1:1
- : -
FBŠ Jihlava
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 33:50 Jan Horský (Jan Mikeš), 47:08 Marek Dvořák (René Mikel)
branky (asistence): 05:03 Kryštof Kůs (Pavel Gellner), 08:09 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 08:44 Radovan Kubek (Oldřich Pecha), 27:08 Pavel Gellner, 28:58 Radovan Kubek (Kryštof Kůs), 29:47 Pavel Gellner (Radovan Kubek), 32:06 Kryštof Kůs (Radovan Kubek), 48:20 Pavel Gellner (Radovan Kubek)

FBŠ Jihlava - TJ Centropen Dačice 2:8
34. Jan Horský, 48. Marek Dvořák - 6. Kryštof Kůs, 9. Radovan Kubek, 9. Radovan Kubek, 28. Pavel Gellner, 29. Radovan Kubek, 30. Pavel Gellner, 33. Kryštof Kůs, 49. Pavel Gellner; rozhodčí: Ondřej Pech - Jaroslav Štolc; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Radek Kulhan 22 - Michal Krejčí 21; po třetinách: 0:3, 1:4, 1:1;
60:04
Komentář trenéra domácích Lubomíra Kocourka: První třetinu byl lepší soupeř, druhou třetinu byl lepší soupeř, třetí třetinu jsme byli lepší my.
60:03
Komentář trenéra hostů Davida Černého: Po dobrém vstupu do utkání jsme měli vše snazší. Jsem rád, že jsme vydrželi v tempu po celý zápas. Děkuji soupeři za fér utkání.
60:02
STŘELY NA BRANKU CELKEM: Jihlava 23 - Dačice 30
60:01
Střely na bránu ve 3. třetině: JIHLAVA 16 - DAČICE 8
60:00
59:55
Vyloučen hráč Miloš Procházka družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování hokejky.
59:55
Mikeš se dostává k bráně a snaží se dotlačit gol do brány. Přichází 2 minuty za blokování hole.
59:30
Dačice se dostávají do brejku a Gellner dostává skvělou přihrávku do prázdné branky, ale míček jde nad branku.
58:38
Tlak před bránou hostů.
56:31
Po menší hádce s rozhodčím usedá hráč na trestnou lavici a hra pokračuje dál.
56:30
Vyloučen hráč Tomáš Kubek družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za bránění ve hře.
56:21
Jihlava nic nevzdává a i za rozhodnutého stavu bojuje.
54:45
Stejskal vrací útok a opakuje stejnou akci jakou měl Horský.
53:53
Horský pálí tvrdou ránu, ale brankář hostů je pozorný a vyráží.
52:52
Dačice se dostaly do brejku a dačický hráč byl sám před bránou. Situaci nezvládl a Kulhan jeho pokus nohou vyráží.
51:25
Další šance hostů, ale střela se moc nepovedla tím pádem neměl Kulhan moc práce.
50:50
Nepřesnosti na obouch stranách dělají z dnešního zápasu hru ,,Nahoru a dolu".
49:30
Radovan Kubek a Gellner Pavel ZÍSKÁVAJÍ HATTRICK.
48:20
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner, asistoval Radovan Kubek (2:8).
47:08
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Marek Dvořák, asistoval René Mikel (2:7).
47:05
Aktivita Jihlavy je ve 3. třetině výrazně lepší, 2. třetinu byly jasně aktivnější Dačice. Jihlava nic nevzdává a pouští se do útoku.
46:35
Renda posílá další krásnou střelu na bránu Dačic a tím se tvoří skvělá šance pro Jihlavu.
45:29
Dačice velice dobře brání, kryjí skvělé střely Jihlavy a odrážejí minutové tlačení na jejich bránu.
43:17
Mikel a jeho pěkná střela z půlky, ale bohužel střela jde opět mimo bránu. Ovšem počet trefených branek je oproti druhé třetině rozhodně lepší.
39:17
Další ohrožení jihlavské brány. Mikeš zachraňuje situaci a vyhazuje míček za mantinel.
38:21
Na ploše leží Augustin a je potřeba zákrok zdravotníka. Hra pokračuje dál a Augustin se přesouvá se zdravotnicí za mantinel.
38:15
Kůs opět vystřelil na bránu velice kvalitní ránu. Kulhan chytá.
36:52
Další střela na bránu Jihlavy, ale kvalitní obrana a skvělý brankář zachraňují situaci.
35:33
Většina míčků končí za mantinelama.
35:03
Ostrý zákrok na Mikela. Leží na zemi, ale po chvilce se zvedá. Co si budeme povídat, čisté to rozhodně nebylo. Hra pokračuje dál.
33:50
Branku družstva FBŠ Jihlava vstřelil Jan Horský, asistoval Jan Mikeš (1:7).
32:06
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Radovan Kubek (0:7).
29:47
Timeout FBŠ Jihlava
29:47
28:58
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Kryštof Kůs (0:5).
28:58
Druhá střela na bránu od Dačic a opět gol. Kubek nápalil obrovskou střelu a nedal domácímu brankáři sebemenší šanci.
27:08
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Pavel Gellner bez asistence (0:4).
27:08
Po 7 minutách první střela na bránu a padá tím i první gol.
25:24
Pět minut uběhlo a neviděli jsme žádnou střelu na bránu.
20:00
20:00
Střely na bránu v 1. třetině: JIHLAVA 5 - DAČICE 8
20:00
19:55
Nádherný útok Dačic, ale střela končí mimo bránu a tím 1. třetina končí.
17:57
Šance na obouch stranách jsou velice vyrovnané.
17:04
Po špatné rozehrávce domácích útočí Dačice. Míček končí v autu.
14:23
Krásná střela domácích, ale pozorný Krejčí bez problému chytá.
12:40
Utkání sleduje 16 diváků.
08:44
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Radovan Kubek, asistoval Oldřich Pecha (0:3).
08:09
05:03
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Kryštof Kůs, asistoval Pavel Gellner (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Pech a Jaroslav Štolc.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice: brankář: Michal Krejčí; hráči v poli: Petr Stejskal, Oldřich Pecha, Kryštof Kůs, Radovan Kubek, Pavel Gellner
00:00
Line-up domácích FBŠ Jihlava: brankář: Radek Kulhan; hráči v poli: Jan Mikeš, Jan Horský, Ondřej Vyskočil, Marek Dvořák, René Mikel