0:1
- : -
FbK Svitavy
FbK Svitavy
branky (asistence): 11:53 Aleš König (Ondřej Pakosta), 17:22 Jan Kolena (Ondřej Pakosta), 18:43 Vít Sauer (Lukáš Musil), 25:32 Josef Prudil, 32:53 Jan Kolena (David Říha), 33:25 Jan Horák (Aleš König), 35:43 Aleš König (Jan Horák)
branky (asistence): 08:12 Kamil Peřka (Erik Šochman), 23:29 Jakub Holeš (Tomáš Kozlík), 59:01 Erik Šochman (Jiří Krečmer)

FbK Svitavy - Florbal PEGRES Havířov 7:3
12. Aleš König, 18. Jan Kolena, 19. Vít Sauer, 26. Josef Prudil, 33. Jan Kolena, 34. Jan Horák, 36. Aleš König - 9. Kamil Peřka, 24. Jakub Holeš, 60. Erik Šochman; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 358; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 20 - Jan Piško 20, Pavel Kotula 15; po třetinách: 3:1, 4:1, 0:1;
60:00
Komentář trenéra domácích: Řekl bych, že se jednalo o zápas neproměněných šancí. Na naší straně jich bylo na můj vkus až moc. Důležité tři body, ale budu se znovu opakovat - čeká nás ještě kus práce! Děkuji skvělým divákům, kteří byli naším šestým hráčem v klíčových okamžicích. Díky i soupeřovi.
60:00
Komentář trenéra hostů: Prvních deset minut jsme hráli celkem dobře, pak jsme přestali hrát. Dělali jsme spoustu chyb v rozehrávce, soupeř to pouze trestal. Když už jsme nějaké šance vytvořili, tak jsme nebyli schopni zakončit. Třetí třetina byla nahoru dolů a bylo jenom otázkou, kdo dá gól, ačkoliv jich moc nepadlo. Děkujeme soupeři za hru a divákům za fantastickou atmosféru.
60:00
59:01
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Erik Šochman, asistoval Jiří Krečmer (7:3).
59:01
Hosté ještě upravují skóre, s největší pravděpodobností už ale tří bodový zisk domácích neohrozí.
57:52
Timeout FbK Svitavy
57:37
Svitavy hrají v plném počtu.
57:00
Začínají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:37
Vyloučen hráč Jan Kolena družstva FbK Svitavy na 2 minuty za nesportovní chování.
55:37
Jak už to tak bývá, Jan Kolena řekl něco, co se neříká a za nesportovní chování byl vyloučen.
52:36
Míček teď chvíli zběsile poskakoval na brankovišti domácích, po chvíli zmatků jej ale dostal Skácelík pod kontrolu.
48:44
Je to dobré, oba svitavštví ranění Dominik Šmarda a David Říha jsou naplno ve hře, takže se žádné vážné zranění nekonalo.
45:30
Závěřečná třetina zatím běží překvapivě klidně. Hra se přelévá ze strany na stranu, bubny duní... Taková klasická sobota na hale Na Střelnici.
40:00
40:00
37:45
Nenechte se zmást. Skóre sice mluví (zatím) jednoznačně pro Svitavy, utkání je to ale velice náročné pro oba celky!
35:43
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König, asistoval Jan Horák (7:2).
35:43
Střídání brankáře. Nový brankář Pavel Kotula družstva Florbal PEGRES Havířov
33:25
Timeout Florbal PEGRES Havířov
33:25
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Horák, asistoval Aleš König (6:2).
33:25
Aleš König původně plánoval vystřelit. Což, nutno podotknout, také udělal. K dokonalosti střely chyběla už jen teč u tyče, která by střelu nasměrovala do odkryté branky. O to se postaral Honza Horák a gól byl na světě!
32:53
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval David Říha (5:2).
31:32
Se stoupajícími výkony stoupá i návštěvnost. Dnešní utkání sleduje 358 diváků. Děkujeme za podporu!
28:38
Před Skácelíkovou brankou teď nastala tak zmatená situaci, že už do střel nelehal pouze on, ale i pár domácích hráčů. A aby toho nebylo málo, tak i jeden z hostů. Nicméně branka nepadla, skóre zůstává.
25:32
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Josef Prudil bez asistence (4:2).
25:32
Pepa Prudil náležitě oslavil svých sto odehraných utkání v první lize, a to tím úplně nejlepším způsobem. Domácí opět odskakují na rozdíl dvou branek.
25:26
V ošetřování je nyní domácí Dominik Šmarda.
23:29
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Jakub Holeš, asistoval Tomáš Kozlík (3:2).
22:34
Teď jedna obrovská šance na straně hostů, pohotový Skácelík ale výborným zákrokem zachránil situaci.
21:44
Hned z úvodu druhé části mají domácí další kupu šancí. To je dobré znamení. Snad
20:00
20:00
19:00
Začala poslední minuta první třetiny.
18:50
Což ale samozřejmě neznamená, že mají Svitavy vítězství v kapse. Tohle bude ještě napínavé utkání!
18:43
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vít Sauer, asistoval Lukáš Musil (3:1).
18:43
No teda. Domácí dostávají diváky do varu, a to je teprve první třetina. Víťa Sauer s přehledem doráží do prázdné branky a navyšuje náskok.
17:22
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Ondřej Pakosta (2:1).
17:22
Je to tak. Svitavy do toho předkola play-off opravdu chtějí!
16:01
Po vyrovnání se hra ještě více vyostřila, šance jsou na obou stranách. Hosté jsou do hry tak zapálení, až z toho Skácelíkovi odletěla branka.
11:53
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König, asistoval Ondřej Pakosta (1:1).
11:53
A je vyrovnáno! Pakosta nahrál Königovi a ten nekompromisně zavěsil, jak se říká, pod víko.
10:58
Nutno podotknout, že domácí dnes mají vynikající diváckou kulisu.
08:12
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Kamil Peřka, asistoval Erik Šochman (0:1).
08:12
Bohužel pro domác, i dnes platí heslo nedáš - dostaneš a po třech neúspěšných střeleckých pokusech domácí otevírají hosté skóre.
06:33
A König po parádní přihrávce zakončuje, nicméně nadějná střela skončila na těle golmana hostů.
06:11
V šanci se ocitli i hosté z Litvínova, střela z basketbalové "trojky" ale končí mimo.
05:16
Po příhrávce od Jedličky střílí Říha, hned po odehrání míčku ale po srážce se soupeřem v bolestech míří k zemi a nyní je ošetřován.
04:03
Další šance na straně Svitav, tentokrát se do akce dostali sehraní bratři Zachovi. Střela staršího Tomáše byla ale zblokována.
02:22
V obrovské šanci se nyní ocitl Dominik Šmarda když dorážel před odkrytou brankou, nicméně míček končí nad.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Drápal a Jakub Pospíšil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal PEGRES Havířov: brankář: Pavel Kotula; hráči v poli: Kamil Peřka, Ondřej Kučera, Marián Kloza, Erik Šochman, Jiří Krečmer
00:00
Line-up domácích FbK Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: David Říha, Lukáš Musil, Jan Kolena, Aleš König, Ondřej Pakosta
00:00
Vážení diváci co jste se nemohli dostavit do haly Na Střelnici, vítáme vás jménem FbK Svitavy u online přenosu. Po krátkém úvodním ceremoniálu na oslavu sta odehraných utkání svitavských stálic Davida Říhy a Josefa Prudila a pěti tisíc odchytaných minut Jiřího Skácelíka utkání začíná.