0:3
1:2
- : -
branky (asistence): 54:40 Tomáš Pícha (Jindřich Slunéčko)
branky (asistence): 19:20 Michal Klouda (Jindřich Hrdý), 28:22 Ondřej Havelka (Michal Měřička), 33:42 Ondřej Havelka (Lukáš Froněk), 35:39 Jindřich Hrdý (Lukáš Malý), 48:55 Lukáš Froněk (Michal Měřička), 55:10 Lukáš Froněk (Ondřej Havelka)

SK Florbal Benešov - FBC Štíři Č. Budějovice 1:6
55. Tomáš Pícha - 20. Michal Klouda, 29. Ondřej Havelka, 34. Ondřej Havelka, 36. Jindřich Hrdý, 49. Lukáš Froněk, 56. Lukáš Froněk; rozhodčí: Jan Přibyl - Jakub Machů; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 48; zásahy brankářů: Lukáš Brož 13 - Jakub Kunst 27; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Kratochvíla: Myslím, že jsme byli po celou dobu utkání lepším týmem, a zaslouženě vyhráli. Děkujeme soupeřům za slušné utkání.
60:00
Komentář vedoucího domácích Martina Mičla: Narazili jsme na silného soupeře, který hrál rychlý a agresivní florbal. Bohužel až ve třetí třetině jsme dokázali soupeře přehrát a hrát florbal, který jsme chtěli hrát po celý zápas. Myslím si, že výsledek 1:6 nevypovídá přímo o dění na hřišti. Hráčům a soupeři děkuji za krásný zápas.
60:00
56:00
Středočeši stále nedávají soupeři výhru zadarmo.
55:11
Přečíslení 2:1 po uklouznutí jednoho z domácích hráčů.
55:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Ondřej Havelka (1:6).
54:41
Hra Benešova přinesla konečně ovoce.
54:40
Branku družstva SK Florbal Benešov vstřelil Tomáš Pícha, asistoval Jindřich Slunéčko (1:5).
50:00
Středočeši se nevzdávají a tlačí soupeře.
48:56
Ikdyž byl po celou dobu třetí třetiny Benešov aktivnější, střela těsně za velkým brankovištěm do šibenice zvýšila opět náskok.
48:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Lukáš Froněk, asistoval Michal Měřička (0:5).
47:31
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
46:30
Slunéčko v obrovské šanci, ale teč šla mimo.
44:45
Měřička pokazil přihrávku ve výhodném útoku 3:1
43:15
Po dlouhé době pěkná střela od domácího Bartůška.
41:30
Klouda minul jasnou šanci před odkrytou bránou.
41:00
Vorel předvedl dva důležité obranné zákroky
40:00
40:00
38:00
Hejplík si pohrál s obranou protihráčů a nebezpečnou střelou ohrozil domácí branku.
37:00
Štíři v druhé třetině plně ovládají hru. Teď zase domácí útočí z breaků.
35:39
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jindřich Hrdý, asistoval Lukáš Malý (0:4).
33:43
Opět se nepodařilo domácím ubránit crossovou přihrávku a Štíři získávají pohodlný náskok.
33:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Lukáš Froněk (0:3).
32:00
Novotný se po zapískání faulu rychle zorientoval a vyslal na soupeřovu branku nebezpečný golf.
30:30
Skvělá akce od Bartůška, Vorla a Píchy - jen branka scházela.
28:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Ondřej Havelka, asistoval Michal Měřička (0:2).
26:30
Vojtíšek dnes odvádí poctivou práci v obranném pásmu.
24:30
Tlak hostů donutil benešovského hráče udělat chybu a tlačí svého soupeře při přesilovce.
22:40
Vyloučen hráč Martin Jaeger družstva SK Florbal Benešov na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
19:21
Štíři si rozhýbali domácí obranu a stačila jim pouze střela po zemi na otevření skóre.
19:20
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Michal Klouda, asistoval Jindřich Hrdý (0:1).
14:00
Nyní se hra vyrovnala a hráči vytváří na obou stranách pěkné střelecké příležitosti.
11:35
Tyčka zachránila Benešov od inkasované branky.
10:00
Sledujeme zápas ve vysokém tempu!
08:00
Benešov většinu času drží míček a Štíři se dostávají do zakončení jen z breaků.
04:00
Domácí gólman Brož vychytal vynikajícím zákrokem break hostů a podržel svůj tým.
02:27
Vyloučen hráč Ondřej Havelka družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
02:26
Hýbek získal početní výhodu pro svůj tým.
02:00
Bully vyhrál Benešov a drží míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Přibyl a Jakub Machů.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Jakub Kunst; hráči v poli: Ondřej Havelka, Václav Staněk, Václav Hejplík, Lukáš Froněk, Michal Měřička
00:00
Line-up domácích SK Florbal Benešov: brankář: Lukáš Brož; hráči v poli: Miloš Vojtíšek, Martin Jaeger, Ladislav Vorel, Kryštof Garreis, Marek Garreis