0:0
- : -
FbK Svitavy
FbK Svitavy
branky (asistence): 10:03 Jan Kolena (Aleš König), 10:36 Lukáš Zach (Jan Horák), 11:43 Lukáš Zach (Vladislav Richter), 21:55 Vladislav Richter (David Říha), 27:13 Aleš König
branky (asistence): 01:41 Lukáš Nekola

FbK Svitavy - BLACK ANGELS 5:1
11. Jan Kolena, 11. Lukáš Zach, 12. Lukáš Zach, 22. Vladislav Richter, 28. Aleš König - 2. Lukáš Nekola; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 226; zásahy brankářů: Jiří Skácelík 36 - Tomáš Fibiger 35; po třetinách: 3:1, 2:0, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostí, Tomáše JanečkaNejdříve ocením diváky, prostředí a soupeře v čele s gólmanem. Mám pocit, že soupeř byl dneska lepší pouze 15 minut, ale stačilo mu to ke vstřelení pěti gólů. My jsme měli tlak od sedmé minuty druhé třetiny, ale díky zoufalé koncovce jsme nedali žádný gól. Snad si tu střeleckou krizi vybíráme zavčasu, než přijde playoff.
60:00
Střely ve třetí části: SY: 13 BA: 11
60:00
Komentář trenéra domácích, Martina Karlíka:Naštěstí nás první branka soupeře hned zkraje utkání nezaskočila, věděli jsme, co chceme hrát a po většínu utkání se nám to dařilo. I když jsme se v utkání nevyvarovali množství individuálních chyb, týmový výkon tyto nedostatky nahradil. Půlka úkolu je za námi, abychom byli spokojení, musíme se dokonale připravit i na zítřejší zápas a ten vyhrát. Soupeřům děkuji za zápas a divákům za úžasnou atmosféru.

53:49
Vyloučen hráč Jiří Jedlička družstva FbK Svitavy na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
53:49
Jedlička se nechal nachytat rozehrávkou BA a po odloženém vyloučení usedá na trestnou lavici
53:37
Timeout FbK Svitavy
52:41
Pakosta vystřelil na naprosto odkrytou bránu, zčista jasna se ale objevil Fibiger a vyrazil míček
42:03
Vyloučen hráč Lukáš Musil družstva FbK Svitavy na 2 minuty za hrubost.
40:00
40:00
Střely ve druhé části: SY: 14 BA: 17
40:00
39:19
Neskutečné štěstí na straně domácích a mrštnost Skácelíka teď zachránily domácí před obdržením dalšího gólu
36:14
Lukaš Zach sražen na střídačku hostí, ale musí se ocenit, že padal krásnou šipkou
36:07
Fibiger stěží vyrazil míček
35:00

Toto utkání sleduje 226 diváků, děkujeme!

34:39
Bauman střílí vysoko nad bránu domácích
30:39
Vyloučen hráč Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
30:39
Vyloučen hráč David Říha družstva FbK Svitavy na 2 minuty za hrubost.
27:13
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Aleš König bez asistence (5:1).
27:13
...neuvidíme, König nechal míček plachtit až za záda Fibigera
26:59
Po faulu na Sauera nejspíše uvidíme odložené vyloučení
21:55
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Vladislav Richter, asistoval David Říha (4:1).
21:31
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
11:43
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Vladislav Richter (3:1).
11:35
Říha spolu s pražským útočníkem sevřeli těsně mezi sebe Skácelíka, ten padá a doufáme, že bude v pořádku
10:36
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Lukáš Zach, asistoval Jan Horák (2:1).
10:36
Zach zkusil nahrát před bránu a k překvapení všech doplachtila střela až do brány
10:03
Branku družstva FbK Svitavy vstřelil Jan Kolena, asistoval Aleš König (1:1).
10:03
Perfektní nahrávka od Königa zpoza brány a Kolena už jen zavěsil do odkryté brány
07:07
Kolena dostal hokejkou do obličeje a pravděpodobně má rozseklý ret, ale hraje se dál
03:04
Horák příliš otálel se střelou a s jeho střelou už neměl připravený Fibiger nejmenší problém
01:49
Nedůraz svitavské obrany zavinil otevření dnešního skóre
01:41
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil Lukáš Nekola bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Tomáš Fibiger; hráči v poli: Daniel Ludvík, Ondřej Vaculík, Jaroslav Král, Daniel Kronďák, Tadeáš Velechovský
00:00
Line-up domácích FbK Svitavy: brankář: Jiří Skácelík; hráči v poli: Lukáš Musil, Ivan Šivák, Jan Kolena, Aleš Muselík, Ondřej Pakosta
00:00
Dobrý večer ze sportovní haly Na Střelnici, kde tento víkend patří florbalu! Dnes se podíváme na souboj mezi domácími FbK Svitavy a Black Angels, první jmenovaní si ale příliš neodpočinou, protože hned zítra je prověří tým z Rožnova pod Radhoštěm