- : -
FbK Svitavy
FBC Start98
FbK Svitavy
branky (asistence): 01:47 Ondřej Kunt (Vít Sauer), 15:00 Aleš König (Josef Prudil), 19:49 Jiří Jedlička (Dominik Šmarda), 30:37 Josef Prudil (Aleš König), 47:41 Dominik Šmarda (Aleš König), 50:53 Ondřej Kunt
FBC Start98
branky (asistence): 10:46 Eduard Piňos (Ondřej Vavro), 35:22 Jindřich Štercl (Jiří Šrámek), 55:57 Ondřej Vavro (Radim Cepek), 57:38 Petr Haspeklo (Ondřej Vavro), 57:59 Michal Chudina (Radim Cepek)

FbK Svitavy - FBC Start98 6:5
2. Ondřej Kunt, 16. Aleš König, 20. Jiří Jedlička, 31. Josef Prudil, 48. Dominik Šmarda, 51. Ondřej Kunt - 11. Eduard Piňos, 36. Jindřich Štercl, 56. Ondřej Vavro, 58. Petr Haspeklo, 58. Michal Chudina; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 415; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 42 - Ondřej Lupoměch 35; po třetinách: 3:1, 1:1, 2:3;
60:00
Střely ve třetí části: SY: 12 Start: 19
60:00
Komentář trenéra domácích, Martina Karlíka: Dámy a pánové, je to tam. Cíl pro základní část splněn! Nicméně sezóna pro nás nekončí a pokračujeme dále. I když jsme se v tomto zápase zase nedokázali vyvarovat hluché pasáže, která mnohé stála pár let života, musím poděkovat všem hráčům za předvedený příkladný týmový výkon. Obrovský dík i diváků, kteří vytvořili neskutečnou atmosféru.
60:00
Komentář trenéra hostí, Václava Bučka:Gratulujeme domácím k postupu do play off, který si dnes pro výborný bojovný výkon zasloužili. Děkujeme perfektním fanouškům, kterým k maximální spokojenosti snad mohl chybět na hřišti jenom Genzer se Suchánkem. Hodně štěstí v předkole play off.

57:59
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Michal Chudina, asistoval Radim Cepek (6:5).
57:38
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Petr Haspeklo, asistoval Ondřej Vavro (6:4).
57:03
Pakosta trefuje tyč prázdné brány
56:05
Timeout FbK Svitavy
55:57
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Ondřej Vavro, asistoval Radim Cepek (6:3).
50:53
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Ondřej Kunt bez asistence (6:2).
50:53
Kunt fantasticky zamířil a míček bez problému doletěl až do branky
47:41
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Dominik Šmarda, asistoval Aleš König (5:2).
47:41
a nebo taky ne.. Domácí odskakují do tříbrankového vedení
47:09
Horálek zadržel na zemi Dvořáčka a neumožnil mu pokračovat ve hře a odpyká si dvě minuty
47:06
Vyloučen hráč Jan Horálek družstva FBC Start98 na 2 minuty za držení.
39:20
Vzhledem k tomu, jak moc se utkání přiostřuje, začínáme mít obavu z průběhu třetí třetiny
36:24
Skácelík skvěle zasahuje nohou
35:51
Vzhledem k výsledkům ostatních zápasů se domácí musejí opravdu snažit, aby playoff vybojovali
35:22
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Jindřich Štercl, asistoval Jiří Šrámek (4:2).
35:00

Toto utkání sleduje 415 diváků, děkujeme!!!

33:11
Svitavy hrají v plném počtu
31:11
Vyloučen hráč Vladislav Richter družstva FbK Svitavy na 2 minuty za sekání.
30:37
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Josef Prudil, asistoval Aleš König (4:1).
22:22
König sám před bránou usilovně se snažil dorazit míček do branky, zastavila ho ale píšťalka rozhodčích
20:00
20:00
Střely v první části: SY: 15 Start: 11
20:00
19:49
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jiří Jedlička, asistoval Dominik Šmarda (3:1).
19:49
Jedlička si proběhl sám téměř celé hřiště a zavěšuje ke vzdálenější tyči
18:39
König poslal Pakostovi křižnou nahrávku, Pakosta míček posílá po zemi k bráně a Lupoěch jej na poslední chvíli zalehává
15:34
Vyloučen hráč Ondřej Vašíček družstva FBC Start98 na 2 minuty za sekání.
15:34
Vašíček se snažil zabránit dalšímu obdrženému gólu a pomohl si faulem, za který si odsedí dvě minuty na trestné lavici
15:00
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König, asistoval Josef Prudil (2:1).
15:00
König neomylně posílá prudkou střelou míček za záda gólmana hostí
14:51
Zach ml. perfektně před bránou hostí trefuje ze vzduchu míček, ten ale končí na těle Lupoměcha
10:46
Branku družstva FBC Start98 vstřelil Eduard Piňos, asistoval Ondřej Vavro (1:1).
10:46
Poměrně sporný gól se podařilo vstřelit Piňosovi, který nejspíš i sám ví, že stál v brankovišti
10:28
Dvořáček poslal míček po zemi k odkryté brance, ale gólman stihnul včas zasáhnout
07:47
König ve výběhu 1 na 1 k bráně hostí srazil Konečného a branka tak nebyla ohrožena
07:08
Skácelík bez obtíží chytá Cepkovu střelu
04:51
Hosty obdržený gól probral a už také vstoupili aktivně do utkání
01:47
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Ondřej Kunt, asistoval Vít Sauer (1:0).
01:47
Ani jsme se nestačili rozkoukat a už Kunt ze střední vzdálenosti zavěsil
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Start98: brankář: Ondřej Lupoměch; hráči v poli: Petr Haspeklo, Jan Konečný, Michal Pražák, Ondřej Vavro, Eduard Piňos
00:00
Line-up domácích FbK Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Josef Karlík, Jan Kolena, Aleš König, Dominik Šmarda, Ondřej Pakosta
00:00
Dobrý večer ze sportovní haly Na Střelnici, kde se dnes odehraje florbalové drama, ve kterém se Svitavy pokusí zdolat poslední krok k jistotě play off.