0:2
2:2
1:0
- : -
branky (asistence): 23:01 Tomáš Novák (Jiří Žák), 26:38 Jiří Boštík (Martin Klusoň), 47:32 Michal Háp
branky (asistence): 01:45 Oldřich Pecha (Radovan Kubek), 19:27 Filip Šlápota (Pavel Stejskal), 23:58 Pavel Gellner, 37:46 Kryštof Kůs (Radovan Kubek)

FBC Peaksport Litomyšl - TJ Centropen Dačice 3:4
24. Tomáš Novák, 27. Jiří Boštík, 48. Michal Háp - 2. Oldřich Pecha, 20. Filip Šlápota, 24. Pavel Gellner, 38. Kryštof Kůs; rozhodčí: David Růžička - Daniel Jireček; vyloučení: 3:4; využití: 0:0; diváků: 94; zásahy brankářů: Marek Břeň 15 - Lukáš Vacuška 31; po třetinách: 0:2, 2:2, 1:0;
60:00
Komentář domácího trenéra: Hráčům děkuji za výkon, nechali na hřišti všechny síly, snad divákům zpříjemnili nedělní odpoledne. I když jsme prohráli tak si myslím, že jdeme správnou cestou. Budeme se snažit přivést body z venku. I když nás čeká těžký dvojzápas v Trutnově a Rtyni. Gratuluji soupeři k výhře.
53:45
Vyloučen hráč Dominik Voříšek družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za hrubost.
53:45
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hrubost.
52:18
Vyloučen hráč Jiří Boštík družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za sekání.
50:09
Ondřej Háp znovu zachytil rozehrávku a běžel sám na golmana, ale bohužel opět gól necstřelil.
49:50
Domácí drží míček a tlačí soupeře.
48:20
Ondřej Háp běžel sám na golmana ale gol nevstřelil.
47:32
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Michal Háp bez asistence (3:4).
42:57
Tomáš Jakubík zachytil rozehrávku hostů ale gól nevstřelil.
40:00
40:00
Na dnešní utkání se přišlo podívat 94 diváků.
40:00
Střely po 2.třetině 12:8.
40:00
39:46
Domácí kombinují na útočné půlce.
38:48
Vyloučen hráč Filip Šlápota družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání.
37:46
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (2:4).
35:36
Martin Klusoň zachránil situaci v brankovišti domacich.
32:46
Vyloučen hráč Pavel Štefl družstva FBC Peaksport Litomyšl na 2 minuty za blokování hokejky.
32:46
Marek Břeň právě chytil nájezd.
29:45
Domácím se nepodařilo využít přesilovou hru a opět se hraje v plném počtu.
27:39
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra na zemi.
26:38
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Jiří Boštík, asistoval Martin Klusoň (2:3).
26:38
Krásná akce domácích končí golem!
23:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner bez asistence (1:3).
23:01
Branku družstva FBC Peaksport Litomyšl vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jiří Žák (1:2).
21:31
Tomáš Novák právě trefil tvrdou střelou golmanovu masku.
20:00
20:00
Střely po 1.třetině 12:5.
20:00
19:27
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Šlápota, asistoval Pavel Stejskal (0:2).
16:37
Vyloučen hráč Radovan Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za hra bez hokejky.
14:09
Oba týmy si zatím tvoří své šance, ale domací jich mají mnohem více.
12:46
Trestné střílení družstva TJ Centropen Dačice neproměnil Jiří Sedláček.
07:11
Zatím se hraje stylem "nahoru dolů".
01:45
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Oldřich Pecha, asistoval Radovan Kubek (0:1).
01:31
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Růžička a Daniel Jireček.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Lukáš Vacuška; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FBC Peaksport Litomyšl: brankář: Marek Břeň; hráči v poli: Tomáš Jakubík, Petr Kučera, Matěj Stejskal, Petr Kuchta, Adam Klejch
00:00
Dobrý den dámy a pánové, vítme Vás na dnešním zápase, kde se proti sobě utká ddomácí tým FBC Peaksport Litomyšl a TJ Centropen Dačice.