2:2
2:0
2:4
1:0
branky (asistence): 00:55 Veronika Zittová (Nela Havlíková), 15:20 Hana Poláková (Monika Slavíková), 23:11 Veronika Zittová (Eva Preisslerová), 25:38 Veronika Zittová (Lucie Semeráková), 47:33 Veronika Zittová, 59:30 Iveta Hyršlová (Veronika Zittová), 64:48 Monika Slavíková (Veronika Rybičková)
branky (asistence): 13:37 Martina Řepková, 15:40 Dominika Tůmová (Magdalena Klímová), 42:11 Magdalena Klímová (Tereza Urbánková), 48:54 Gabriela Tožičková (Tereza Urbánková), 52:05 Tereza Urbánková (Nela Jiráková), 56:55 Tereza Urbánková

FbŠ E.P. Bohemians - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 7:6p
1. Veronika Zittová, 16. Hana Poláková, 24. Veronika Zittová, 26. Veronika Zittová, 48. Veronika Zittová, 60. Iveta Hyršlová, 65. Monika Slavíková - 14. Martina Řepková, 16. Dominika Tůmová, 43. Magdalena Klímová, 49. Gabriela Tožičková, 53. Tereza Urbánková, 57. Tereza Urbánková; rozhodčí: Martin Petřík - Tomáš Podlesný; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 658; zásahy brankářů: Jitka Omelková 34 - Kristýna Provázková 25; po třetinách: 2:2, 2:0, 2:4, 1:0;
64:48
64:59
Hráčkami utkání Zittová a Urbánková.
64:59
Komentář trenéra domácích P. Krbce: Všichni hrajeme florbal pro zážitek a my jsme dnes prožili jeden z nejlepších zážitků v našich kariérách. Tohle jsou zápasy, které dělají sport sportem. Děkuji soupeři za zápas a děkuji divákům za skvělou atmosféru.
64:59
Střely celkem: 27:37.
64:59
Komentář trenérky hostů Michaely Marešové: Gratulujeme soupeři k vítězství. Náš florbal snesl parametry slušné hry maximálně poslední třetinu. Hráčky musejí přidat.
64:48
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Monika Slavíková, asistoval Veronika Rybičková (7:6).
64:48
Slavíková rozhoduje utkání!
64:22
Domácí podržela brankářka.
63:45
Slavíková se točila s míčkem před brankou, ale byla zablokována obránkyní.
59:30
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Iveta Hyršlová, asistoval Veronika Zittová (6:6).
59:19
Timeout FbŠ E.P. Bohemians
58:47
Domácí se snaží v poslední minutě uhrát gól a zařídit prodloužení.
56:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková bez asistence (5:6).
56:55
Patakyové sjel míček, což se možná domácím stalo osudným, jelikož se ho ujala Urbánková a poslala Chodov do vedení.
55:46
Bohemka tlačí na chodovské, ale nemůže se dostat ke střele.
53:27
Slavíková míjí z krásné přihrávky.
52:05
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tereza Urbánková, asistoval Nela Jiráková (5:5).
52:05
Urbánková proběhla kolem obrany podél mantinelu, přehodila míček na forhend a neměla problém překonat brankářku.
50:00
Jiráková z půlky míjí branku jen o kousek.
49:20
Plášková zkouší další střelu, ale vedle.
48:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Tereza Urbánková (5:4).
47:33
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Zittová bez asistence (5:3).
47:33
Zittová připravila obranu o míček na polovině a o pár kroků dál si troufla na střelou, kterou vzdaluje Bohemku od Chodova o dva góly.
45:57
Chodov se usadil na domácí polovině a zkusil ji prostřelit, ale nepovedlo se mu to.
43:53
Hosté promýšlí, jak dostat míček přes domácí obranu, která je nehodlá nechat projít.
43:01
Domácí ostřelují branku, ale buď mimo, nebo brankářka vyráží.
42:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdalena Klímová, asistoval Tereza Urbánková (4:3).
42:00
Iveta Hyršlová chtěla dorazit míček do branky, ale sklouzl jí po čepeli.
41:25
Třetí třetina zatím nenabídla žádné velké akce, domácí nechtějí ztratit vedení.
40:00
40:00
Střely: 9:16
40:00
Nad Centrálním kurtem vysvitlo sluníčko a my se chystáme na závěrečných 20 minut.
40:00
38:37
Domácí brankářka předvádí neskutečné zákroky.
38:15
Velice nadějná střela hostů šla mimo.
37:04
Vyloučen hráč Iveta Hyršlová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:18
Domácí ubránily, hrají opět v pěti.
34:51
Domácí se zatím brání a střely hostů jdou všechny mimo branku.
34:18
Vyloučen hráč Eva Preisslerová družstva FbŠ E.P. Bohemians na 2 minuty za vysoká hokejka.
33:54
Bohemka rozehrávala za brankou, ale nakonec se Preisslerové do cesty připletla obrana hostů
33:08
Golmanka zaléhává další pokud hostů o srovnání.
29:59
Bočanová z rozehrávky zkouší pálit, ale netrefuje.
29:00
Řepková zkusila vypálit, ale míček se svezl po noze brankářky.
28:52
Domácí se drží zuby nehty na útočné polovině.
28:19
Urbánková zkusila z první.
26:21
Chodov vstřelil branku, která však kvůli předcházejícímu faulu neplatí.
25:38
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Zittová, asistoval Lucie Semeráková (4:2).
24:59
Vránová nedoběhla míček před soupeřčinou bránou, přeskočila brankářku a branku povalila. Hraje se dál.
24:30
Míček u branky domácích.
23:11
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Zittová, asistoval Eva Preisslerová (3:2).
23:11
Preisslerová vytáhla míček, před bránou se s ním otočila a Zittová už ho pak dorazila.
22:20
Chodovská obrana zakládá akci, ale domácí je nepouštějí přes půlicí čáru.
21:36
Kašparová z běhu vpálila míček brankáře do ruky.
20:56
2. třetina začala v rychlém tempu, domácí už stihly vystřelit.
20:00
20:00
Střely za 1. třetinu: 10:8.
20:00
19:00
Běží poslední minuta utkání, hra se zpomalila.
17:12
Zittová pálí na branku, ale míček se odrazil od boty.
15:40
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Dominika Tůmová, asistoval Magdalena Klímová (2:2).
15:40
Vrbová z poloviny poslala míček útočnicím před branku a Tůmová ho dorazila za záda brankáčky.
15:20
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Hana Poláková, asistoval Monika Slavíková (2:1).
14:42
Bočanová zkusila nahodit míček do chumlu před brankou, ale obrana ho z něj dostala
13:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martina Řepková bez asistence (1:1).
13:30
Domácí po tvrdším zákroku rozehrály od mantinelu.
12:41
Beránková bekhendem vyzkoušela pozornost brankářky, která se ale nenechala zaskočit.
10:40
Nguyenová poslala míček před branku, ale skončil v rukách brankářky.
08:47
Řepková utekla domácím obranářkám a vystřelila, ale vedle.
06:41
Řepková vyběhla sama proti brance, nahrála před ni, ale nebyl nikdo, kdo by míček do sítě doklepl.
06:07
Na míčku většinou domácí. Nguyenová s Novou zklidňují v obraně situaci.
05:45
Domácí rozehrávají z rohu za brankou hostů.
04:00
Domácí se dostaly před bránu a Kašparová zkouší zvýšit náskok, ale brankářka má míček pod kontrolou.
02:46
Bojuje se zatím především od mantinelu k mantinelu, výraznější střela od trefy Zittové nepřišla.
00:55
Branku družstva FbŠ E.P. Bohemians vstřelil Veronika Zittová, asistoval Nela Havlíková (1:0).
00:55
Oba týmy už vystřídaly a Bohemce se to vyplácí!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Petřík a Tomáš Podlesný.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Johana Vrbová, Tereza Syslová, Eliška Vrátná, Jana Vávrová, Martina Řepková
00:00
Line-up domácích FbŠ E.P. Bohemians: brankář: Jitka Omelková; hráči v poli: Iveta Hyršlová, Hana Poláková, Tímea Patakyová, Lucie Šindelářová, Monika Slavíková