3:6
4:2
2:1
1:0
branky (asistence): 04:13 Tomáš Váňa (Filip Langer), 06:07 Dalibor Švéda (Matěj Vošta), 15:25 Michal Nový (Lukáš Měřička), 20:37 Ondřej Řezník (Filip Langer), 23:15 Filip Langer (Lukáš Měřička), 26:12 Matěj Vošta (Jan Wojnar), 39:19 Jan Wojnar (Martin Mühlfait), 50:41 Tomáš Váňa (Filip Langer), 53:23 Tomáš Váňa (Jan Wojnar), 60:53 Čeněk Kašpar (Martin Mühlfait)
branky (asistence): 01:25 Jiří Mutínský (Ivan Pergler), 01:41 Ondřej Hurt (Marek Zouzal), 10:06 Jiří Mutínský (Ivan Pergler), 14:33 Jan Lang (Antonín Semerád), 17:59 Ivan Pergler (Lukáš Veber), 18:10 Marek Zouzal (Jan Krejča), 27:58 Ivan Pergler (Lukáš Veber), 31:23 Jan Krejča, 59:45 Jan Krejča (Antonín Semerád)

PSN Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 10:9p
5. Tomáš Váňa, 7. Dalibor Švéda, 16. Michal Nový, 21. Ondřej Řezník, 24. Filip Langer, 27. Matěj Vošta, 40. Jan Wojnar, 51. Tomáš Váňa, 54. Tomáš Váňa, 61. Čeněk Kašpar - 2. Jiří Mutínský, 2. Ondřej Hurt, 11. Jiří Mutínský, 15. Jan Lang, 18. Ivan Pergler, 19. Marek Zouzal, 28. Ivan Pergler, 32. Jan Krejča, 60. Jan Krejča; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 2:5; využití: 4:1; diváků: 42; zásahy brankářů: Matěj Zloch 7, Martin Frühbauer 6, Matěj Zloch 3 - Jan Eckhardt 22; po třetinách: 3:6, 4:2, 2:1, 1:0;
65:00
Komentář trenéra hostí p. Kratochvíla - Jednou se naučíme takové zápasy vyhrávat. Pouze bod jsme brali proto, že některá důležitá střídání nehrajeme hlavou, ale to přijde. Dnes jsme konečně dávali góly a tím jsme zísakali aspoň ten bod proti kvalitnímu soupeři, kterému děkujeme za zápas.
65:00
Komentář trenéra domácích p. Jakoubka - Podobný zápas jako včera, jen soupeř byl ještě více produktivní. Moc se mi líbilo, jak jsme tvořili hru. Od Sparty si zase musíme vzít čistou, ale důraznou hru do těla.
65:00
Střely po prodloužení 1:0.
60:53
60:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Čeněk Kašpar, asistoval Martin Mühlfait (10:9).
60:53
Kašpar propálil všechno co mu bránilo v cestě a rozhodl zápas.
59:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča, asistoval Antonín Semerád (9:9).
59:45
Dobře rozehraná standartní situace končí vyrovnávací brankou v síti Tatranu.
54:38
Vyloučen hráč Martin Mühlfait družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
53:23
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Jan Wojnar (9:8).
52:58
Eckhardt skvěle zasáhl proti Langerově střele.
51:47
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Ondřej Řezník.
51:47
Vyloučen hráč Daniel Riley družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
51:47
Řezník při trestném střílení trefil břevno.
51:31
Na druhé straně se zase netrefil Lang.
51:10
Mühlfait střílí těsně vedle.
50:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Váňa, asistoval Filip Langer (8:8).
50:41
Váňa skvěle trefil Langerovu nahrávku.
50:23
Vyloučen hráč Jiří Mutínský družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
45:40
Také Zloch skvělými zákroky drží hratelný stav pro své hráče.
44:32
Hostující brankář opravdu drží svůj tým, jen v této třetině několikrát neskutečně zakročil.
44:05
Eckhardt skvěle zasáhl proti střele Wojnara.
42:23
Trestné střílení družstva PSN Tatran Střešovice neproměnil Filip Langer.
42:23
Vyloučen hráč Jan Krejča družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
42:23
Eckhardt vychytal Pixův samostatný únik, Pixa byl však faulován.
39:19
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Martin Mühlfait (7:8).
39:19
Wojnar krásnou střelou k tyči snižuje stav utkání.
38:52
Langer s Řezníkem dobře vypressovali míček.
38:14
Měřičkova střela míří těsně nad.
37:21
Langer pouze do spojnice.
35:42
Mühlfait skvěle zablokoval Rileyho střelu.
35:05
Langer střílí také nad.
34:43
Kašparova nebezpečná střela míří těsně nad Eckahrdtovu bránu.
33:20
Langer si ze soupeřů dělá kužely na slalom a prochází je jako kdyby tam ani nebyli.
33:04
32:13
Váňa od mantinelu netrefil bránu.
31:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Jan Krejča bez asistence (6:8).
31:23
Prudkou střelou k tyči se prosadil Krejča.
31:04
Krejča pálí přímo do bloku.
30:15
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
Hosté začali hrát pořádně do těla, a domácím se to přestává líbit.
28:33
Wojnar těžce odchází na střídačku, poté co ho tři soupeři skřípli mezi sebe.
27:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Ivan Pergler, asistoval Lukáš Veber (6:7).
27:58
Pergler dobře tečoval nához od Vebera.
26:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Matěj Vošta, asistoval Jan Wojnar (6:6).
26:12
Vošta krásně trefil nahrávku na střed a vyrovnal stav utkání.
23:15
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Lukáš Měřička (5:6).
23:15
Langer rychlou kličkou využil přesilovku.
21:33
Vyloučen hráč Lukáš Voves družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za hrubost.
21:33
Pošťuchování mezi Wojnarem a Vovesem končí vyloučením pro Vovese.
20:37
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Filip Langer (4:6).
20:37
Řezník skvěle trefil nahrávku zpoza brány.
19:44
Vyloučen hráč David Žďárský družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za sekání.
18:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil Marek Zouzal, asistoval Jan Krejča (3:6).
18:10
Krejčovu nahrávku před bránu zakončil Zouzal.