2:3
3:1
0:0
- : -
branky (asistence): 08:25 David Coufal (Ville Alkki), 16:47 Jiří Bauer, 34:54 Josef Žižka (Martin Grlický), 37:13 Jakub Mendrek (Jiří Bauer), 37:56 David Coufal (Vít Hrubý)
branky (asistence): 12:40 Martin Poláček (Matyáš Krebner), 15:34 Jakub Šárka (Martin Kisugite), 17:43 Radek Mandík (Tomáš Kindl), 20:55 Lukáš Kuncman (Vojtěch Bagin)

itelligence Bulldogs Brno - FbŠ Bohemians 5:4
9. David Coufal, 17. Jiří Bauer, 35. Josef Žižka, 38. Jakub Mendrek, 38. David Coufal - 13. Martin Poláček, 16. Jakub Šárka, 18. Radek Mandík, 21. Lukáš Kuncman; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 435; zásahy brankářů: Filip Kuhn 12 - Ivan Ponomarev 21; po třetinách: 2:3, 3:1, 0:0;
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Kadlece: Prvních 40 minut se hrálo sexy florbal. Soupeř zaslouženě vedl, od 4. obdržené branky bylo na hřišti jen jedno družstvo. Posledních 20 minut Utkaní dominovaly obrany, včele s dnes výbornými brankáři. Celkově utkání přineslo moc pěknou a kvalitní hru.
60:00
Střely ve 3. třetině Bulldogs - 4, Bohemians - 4, střely celkem Bullodgs - 26. Bohemians - 16
60:00
Komentář trenéra hostů pana Michala Jedličky: Pěkný utkání v dobrém tempu. S utkáním jsem spokojen, až na úsek, kde jsme dostali tři góly ve druhé třetině. Ve třetí třetině se nám přes velké úsilí nepodařilo vyrovnat. Soupeř byl o malinko lepší.
60:00
59:59
Máme dobojováno.
59:38
Parádní práce dvou matadorů Kadlece s Hrubým.
59:20
Timeout FbŠ Bohemians
59:20
Buldoci drží míček v roku soupeře.
58:41
Hra v obrovském tempu. míček na holích Bohemians.
55:25
Teď je to hlavně o fyzické zdatnosti. Souboj vedle souboje.
53:51
Ponomarev opět bezchybný.
52:38
Výborný obranný zákrok jednoho z obránců Bohemians.
52:09
Mendrek nyní doslova sundal Kindla. Bohemians rozehrává z půlky volný úder.
50:10
Opět jsme svědky hry nahoru-dolů. Šance střídá šanci.
48:37
Hronek si pohrál s obranou hostů a předložil přihrávku Juhaňákovi, ten ale nastřelil obránce.
47:18
Miščík střílí těsně nad.
45:02
Coufal se řítil na Ponomareva úplně sám, druhý jmenovaný si ale počínal velmi dobře a střelu kryl.
44:00
Vyloučen hráč Matěj Hronek družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za držení.
44:00
Hronek si v souboji počínal nepovoleně a buldoci se v příštích dvou minutách budou bránit tlaku Bohemians.
43:15
Bohemians nyní stupňují svůj tlak, myslím, že zvonila i tyč.
43:07
Střela do tyčky hráč Martin Poláček družstva FbŠ Bohemians .
42:15
Hrubý se natlačil na střed, ale jeho střela nenašla cíl v brance.
40:52
Po faulu Čiháka se Hronek zvedá ze země velmi těžce.
39:30
Třetina je pomalu u konce. Nedohrává se ale vůbec v klidu, souboj střídá souboj.
37:56
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Vít Hrubý (5:4).
37:56
Góly v rychlém sledu za sebou. Coufal bezkonkurenčně vymetl víko. poukázat musím i na výbornou práci Hrubého, který tento gól nachytal.
37:13
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jakub Mendrek, asistoval Jiří Bauer (4:4).
37:13
Přesilovkovou trefou do prázdné branky se prezentoval Mendrek.
36:29
Vyloučen hráč Radek Mandík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
36:16
Opět obrovské šance buldoků.
34:54
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Josef Žižka, asistoval Martin Grlický (3:4).
34:54
Parádní zadovka Grlického. kterou našel Žižku a ten už našel recept na Ponomareva.
34:26
Fabián nyní parádně vypomohl obraně hostů.
33:54
Souboj Juhaňáka s Ponomarev opět pro brankáře hostů.
32:54
Juhaňák vybídl Bauera ke střele, ten ale střílí mimo.
31:25
Vyloučen hráč Matyáš Krebner družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.
31:25
Aktivní Hronek vybojoval přesilovku.
30:37
Nyní se hraje stylem nahoru-dolů.
29:24
Ponomarev opět výborný, tentokrát si vyšlápl na Juhaňáka.
28:10
Kindl pálí těsně mimo.
27:40
Hronek šel na Ponomareva úplně sám, ten ale potvrdil to, co jsem psal v minulém příspěvku.
26:17
Opět aktivní Coufal, jeho střelu do prázdně brány na poslední chvíli vyškrábl Ponomarev, který zatím drží svůj tým.
26:07
Coufal pálí mimo.
25:17
Smůla na holích Bohemians se nyní ani nedá popsat slovy. Míček končí za mantinelem, rozehrává Brno.
24:55
Parádní obranný zákrok Kisugiteho.
23:20
Krebner stojí za bránou a čeká...už asi minutu.
22:19
Střela Žižky končí jen těsně mimo bránu.
20:55
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Lukáš Kuncman, asistoval Vojtěch Bagin (2:4).
20:55
Kuncman po křižné nahrávce trefil volné místo v bráně domácích a bohemka odskakuje do dvoubrankového vedení.
20:25
Závar před bránou hostů. Střela Coufala skončila nad bránou.
19:18
Koutný crossem na Bauera, ten střílel backhandem, ale Ponomarev tento pokus s klidem lapil.
18:47
Výborné bloky bohemky, buldoci si občas neví rady.
17:43
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Radek Mandík, asistoval Tomáš Kindl (2:3).
17:43
Mandík se z předbrankového prostoru trefil přímo nad ruku Khuna a Bohemians opět vedou.
16:47
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Jiří Bauer bez asistence (2:2).
16:47
Bauer si doběhl pro volný míček a poté dovezl míček až do prázdné branky. stav je tedy opět vyrovnaný.
15:34
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Jakub Šárka, asistoval Martin Kisugite (1:2).
15:34
Šárka se objevil na středu hřiště úplně sám a nedal Khunovi šanci.
15:05
Vyloučen hráč Jiří Koutný družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
Kuncman nyní využil svojí fyzické zdatnosti a Hrubý končí na zemi.
14:00
Střela do tyčky hráč Václav Černoch družstva itelligence Bulldogs Brno .
12:57
Černoch ve velké šanci střílí pouze do zadní tyče.
12:40
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil Martin Poláček, asistoval Matyáš Krebner (1:1).
12:40
Poláček, který se ocitl v brejku, parádní střelou do víka vyrovnává stav zápasu.
12:04
Fabián v přečíslení volil střelu, ta ale skončila za bránou.
11:08
Obrovská šance hostů končí střelou do brankáře.
10:25
Osobní obrana Brna, bohemka čeká za bránou.
08:25
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil David Coufal, asistoval Ville Alkki (1:0).
08:25
Tvrdá střela Coufala ze střední vzdálenosti končí za zády Ponomareva.
07:18
Křiva uklidňuje hru přihrávkou dozadu, oba týmy můžou v klidu vystřídat.
06:20
Buldoci drží míček, Bohemians na ně čekají.
04:50
Před bránou hostí se ocitl úplně volný Hronek, míček ale netrefil.
03:25
Čihák obral Koutného a řítil se na bránu domácích, tu ale těsně minul.
02:22
Tichý si nyní vyšlápl na Mandíka, ten skončil na zemi. Píšťalka rozhodčího zůstala pouze v ruce, nikoli v ústech.
01:12
Svojí superligovou premiéru si nyní odbyl Patrik Fabián.
00:29
Bagin v obrovské šanci minul branku.
00:01
Úvodní buly pro hosty z Prahy.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Ivan Ponomarev; hráči v poli: Lukáš Kuncman, Martin Kisugite, Martin Poláček, Vojtěch Bagin, Jakub Šárka
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Filip Kuhn; hráči v poli: Jiří Bauer, Jiří Koutný, David Coufal, Vít Hrubý, Ville Alkki
00:00
Vítám vás u textového online přenosu ze zápasu 2. kola Tipsport Superligy, kde se proti sobě utkají itelligence Bulldogs Brno a FbŠ Bohemians. Bulldogs první zápas v sezóně vyhráli nad Spartou v poměru 7:4. Bohemians svůj zápas s Chodovem pod širým nebem nedohráli, ale po dvou třetinách svítil na ukazateli skóre stav 2:5 pro Chodov. Dnes tu střechu máme a všichni doufáme, že se budeme moci podívat na kvalitní florbal.