1:2
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 04:22 Veronika Káčová (Andrea Pastušková), 22:47 Veronika Káčová (Andrea Pastušková), 42:34 Nela Kapcová, 52:40 Nikol Škopková, 57:54 Nela Škopková (Andrea Pastušková)
branky (asistence): 18:08 Iveta Hyršlová (Adéla Bočanová), 18:40 Tereza Chvátalová (Nela Havlíková), 32:12 Hana Poláková (Tímea Patakyová), 34:09 Iveta Hyršlová (Hana Poláková), 54:17 Veronika Zittová (Tímea Patakyová), 54:31 Monika Slavíková (Iveta Hyršlová)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ E.P. Bohemians 5:6
5. Veronika Káčová, 23. Veronika Káčová, 43. Nela Kapcová, 53. Nikol Škopková, 58. Nela Škopková - 19. Iveta Hyršlová, 19. Tereza Chvátalová, 33. Hana Poláková, 35. Iveta Hyršlová, 55. Veronika Zittová, 55. Monika Slavíková; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 16 - Jitka Omelková 20; po třetinách: 1:2, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Jakuba Robenka: Dvě třetiny jsme byli horším týmem a to nás dnes asi zaslouženě stálo bodový zisk. Po stažení na dvě lajny jsme dokázali ve třetí třetině vyrovnat, ale dva hodně zbytečně góly nás zase vrátlily do hodně komplikované situace. Holky si musí uvědomit, že zápas má 60 minut a že pak výsledky nemůžeme honit ve třetích třetinách. Gratulace Bohemce.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Ostrava -8 , Bohemians - 8
60:00
Komentář trenéra hostů Pavla Krbce: Hodně upracované vítězství. Naši první třetinu poznamenala cesta autobusem a dlouhá kolona, jelikož jsme se nemohli dostat do tempa. Od druhé třetiny jsme hráli celkem slušně, ale naše proměňovaní šancí je tragické a je na čem pracovat. Děkuji soupeři a divákům.
60:00
59:30
Poslední půlminutka zápasu a stále tlak FBC.
58:35
Míček letěl přes celé hříště , ale prázdnou branku FBC minul.
58:11
Bohemka se teď brání zuby nehty velkému tlaku domácích žen.
57:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Škopková, asistoval Andrea Pastušková (5:6).
57:34
Domácí to zkouší bez brankáře.
57:02
Hráčky FBC jsou teď v osobních soubojích hodně důrazné.
56:35
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
55:43
Slavíková úplně sama proti Tomšové, ta ale kryje její pokus.
55:00
A jsme tam , kde jsme byli před patnácti minutama. Domácí musí dotahovat dvoubrankové manko.
54:31
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Iveta Hyršlová (4:6).
54:17
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Zittová, asistoval Tímea Patakyová (4:5).
53:58
Do branky se opět tlačí hosté, ale FBC předvádí skvělou obranou hru.
52:40
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nikol Škopková bez asistence (4:4).
52:19
Bočanové se podařilo trefit jen boční síťku.
51:20
Hostům teď kombinace úplně nevyšla a míček snadno získává ostravské FBC.
50:41
Trestné střílení družstva FbŠ E.P. Bohemians neproměnil Adéla Bočanová.
50:41
Vyloučen hráč Nela Kapcová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
49:11
Omelková teď předvedla další parádní zákrok a drží tak vedení svého týmu.
48:05
Poláková teď v dobré pozici, ale Tomšová její tvrdou střelu kryje.
47:01
Káčová v samostatném prúniku po křídle, ale její backhandový pokus končí zblokován.
45:44
Škopková Ni. teď byla v dobré pozici před brankou , ale nahrávka její spoluhráčky to měla hold těžké ,aby se tam dostala.
45:03
Vavrečková teď doslova přilepila Kašparovou k mantinelu a rozehrávat tak budou hosté.
43:55
Domácí hráčky teď hodně tlačí na pilu, ale Omelková je připravena a prozatím všechny pokusy likviduje.
42:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Nela Kapcová bez asistence (3:4).
40:32
Ostrý start Ostravy v režii Kapcové, ale střela jí moc nesedla.
39:53
Káčová ještě vedla poslední útok v této třetině , ale její střela byla zblokována.
39:02
Bohemka zvládla tohle oslabení a skóre se tedy nemění ani z jednoho pohledu.
37:55
A další pokus ostravské "68čky", tentokrát zblokován.
37:16
První kombinaci zakončila Kapcová, ale přímo do náruče Omelkové.
36:51
Vyloučen hráč Hana Poláková družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za hra na zemi.
35:18
Rozehrávku domácích teď přerušila Nová ale protiútok z toho vymyslet nedokázala.
34:09
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Hana Poláková (2:4).
33:11
U míčku stále hostující hráčky, ale FBC má účinný obranný blok.
32:12
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Tímea Patakyová (2:3).
31:14
Odražený míček se dostal ke Kašparové, která ho ale neprocedila za záda brankářky Tomšové.
30:02
Vavrečková si našla dlouhou přihrávku ale byla už v dosti velkém úhlu, aby její střela mohla projít do branky.
28:11
Kapcová se snažila prodrat sama po křídle, ale její obranné "stíny" byly přílíš výrazné a o míček jí připravily.
26:51
Hráčky Bohemky teď krouží kolem Tomšové, jako banda hladových supů. Ale kořisti se nedočkali.
25:19
Obě brankářky teď ukázaly , od čeho tady vlastně jsou.
24:41
V dobré pozici se ocitla Pastušková, ale Omelková byla připravená.
24:18
Bočanová teď měla na hokejce instantní gól, který stačilo zalít vodou.
23:27
Ostravské FBC , teď muselo čelit dalšímu tlaku hostů.
22:47
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Káčová, asistoval Andrea Pastušková (2:2).
21:46
Tomšová teď zlikvidovala jeden z protiútoků Bohemky.
20:44
Zámku Bohemky teď musí vzdorovat domácí FBC. Zatím úspěšně.
19:42
Pastušková se dostala k míčku, ale trefuje jen tyčku.
19:02
Rychlé otočení zápasu v podání Bohemky. Omelková ale musela řešit další závar před svou svatyní.
18:40
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Tereza Chvátalová, asistoval Nela Havlíková (1:2).
18:08
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Adéla Bočanová (1:1).
17:35
Bohemka pěkně kombinuje, ale zatím chybí finální tah na branku.
16:19
Vyloučen hráč Nikol Škopková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
15:32
Kotzurová z poloviny hřiště , ale mířila moc vysoko.
14:25
Vavrečková zkušeně diriguje svůj útok a nedává tak soupeřkám žádnou šanci k vymyšlení jakékoliv šance.
12:43
Kapcová teď dostala "namazáno" od své soupeřky , ale Omelková byla na její zakončení připravena.
11:54
Domácí ženy své soupeřky k ničemu nepouští a ty mají problém se dostat ze své poloviny hřiště.
10:25
Tlak směrem na branku Omelkové, zastavil faul domácích. Hrát se teď bude na druhou stranu.
09:25
Tomšová si teď mohla připsat další úspěšný zákrok , po střele Polákové.
08:11
Preisslerová se ocitla v hodně dobré střelecké pozici, ale blok domácí obrany její střelu smazal z povrchu zemského.
07:00
Havlíková to teď zkusila vzít na vlastní triko, ale její střela končí zblokována.
05:44
Patakyová teď nenápadnou střelou , orazítkovala tyčku.
05:21
Ostrý zákrok na Jurečkovou , teď přerušil nadějný útok domácích.
04:22
03:55
Vavrečková teď nedostala moc nadýchaný míček a musela ho zpracovat vysokou holí, akorát si toho všimla i jedna z rozhodčích.
03:00
U míčku je sice Bohemka, ale zatím jen na své polovině hřiště.
01:57
Domácímu FBC se teď snadno daří číst hru hostů.
00:40
Obrana domácích teď nepustila hráčky Bohemky k žádné větší příležitosti.
00:01
Úvodní buly pro ženy FBC.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michaela Konečná a Veronika Wienerová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Tímea Patakyová, Monika Slavíková, Iveta Hyršlová, Hai Ly Nguyenová, Hana Poláková
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Denisa Kotzurová, Veronika Káčová, Pavla Kajfoszová, Nela Kapcová, Markéta Vrlíková