1:3
2:0
4:4
0:0
branky (asistence): 08:12 Jakub Matoušek (Karel Hloch), 26:21 Karel Hloch (Milan Fojt), 38:51 Radim Zbránek (Zdeněk Fojt), 40:28 Radim Zbránek (Michal Konečný), 43:33 Michal Konečný (Michal Sobecký), 44:15 Radim Zbránek, 49:30 Karel Hloch (Milan Fojt)
branky (asistence): 03:34 Filip Fňukal (Štěpán Lhoťan), 12:35 Jaromír Filip (Daniel Hrbolka), 18:02 Ondřej Miškov (Jiří Planý), 44:50 Ondřej Miškov (David Matušinský), 48:01 Jaromír Filip (Filip Fňukal), 53:42 Jaromír Filip (Matěj Krvač), 55:35 Jaromír Filip (Ondřej Miškov), rozhodující nájezd Daniel Hrbolka

FbC Playmakers Prostějov - FBC Orca Krnov 7:8pn
9. Jakub Matoušek, 27. Karel Hloch, 39. Radim Zbránek, 41. Radim Zbránek, 44. Michal Konečný, 45. Radim Zbránek, 50. Karel Hloch - 4. Filip Fňukal, 13. Jaromír Filip, 19. Ondřej Miškov, 45. Ondřej Miškov, 49. Jaromír Filip, 54. Jaromír Filip, 56. Jaromír Filip, Daniel Hrbolka; rozhodčí: Roman Sladký - Radek Vybíhal; vyloučení: 2:3; využití: 0:2; diváků: 10; zásahy brankářů: Štěpán Panák 69 - Milan Baran 10, Ondřej Láryš 9; po třetinách: 1:3, 2:0, 4:4, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Orca Krnov hráč Daniel Hrbolka a vstřelil rozdílový gól (7:8).
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
70:00
A budeme mít i nájezdy. Tohle je opravdu bitva se vším všudy!
60:00
60:00
59:59
Základní část nakonec rozhodnutí nepřinesla. Následuje desetiminutové prodloužení.
57:20
Timeout FbC Playmakers Prostějov
55:35
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Ondřej Miškov (7:7).
55:33
Domácí se po odpískání ruky před vlastní bránou zlobí, a teď jsou naštvaní ještě víc. V následném oslabení totiž zavěsil už počtvrté Jaromír Filip, který zároveň vyrovnává!
53:42
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Matěj Krvač (7:6).
53:42
Ke slovu se však opět dostala hostující jednadevadesátka. A máme tu pěkné drama.
49:30
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil Karel Hloch, asistoval Milan Fojt (7:5).
49:30
Poměrně překvapivou a nenápadnou střelu však posílá do brány Krnova Karel Hloch: 7:5.
48:31
A hosté dále ukrajují z náskoku Prostějova! Tentokrát se prosazuje kapitán Jaromír Filip.
48:01
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Filip Fňukal (6:5).
44:50
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Ondřej Miškov, asistoval David Matušinský (6:4).
44:50
Ale pozor, dobojováno zdaleka není. Ondřej Miškov snižuje na rozdíl dvou branek.
44:15
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil Radim Zbránek bez asistence (6:3).
44:15
Skvělá pasáž Prostějova pokračuje. Radim Zbranek dokonává hattrick a Playmakeři slaví.
43:33
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil Michal Konečný, asistoval Michal Sobecký (5:3).
43:33
Důraz se teď vyplatil Michalu Konečnému. Ten u pravé tyče poslal odražený míček opět na bránu a ten se štěstím doskákal do krnovské brány - 5:3 pro Prostějov.
40:28
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil Radim Zbránek, asistoval Michal Konečný (4:3).
40:28
Tak to je velký šok pro Krnov! Jasný favorit utkání dostává hned zkraje třetí třetiny další gól Prostějov otáčí skóre. Střelcem opět Radim Zbranek.
40:00
40:00
38:51
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil Radim Zbránek, asistoval Zdeněk Fojt (3:3).
38:51
Nedá se říct, že by Playmakeři svého soka přehrávali, ale ze svých šancí dokáží hodně vytěžit. Tentokrát se prosazuje Radim Zbranek, který střelou do horních pater branky pokračuje ve skvělých výkonech v poháru.
34:43
Vyloučen hráč Jan Šulavík družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:31
Střídání brankáře. Nový brankář Ondřej Láryš družstva FBC Orca Krnov
26:21
26:21
Kael Hloch snižuje na rozdíl jediné branky!
22:18
Vyloučen hráč David Matušinský družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za hra bez hokejky.
20:00
20:00
18:03
Pro Prostějov hodně nepříjemné. Zatím se bránil docela úspěšně, teď ale dostává v závěru třetiny třetí gól. Postaral se o něj za přispění Ondřeje Miškova Jiří Planý.
18:02
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Ondřej Miškov, asistoval Jiří Planý (1:3).
15:32
Vyloučen hráč Martin Pekař družstva FbC Playmakers Prostějov na 2 minuty za hra rukou.
12:35
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Jaromír Filip, asistoval Daniel Hrbolka (1:2).
12:35
Jaromír Filip po nahrávce Daniela Hrbolka opět dostává Krnov do vedení. Navíc ve vlastním oslabení.
10:38
Vyloučen hráč Štěpán Lhoťan družstva FBC Orca Krnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
08:12
Branku družstva FbC Playmakers Prostějov vstřelil Jakub Matoušek, asistoval Karel Hloch (1:1).
08:12
Hodně prostoru dostal také na druhé straně Jakub Matoušek, který srovnává na 1:1. Šikovně z voleje trefil míček, který skončil za zády brankáře.
03:34
Branku družstva FBC Orca Krnov vstřelil Filip Fňukal, asistoval Štěpán Lhoťan (0:1).
03:34
Hostující Filip Fňukal dává první gól, když osamocený z osy hřiště vypálil do horního růžku brány.
03:25
Vyloučen hráč Zdeněk Fojt družstva FbC Playmakers Prostějov na 2 minuty za sekání.