0:0
2:2
2:0
- : -
branky (asistence): 29:03 Martin Krchňáček (Pavel Jurčík), 34:38 Pavel Jurčík (Lukáš Petřík), 47:36 Marek Zapletal (Martin Krchňáček), 52:03 Michal Nagy (Karel Ťopek)
branky (asistence): 31:48 David Coufal, 39:37 Matěj Surkoš (Luděk Ondráček)

Hu-Fa Panthers Otrokovice - itelligence Bulldogs Brno 4:2
30. Martin Krchňáček, 35. Pavel Jurčík, 48. Marek Zapletal, 53. Michal Nagy - 32. David Coufal, 40. Matěj Surkoš; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 334; zásahy brankářů: Radovan Michajlovič 21 - Filip Kuhn 21; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:0;
60:00
Střely po třetí třetině: Domácí-6, Hosté-9
60:00
Nejlepšími hráči utkání byli vybráni, z celku hostů hráč číslo 21. Koutný Jiří a z celku domácích hráč číslo 22. Zapletal Marek.
60:00
Střely celkem: Domácí-25 , Hosté-23
60:00
Komentář trenéra hostů pana Jana Kadlece: Defenzivní vyrovnané a ne moc kvalitní derby, které vyhrál tým, který vítězství šel více naproti. Z naší strany šlo o upracovaný a neefektivní florbal, který ale přinesl i pozitivní věci. Jdeme se připravit na další utkání.
60:00
V Otrokovicích se slaví a slaví hlavně Karel Ševčík, pro kterého to byla premiérová výhra na lavičce A-týmu¨!
60:00
Komentář trenéra domácích pana Karla Ševčíka: Na soupeře jsme byli výborně takticky připravení, musím všechny hráče pochválit, že dokázali dodržet stanovenou taktiku a dotáhli jsme zápas do vítězného konce. Skvěle zachytal brankář Michajlovič a celý tým hrál dobře organizovaně a zodpovědně. Nenechali jsme se nalákat do otevřené hry se soupeřem a čekali na svou šanci. Jdeme s pokorou do dalších zápasů.
60:00
59:59
V poslední sekundě nastřelili Buldoci břevno.
59:11
Michajlovič dalším zákrokem podržel power-play.
56:44
Buldoci opět v šesti.
55:35
Buldoci hrají power-play a Michajlovič musel vytáhnout další výtečné zákroky.
53:31
Krchňáček opět prověřil Kuhna, ten ale jeho střelu chytá.
52:08
Vyloučen hráč Martin Nagy družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:03
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Michal Nagy, asistoval Karel Ťopek (4:2).
52:03
Panteři mají přes minutu a půl dlouhou přesilovou hru a se štěstím dávají čtvrtý gól.
51:41
Timeout itelligence Bulldogs Brno
51:41
Vyloučen hráč Vít Hrubý družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
51:25
Výborný zákrok domácího brankáře.
50:57
Vyloučen hráč Milan Tichý družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
50:57
Utkání se nám přelévá ze strany na stranu a Panteři si zahrají druhou přesilovou hru dnešního večera, doufejme, že bude úspěšnější jak ta první.
47:36
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Marek Zapletal, asistoval Martin Krchňáček (3:2).
47:36
Zapletal střelou po zemi prostřelil Kuhna a domácí vedou 3:2.
47:00
Utkání se nám uklidnilo a žádný z týmů nechce udělat chybu, vidíme taktickou bitvu.
45:45
Další výborný zákrok Michajloviče.
44:10
Domácím pomohlo břevno a Zapletal si tak mohl hluboce oddechnout.
42:02
Další nebezpečná střela hostů.
40:31
Panter se do Buldoka zakousl, ten se ovšem statečně brání.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Domácí-9, Hosté-5
40:00
39:37
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Matěj Surkoš, asistoval Luděk Ondráček (2:2).
39:37
Hostující Luděk Ondráček našel před bránou osamoceného Surkoše a ten v pohodě vyrovnal.
38:10
"Paci" musel zasáhnout a Panteři opět drží míček na svých hokejkách.
36:57
Poslední minuty jsou napínavé a vidíme dobrý florbal.
36:12
V Otrokovicích se konečně něco děje a i Svatý Václav musí být nadšený, za 40 kč si nemá proč stěžovat.
34:38
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Pavel Jurčík, asistoval Lukáš Petřík (2:1).
34:38
Bývalý juniorský brankář Pavel Jurčík výstavní střelou vymetl pavučinu a zvyšuje na 2:1-
33:58
Domácím opět pomohla boční síťka.
32:12
Povedená akce domácích, ovšem Martin Nagy vysoko přestřelil.
31:51
Po hrubé chybě "ala Chára", se do samotného úniku dostal Coufal a s přehledem vyrovnal na 1:1.
31:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal bez asistence (1:1).
31:22
Vyloučen hráč David Sládeček družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
29:03
Branku družstva Hu-Fa Panthers Otrokovice vstřelil Martin Krchňáček, asistoval Pavel Jurčík (1:0).
29:03
Po zmatcích v hostují obraně se trefil parádní střelou pod víko Martin Krchňáček a Panteři tak vedou 1:0!
27:23
Utkání zatím připomíná zákopovou válku.
25:46
Panteři drží míček na své polovině a nikam se nehrnou.
24:11
Hra se nám začala kouskovat.
23:36
Zapletal opět vyzkoušel Kuhna, vzápětí Buldoci dali gól, ale ten neplatil, protože bylo přerušené.
22:54
Petřík trefil tyčku!
22:01
Vyoral zkoušel střelu z rohu, ovšem Kuhn opět připraven.
20:35
Domácí jsou stále aktivnějším celkem a Kuhnovi teď vypadlo lehké nahození, naštěstí pro něj hostující obrana rychle zareagovala a míček poslala s přehledem mimo nebezpečné území.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Domácí-10 ,Hosté-9
20:00
19:43
Na hřišti ležel zraněný Černoch, ne nejsem rasista, byl to hostující Václav Černoch.
18:55
Utkání má velký náboj, ovšem stále bez branek.
16:29
Michajlovič si připsal další ostrý zákrok a hned vzápětí mu pomohla boční síťka.
15:02
Michajlovič teď měl hodně práce s tečovanou střelou Buldoků.
13:23
Kuhn s přehledem chytá střelu Nagyho.
11:34
Další zákrok domácího brankáře.
10:01
Máme za sebou polovinu první třetiny, kdy jsme viděli pár nebezpečných šancí na obou stranách, ale oba brankáři zatím drží bezchybný výkon.
08:45
"Paci" se musel protáhnout po střele Coufala.
08:01
Hostující hráč přeskočil mantinel, ovšem hra pokračuje bez vyloučení.
07:05
Hra je zatím opatrnější, ani jeden tým nechce udělat chybu.
06:00
Pančocha v další šanci a opět je vítězem Kuhn.
05:16
Utkání má zatím vysoké tempo.
04:21
Pančocha parádní střelou tahem prověřil pozornost hostujícího brankáře.
03:46
Kuhn opět pozorný a hra se opět přesouvá k Michajlovičovi
02:34
Michajlovič předvedl pěkný zákrok a zabránil jistému gólu.
01:45
Křiva nebezpečně tečoval, naštěstí pro domácí míček neusměrnil do branky.
00:34
První vážnější akce domácích, Kuhn musel likvidovat.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Koutný, David Coufal, Vít Hrubý, Ville Alkki
00:00
Line-up domácích Hu-Fa Panthers Otrokovice: brankář: Radovan Michajlovič; hráči v poli: Michal Nagy, Ondřej Čevela, Lukáš Uhrinovský, Lukáš Petřík, Pavel Jurčík
00:00
Dobrý podvečer ze sportovní haly na Štěrkovišti v Otrokovicích. Dnes se v premiérovém domácím zápase utkají Hu-Fa Panthers Otrokovice a hostující tým itelligence Bulldogs Brno. Domácí zažívají obměnu týmu, po dlouhých letech skončila otrokovická modla Jaroslav Vaněk. V týmu Otrokovic došlo přes léto k velkým změnám, hlavním trenérem se stal Karel Ševčík.
00:00
Příchody: Čevela Ondřej, Majrich Kevin (oba juniorka), Miroslav Koníček (Orel Uherský Brod), Tomáš Olbert (Spartak Hluk), Martin Szweda (Z.F.K. Petrovice), Marek Zapletal (FBŠ Bohemians Praha), Karel Ševčík (trenér) Odchody: Vaněk Jaroslav (Zlín Lions), Kováč Milan (AS Trenčín), Graclík Petr (FBC Ostrava), Gofroň Pavel (trenér)