1:2
- : -
FBK Jičín
FBK Jičín
branky (asistence): 16:00 Žaneta Kůželová (Šárka Chlumská), 25:59 Anna Drbohlavová (Nikola Domonkosová), 32:06 Barbora Kořínková (Karolína Exnarová), 45:57 Markéta Kosová (Andrea Satýnková)
branky (asistence): 43:19 Anna Grufíková (Monika Dundelová), 51:42 Martina Babáčková (Žaneta Veletová)

FBK Jičín - K1 Florbal Židenice 4:2
17. Žaneta Kůželová, 26. Anna Drbohlavová, 33. Barbora Kořínková, 46. Markéta Kosová - 44. Anna Grufíková, 52. Martina Babáčková; rozhodčí: Petr Herman - Jan Oriš; vyloučení: 2 + Lucie Růžičková 5:1; využití: 1:1; diváků: 92; zásahy brankářů: Veronika Samková 30 - Nikola Příleská 18; po třetinách: 1:0, 2:0, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostí Jiřího Starého: Bohužel se musím opakovat, stále v našich zápasech rozhoduje produktivita soupeře a naše neschopnost vstřelit gól. Jičín si zasloužil vyhrát za proměňování svých šancí, gratuluji soupeři k vítězství.
60:00
Střely v poslední části hry: Jičín 8, Brno 10.
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Čiháčka: Po celou dobu zápasu jsme hrály to, co jsme si řekly v šatně, což se podepsalo na konečném výsledku. Vysoké tempo zápasu nás na konci třetí třetiny stáhlo před naše brankoviště a myslím, že můžeme děkovat brankářce za konečný stav. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00
59:30
Ještě 30 sekund. Brno tlačí co to jde, ale Jičín hraje statečně.
59:00
Poslední minuta, to je florbal, jak má být.
58:30
Jičín už hraje ze zatažené obrany a jejich cíl je jasný. Ubránit.
57:48
Samková ve své svatyni kouzlí a čaruje, ale inkasovat již nechce.
57:22
Probudili se diváci a v hale je opravdu elektrizující atmosféra.
56:47
Brno má rozehru z růžku, ale Samková byla pozorná.
55:56
Jičín je momentálně na míčku častěji, ale to neznamená že by hosté byly bez šancí.
55:00
Zbývá pět minut základní hrací doby a už teď je jasné, že to bude vypjatý závěr.
53:30
Kloutvorová ukázala rychlé nohy a dává svému týmu pár okamžiků v útoku. Střely létají kolem Příleské, ale za ní se žádná nedostala.
52:56
Samková zasáhla v poslední chvíli, to byl jasný další gól!!!
51:42
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Martina Babáčková, asistoval Žaneta Veletová (4:2).
51:42
Tak tohle byla pěkná střela z hole Babáčková, jen zaplula za záda Samkové.
50:51
Je pozitivní, že hráčky stále drží heslo fair play, po přerušení Brno přenechává míček po právu Jičínu.
50:27
Výstavní sprint Růžičkové, které zabránila rychlému protiútoku svých soupeřek.
50:25
Jičín nevyužil přečíslení 3 na 2!!!
48:41
I když je pro Brňanky stav utkání nepříznivý, tak ještě nic rozhodně nebalí, vytváří si vždy alespoň chvilkový tlak a Samková má spoustu práce.
46:57
Po proměněné přesilovce Jičín opět ožil, znovu se potvrzují má slova o životním utkání.
45:57
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Markéta Kosová, asistoval Andrea Satýnková (4:1).
45:20
I Jičín si vyzkouší v dnešním utkání přesilovku. To je jejich slabší stránka... ale to dnes platit nebude!!!
45:02
Vyloučen hráč Veronika Rozenbergová družstva K1 Florbal Židenice na 2 minuty za hrubost.
44:45
Jičín ustál dlouhé oslabení jen s jedním inkasovaným gólem.
43:19
Branku družstva K1 Florbal Židenice vstřelil Anna Grufíková, asistoval Monika Dundelová (3:1).
43:19
Je tu první gól Brna, ale hodně sporný. Všichni v hale reklamují hru vysokou holí, i Brňanky rozhodnutí sudích zprvu nevěřily. To bude ještě zajímavé.
43:10
Špíglová opět posílá míč do zámezí, aby mohly vystřídat.
42:24
A Brno začíná pěkně přitvrzovat, nejprve podražení později vrážení u mantinelu, ale rozhodčí zůstávají v klidu. Jen doufejme, že nebude překročena únosná mez.
41:20
Další chvilkové uvolnění Jičína. Ještě z toho mohla být gólovka, ale Kosová s Domonkosovou si dávaly přednost.
40:42
Jičín se na začátku hry na chvíli vyprostil z obležení, nyní už ale Brno jde za skórováním.
40:01
Poslední část hry zahajuje na míčku Jičín, který má před sebou dlouhé oslabení.
40:00
40:00
Střely ve druhé části hry: Jičín 5, Brno 12.
40:00
39:43
Vyloučen hráč Lucie Růžičková družstva FBK Jičín na 5 minut za hrubost.
39:43
Růžičková neudržela emoce pod pokličkou a po ataku si došlápla na soupeřku. Oslabí svůj tým na 5 minut. To může s průběhem utkání hodně pohnout.
38:28
Jičín pod tlakem, do konce třetiny zbývá něco pod dvě minuty, ještě to bude jízda.
37:02
Všechny jičínské hráčky bez vyjímky dnes předvádějí životní hru. Troufám si říci, že takový výkon jsme od nich ještě neviděli.
35:26
Momentálně se hraje nejvíce ne polovině hřiště, vidíme mnoho nepřesností na obou stranách.
33:42
Zdá se, že Time out hostům pomohl, dostávají se do jedné šance za druhou, ale obrana v čele se Samkovou se činí.
32:20
Nad Samkovou zvoní tyč!!!
32:06
Timeout K1 Florbal Židenice
32:06
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Barbora Kořínková, asistoval Karolína Exnarová (3:0).
32:06
A další sváteční střelkyně se zapisuje do gólové listiny. Třetí lajna dnes válí.
31:36
Mikolášková netrefila svým pokusem prostor branky, ale i tento pokus ukazuje v jaké jsou domácí pohodě.
30:15
Jsme v polovině utkání, Brňanky se snaží vyvinout soustavný tlak, ale domácí hráčky se obětavě vrhají do střel a snaří se tak pomoci své golmance.
29:24
U branky Samkové se rozvlnila boční síť. Hra se přemisťuje ze strany na stranu se šancemi na obou stranách.
28:27
Domonkosová ukázala svoji precizní práci s balónkem, ale ke střele se nedostala.
27:25
Samková schytala sekeru ve chvíli, kdy již měla míček zcela pod kontrolou, utkání začíná být ze strany Brna mírně nervózní a ne úplně čisté.
25:59
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Anna Drbohlavová, asistoval Nikola Domonkosová (2:0).
25:59
Domonkosové se ještě skórovat nepodařilo, vše ale napravila z dorážky Drbohlavová.
25:23
Nedorozumění mezi Kloutvorovou a Floriánovou musí hasit Samková.
24:35
Výborný zákrok Samkové na pozemní střelu, kterou vyslaly Brňanky ze střední vzdálenosti.
23:27
Nyní si už i domácí vytvářejí po vyloučení střelecké šance, Mikolášková mířila mimo.
22:53
Jičín ukázal svou morální sílu a přežil i druhé vyloučení v utkání.
21:53
První minutu Jičín přežil, ale Brno tlačí, co to jde.
21:09
Brno si hned v úvodu přesilovky vytváří tlak.
20:53
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva FBK Jičín na 2 minuty za blokování hokejky.
20:35
Obrovský závar před domácí brankou hasí obrana jen za cenu faulu.
20:01
Druhou část utkání zahajuje na míčku Jičín.
20:00
20:00
Střely v první části hry: Jičín 9, Brno 10.
20:00
19:30
Ještě 30 s do konce třetiny a s tím i do konce vyloučení.
19:00
Minuta oslabení domácích je za námi.
18:00
Vyloučen hráč Gabriela Žůrková družstva FBK Jičín na 2 minuty za hra rukou.
18:00
Sporné vyloučení na straně domácích je doprovázeno nesouhlasem publika.
17:29
Špíglová ve snaze uklidnit hru posílá míček do zámezí.
16:45
Hlavní snahou Jičína je teď rychle neinkasovat.
16:00
Branku družstva FBK Jičín vstřelil Žaneta Kůželová, asistoval Šárka Chlumská (1:0).
16:00
Je to tu, první gól utkání vstřelila sváteční střelkyně Kůželová po nádherné výzvě od Chlumské.
15:09
Divákům se dnešní utkání musí zaručeně líbit, hráčky obou družstev jezdí po hřišti ve snaze dát svému týmu výhodu prvního vstřeleného gólu.
14:15
Jičíňačky jsou při chuti, další střelu vyslala Žůrková.
13:12
Kosové chyběl ke skórování snad jen 1 mm!!! A na dorážku Drbohlavové si už počíhala Příleská.
12:00
Za zády Příleské se rozvlnila síť, bohužel pro domácí dostala míček Kloutvorová do sítě nohou.
11:45
Floriánová hledala Žůrkovou přihrávkou přes celé hřisšě.
10:31
Samková ukázala pevné nervy a zlikvidovala střelu, která na ní směřovala při přečíslení 3 na 1.
09:10
Mullerová si nádherným zákrokem "rameno na rameno" vyšlápla na jednu ze soupeřek. Chvíli předtím zastavila střelu Satýnkové poslední možná hráčka.
08:07
Po krátkém závaru před brankou Samkové se vydala do útoku Kůželová, její únik byl ale zastaven kousek za polovinou.
06:56
Jičín nadvakrát směřoval své snažení na branku Příleské, ale ta svůj tým drží.
06:23
Pospíšilová měla na hokejce gól po střele ze střední vzdálenosti, ale branku Samkové netrefila.
05:58
Kosová zkusila z voleje trefit letící přihrávku od Kosové, ale přetěžká rána jí nesedla.
05:20
Žůrková zabránila rychlému protiútoku brněnských po vlastní nepřesné přihrávce na soupeřově polovině.
04:10
Přískalová a v následném útoku i Samková předvádí své první vážnější zákroky. I díky jejich výkonům se skóre zápasu prozatím nemění.
03:04
Floriánová i další její spoluhráčky pracují výborně v obraně a nenechávají soupeři prostor k ohrožení branky.
01:30
Jičín se v prvních chvílích utkání prezentuje mírně aktivnější hrou, vypadá to, že se můžeme těšit na aktivní florbal z obou stran. Ani jedno družstvo nechce nechat soupeři příliš prostoru na hru.
00:01
První buly utkání pro Jičín, ale chytrou přihrávku Žůrkové do prostoru před brankou zblokovala brněnská obrana.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Herman a Jan Oriš.
00:00
00:00
Line-up hostů K1 Florbal Židenice: brankář: Nikola Příleská; hráči v poli: Kamila Pravcová, Martina Indrová, Jitka Drápalová, Monika Dundelová, Anna Grufíková
00:00
Line-up domácích FBK Jičín: brankář: Veronika Samková; hráči v poli: Leona Müllerová, Lucie Florianová, Andrea Satýnková, Lucie Kloutvorová, Gabriela Žůrková