4:1
6:2
0:4
- : -
branky (asistence): 03:13 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 03:35 Tomáš Kment (Martin Andrle), 17:29 Tomáš Kment (Jakub Hrabík), 18:08 Ondřej Baroch (Filip Bořík), 23:32 Tomáš Kment (Martin Andrle), 26:41 Filip Bořík (Ondřej Baroch), 27:58 Martin Vondrovic (Ondřej Baroch), 28:12 Jakub Hrabík (Ondřej Stach), 37:25 Filip Bořík (Ondřej Stach), 38:11 Martin Andrle (Ondřej Stach)
branky (asistence): 04:49 Jan Husák (Adam Tkadlec), 27:48 Martin Žambůrek (Tomáš Vykoupil), 28:51 Martin Šampalík (Lukáš Porazil), 45:07 Jan Kuncl, 48:01 Petr Hodl (Adam Tkadlec), 50:27 Lukáš Porazil, 53:01 Martin Žambůrek (Petr Hodl)

TJ Jiskra Domažlice - FBŠ SLAVIA Plzeň 10:7
4. Ondřej Baroch, 4. Tomáš Kment, 18. Tomáš Kment, 19. Ondřej Baroch, 24. Tomáš Kment, 27. Filip Bořík, 28. Martin Vondrovic, 29. Jakub Hrabík, 38. Filip Bořík, 39. Martin Andrle - 5. Jan Husák, 28. Martin Žambůrek, 29. Martin Šampalík, 46. Jan Kuncl, 49. Petr Hodl, 51. Lukáš Porazil, 54. Martin Žambůrek; rozhodčí: Václav John - Karel Kotyza; vyloučení: 3 + Martin Andrle 10:4; využití: 0:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Pavel Nožíř 25 - Jiří Paleček 15, Jiří Cisler 13; po třetinách: 4:1, 6:2, 0:4;
60:00
59:09
Vyloučen hráč Tomáš Vykoupil družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
57:10
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
57:10
Vyloučen hráč Dušan Boroš družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za sekání.
53:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Žambůrek, asistoval Petr Hodl (10:7).
51:38
Slávie hraje hodně agresivně, Domažlice jsou pod velkým jak psychickým, tak fyzickým nátlakem.
50:27
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Lukáš Porazil bez asistence (10:6).
48:01
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Petr Hodl, asistoval Adam Tkadlec (10:5).
46:33
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:07
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Kuncl bez asistence (10:4).
44:11
Agresivita na hřišti roste, Domažlice chtějí ještě potvrdit své vedení a Slavie se snaží skórovat, aby nebyl rozdíl ve skóre tak znatelný.
42:39
Vyloučen hráč Martin Šampalík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
40:00
40:00
38:53
je vidět, že Slávisté jsou značně frustrovaní..snaží se seč můžou, ale není jim to nic platné. Domažlice mají dnes svůj den.
38:11
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Martin Andrle, asistoval Ondřej Stach (10:3).
37:25
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Ondřej Stach (9:3).
32:55
Vyloučen hráč Martin Šampalík družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:14
Štěstí zůstává na domažlické straně, Slavie se snaží, ale domácí Domažlice jí dávají úplně minimální šance.
28:51
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Šampalík, asistoval Lukáš Porazil (8:3).
28:12
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Jakub Hrabík, asistoval Ondřej Stach (8:2).
27:58
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Martin Vondrovic, asistoval Ondřej Baroch (7:2).
27:58
Domažličtí okamžitě oplácí gólem.
27:48
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Martin Žambůrek, asistoval Tomáš Vykoupil (6:2).
27:48
Slavie měla štěstí a z odraženého míčku je gól.
26:57
Slávie začíná vyvíjet nátlak, ale domácí jsou nabití a nenechávají se strhnout k hektickému tempu.
26:41
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Filip Bořík, asistoval Ondřej Baroch (6:1).
25:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jiří Cisler družstva FBŠ SLAVIA Plzeň
24:19
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva TJ Jiskra Domažlice na 2 minuty za nesportovní chování.
24:19
Vyloučen hráč Martin Andrle družstva TJ Jiskra Domažlice na 10 minut za nesportovní chování.
23:32
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Tomáš Kment, asistoval Martin Andrle (5:1).
22:26
Domažličtí útočí na hostující branku, nedokáží využít šanci.
20:01
Druhá třetina začala aktivně ze strany hostů. Ale Domažlice se nedají zastrašit.
20:00
20:00
18:08
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Ondřej Baroch, asistoval Filip Bořík (4:1).
17:29
Branku družstva TJ Jiskra Domažlice vstřelil Tomáš Kment, asistoval Jakub Hrabík (3:1).
17:29
I přes nevyužitou přesilovku, Domažlice ihned po vypršení trestu hostů skórují.
17:27
Domažličtí nedokázali využít svou přesilovou hru .
15:27
Vyloučen hráč Jan Petrmichl družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
10:21
Oba týmy utočí na branku svého soupeře, nelze se přiklonit k tomu, kdo má navrch.
04:49
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Jan Husák, asistoval Adam Tkadlec (2:1).
04:49
Hostující tým se nenechává zahanbit a oplácí gúolem odkrytou domažlickou branku.