:5.
17:36
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Matyáš Marek, asistoval Jakub Skýpala (7:5).
16:01
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek bez asistence (6:5).
13:53
13:53
Frenštát využívá přesilovou hru a díky střele Lukáše Bartíka opět odskakuje na rozdíl dvou branek.
13:36
Vyloučen hráč Aleš Fafílek družstva FBC Spartak Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:29
12:12
Další chybou v obraně se Přerov dostává na rozdíl dvou branek.
12:11
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Lukáš Kaďorek, asistoval Martin Jurečka (5:3).
10:44
Po první polovině první třetiny má Frenštát na hřišti značnou převahu, ale Přerov dokázal z ojedinělých akcí skórovat a drží se tak o několik branek v závěsu.
10:43
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Marek Štěpán (5:2).
10:17
Branku družstva FBC Spartak Přerov vstřelil Adam Borges, asistoval Martin Jurečka (4:2).
09:37
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Marek Štěpán, asistoval Michal Karban (4:1).
08:53
07:39
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Zbyněk Zejda, asistoval Lukáš Bartík (3:0).
06:59
Branku družstva TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Oliver Rusev, asistoval Filip Karban (2:0).