0:0
1:2
0:0
ELITE PRAHA
branky (asistence): 02:59 Eva Krauskopfová (Nela Škopánová), 54:27 Veronika Bedleková, rozhodující nájezd Lucie Kalinová
ELITE PRAHA
branky (asistence): 40:17 Zuzana Hubáčková (Sara Ryman), 57:05 Aneta Šmídová (Zuzana Hubáčková)

Panthers Praha - ELITE PRAHA 3:2pn
3. Eva Krauskopfová, 55. Veronika Bedleková, N Lucie Kalinová - 41. Zuzana Hubáčková, 58. Aneta Šmídová; rozhodčí: Michaela Konečná - Veronika Wienerová; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Kristýna Horňáková 24 - Martina Gécová 21; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Lucie Kalinová a vstřelil rozdílový gól (3:2).

Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč Aneta Šmídová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Klára Šarochová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč Lucie Denková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Lucie Kalinová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ELITE PRAHA hráč Anna - Marie Divišová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha hráč Ivana Lamková , ale gól nevstřelil.

65:00
Zahájení trestná střílení.
65:00
Komentář k utkání vedoucí hostů, Marcely Urbanové: "Škoda neproměněných šancí, dostali jsme 2 laciné góly. Zápas byl vyrovnaný, děkujeme soupeři za hru."
65:00
Počet střel v prodloužení: Panthers 2, ELITE 1
65:00
Komentář k utkání trenéra domácích Lukáše Jenšík: "Po celý zápas bylo ELITE o větší kus lepší, převážně drželi balon. My se soustředili na pevnou obranu a rychlé protiútoky. Škoda třetí třetiny, že jsme dostali vyrovnávající gól na 2:2, kvůli tomu utkání skončilo až v nájezdech. Děkujeme soupeři za zápas a cenné zkušenosti."
59:00
Začíná poslední minuta 3. třetiny, stihne někdo sebrat 3 body v základní hrací době?
58:48
Další střela Divišové, Horňáková pozorná
58:30
Konečně se na hřišti objevuje více důrazných soubojů, můžeme očekávat zajímavou koncovku
57:05
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Aneta Šmídová, asistoval Zuzana Hubáčková (2:2).
57:05
Šmídová na středu střílí z otočky a i s pomocí tyčky vyrovnává
54:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Veronika Bedleková bez asistence (2:1).
54:27
Bedleková centrovala z rohu a její nához končí až v brance
52:58
Šusterová nabila Lochmanové, brankářka ELITE se ale dokázala natáhnout a míček vyrazit
51:00
Utkání nyní ještě více nabralo na nervozitě a ztratilo tempo, ani jeden tým nechce udělat chybu
45:50
Krauskopfovou v poslední chvíli zradila hokejka...
44:00
Po krátké pauze a ošetřování Elišky Nedvědové se vracíme zpět ke hře
43:50
ELITE se snaží pokračovat v náporu, hra je ale nepřesná a nervozní z obou stran
40:17
Branku družstva ELITE PRAHA vstřelil Zuzana Hubáčková, asistoval Sara Ryman (1:1).
40:17
Rychlá branka hned z první střely ve 3. třetině, Horňáková měla zakrytý výhled a nestihla zareagovat
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Panthers 8, ELITE 6
40:00
38:56
Kučerová mohla vystřelit, ale shodila ještě na Krauskopfovou, její střelu blokuje obrana
33:30
Lochmanová to vzala na sebe, vymotala se z přesily, ale potom trefuje golmanku jen do břicha
31:52
Škopánová se teď dostala 2x ke střele, první ale trefuje mantinel, druhá letí vysoko nad
31:02
Kalinová mířila dobře nahoru, Gécová ale rukou stihla vyrazit
28:20
Kalinová mezi dvěma obráncemi faulovaná, následná standartka končí v rukou Gécové
27:15
3 ELITE na Horňákovou, kterou trefují do hlavy
27:00
Burdová s Krauskopfovou opět zahrozily, první jmenovaná ale střílí nepřesně
25:55
Šusterová vzala balonek u svého brankoviště a dostala se skoro až do protějšího rohu