1:3
4:2
2:2
0:0
branky (asistence): 19:29 Jiří Trávníček, 25:11 Jindřich Kamler (Ondřej Mrázek), 35:00 Daniel Chladil (Jindřich Kamler), 35:54 Jiří Trávníček (Ondřej Mrázek), 37:27 Ondřej Mrázek (Daniel Chladil), 43:58 Daniel Chladil (Jiří Trávníček), 47:16 Jiří Trávníček (Daniel Chladil), rozhodující nájezd Petr Paloušek
branky (asistence): 10:27 Petr Velech (Vojtěch Trčálek), 13:03 Petr Kittel (Daniel Slovák), 19:42 Petr Velech (Vladislav Kittel), 24:32 Petr Velech (Vladislav Kittel), 34:07 Václav Štefek (Jan Doležel), 41:31 Jan Doležel (Vojtěch Trčálek), 54:11 Vojtěch Trčálek (Jan Doležel)

FbC Asper Šumperk - 1. FBK Rožnov p/R 8:7pn
20. Jiří Trávníček, 26. Jindřich Kamler, 36. Daniel Chladil, 36. Jiří Trávníček, 38. Ondřej Mrázek, 44. Daniel Chladil, 48. Jiří Trávníček, N Petr Paloušek - 11. Petr Velech, 14. Petr Kittel, 20. Petr Velech, 25. Petr Velech, 35. Václav Štefek, 42. Jan Doležel, 55. Vojtěch Trčálek; rozhodčí: Petr Molek - Jan Mazur; vyloučení: 4:5; využití: 1:3; diváků: 37; zásahy brankářů: Antonín Byvan 22 - Roman Ciompa 7, Jakub Jasný 4, Roman Ciompa 10; po třetinách: 1:3, 4:2, 2:2, 0:0;

Ukončeny trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Petr Kittel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Asper Šumperk hráč Jindřich Kamler a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Jan Doležel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Asper Šumperk hráč Ondřej Mrázek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Vojtěch Trčálek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Asper Šumperk hráč Petr Paloušek a vstřelil rozdílový gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva 1. FBK Rožnov p/R hráč Petr Velech , ale gól nevstřelil.
70:00
Zahájení trestná střílení.
70:00
Kapitán domácích: Vypjatý zápas ve kterém se hra přelévala z jedné strany na druhou. Šťastné branky střídaly smutné momenty na obou stranách. Děkujeme soupeři za kvalitní zápas ze kterého budeme čerpat v sezoně. Pochvala celému týmu za bojovnost a chuť vyhrát s o třídu lepším soupeřem.
70:00
Ani prodloužení nepřineslo vítěze a následují trestná střílení. Poměr střel v prodloužení byl 8:2 ve prospěch domácích.
70:00
Doležel se vrátil s míčkem a ke střele se ani nedostal. Kamler si opět brankáře nachystal a trefil krásně bránu. Nakonec si Kittel brankáře nachystal, ten už neměl šanci míček chytit, ale zachránila ho horní tyč.
70:00
Trenér hostů: Dokud se hrál kombinační florbal byly jsme lepší, pak domácí přitvrdili a my začali kupit množství individuálních chyb. Rozhodčím všechna čest za to, jak se dokázali vrátit do zápasu, pískali na obě strany stejně. Děkuji Šumperku za všechny chyby které nám u nás ukázali a přeji dobrou hru v příštích fázích poháru. Nájezdy byly vyvrcholením našeho rozpoložení, třikrát vykoupete gólmana a nedáte to do brány.
64:54
69:57
Velká šance domácích. Míček poletoval u brankáře, ten se dostal do špatné pozice, ale nikdo bránu netrefil.
69:14
Vyloučen hráč Václav Štefek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
69:14
Zbývá 46 vteřin do konce prodloužení a domácí si zahrají přesilovou hru.
68:15
Domácí jsou v plném počtu.
66:15
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za nedovolené vrážení.
66:15
Po souboji za domácí bránou je vyloučen domácí hráč. Hostujícímu hráči zbývá ještě 39 vteřin trestu.
64:54
Trestné střílení družstva FbC Asper Šumperk neproměnil Jiří Trávníček.
64:54
Vyloučen hráč Stanislav Barabáš družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za sekání.
64:54
Domácí Venouš šel sám na brankáře a po souboji u brány následuje trestné střílení.
64:54
Trávníček na to šel pomalu ale brankářskou horu hostí nepřelstil.
63:48
Hráči ví že jde o vše a snaží se nepouštět soupeře do žádných akcí. Obou týmům se to zatím daří.
61:31
Hosté hrají v plném počtu. Ke konci oslabení drželi míček a podařilo se jim dostat na stranu domácích. Domácí si tak už šanci nevytvořili.
60:55
Domácí se drží na půlce soupeře, ale zatím brankáře nepřekonali.
60:00
60:00
Třetí třetina skončila nerozhodným stavem a následuje prodloužení, které hosté začínají v oslabení. Poměr střel v třetí třetině byl 11:13.
60:00
Nejprve se domácí brankář Pelechovi položil a zastavil míček zády. Následně si Paloušek krásně rozhodil brankáře a trefil odkrytou část brány. Trčálkovi pak domácí brankář vzal výborně míček nohou. Mrázek následně trefil přímo brankáře.
60:00
59:31
Vyloučen hráč Vladislav Kittel družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hrubost.
59:31
Půl minuty před koncem třetí třetiny mají domácí obrovskou šanci v podobě přesilové hry a rozehrávají na půlce.
59:00
Minuta do konce třetí třetiny.
57:37
Oba týmy se snaží překonat soupeře, ale zatím se to žádnému nedaří. Aktivnější byli nyní mírně hosté.
54:11
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Vojtěch Trčálek, asistoval Jan Doležel (7:7).
54:11
Hosté využívají přesilovku a srovnávají tak skóre. Střelou z boku brány se míček propasoval až za záda brankáře.
53:41
Vyloučen hráč Filip Jáně družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za držení.
53:20
Rozhodčí signalizuje vyloučení a hosté rychle odvolali gólmana.
51:34
Hra se stabilizovala a oba týmy se snaží přelstít soupeře, hraje se na obě brány.
47:16
Timeout 1. FBK Rožnov p/R
47:16
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Daniel Chladil (7:6).
47:16
Střídání brankáře. Nový brankář Roman Ciompa družstva 1. FBK Rožnov p/R
47:16
Poprvé se dnes domácí dostávají do vedení. Domácí hráči stáli v trojúhelníku před hostující bránou, pěkně si nahráli a nakonec poslali střelu do odkryté části brány. Ihned poté si vzali hosté timetout a přestože brankáře dnes již jednou střídali, poslali zpět opět brankáře původního Romana Ciompu. Brankář hostů se údajně zranil.
46:58
Začalo se hrát tvrdě, hráči nic nevypouští a žádný z týmů nedává tomu druhému nic bez boje.
43:58
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Jiří Trávníček (6:6).
43:58
Nejprve se míček odrazil od tyče, ale následně z otočky mířil přesně domácí Chladil. Brankář byl mimo bránu a míček proletěl mezi nohami hráče, který se mu snažil postavit do cesty.
43:30
Domácí brankář se nyní na několik pokusů pokoušel zpracovat míček, který po odrazu od hole v brankovišti vyletěl a vznášel se nad bránou.
43:10
Hostující hráč dostal přihrávku až před bránu, ale minul ji.
41:31
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Jan Doležel, asistoval Vojtěch Trčálek (5:6).
41:31
Vyloučen hráč domácích po souboji u mantinelu, a hosté ihned poté proměňují střelou po rozehře.
41:26
Vyloučen hráč Filip Jáně družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za hrubost.
41:02
Hosté si zatím nevytvořili potřebné šance.
40:00
40:00
Skončila třetina, která byla bohatá na góly. Domácím se podařilo srovnat srovnat, ale třetí třetinu začínají v oslabení, kdy hosté mají minutu a 46 vteřin na to, aby ukázali jak jim jdou přesilovky. Poměr střel v této části byl 9:7 pro domácí.
40:00
39:46
Vyloučen hráč Jindřich Kamler družstva FbC Asper Šumperk na 2 minuty za blokování hokejky.
39:46
Těsně před koncem třetiny si poprvé zahrají přesilovku i hosté.
39:11
Srovnání domácí hráče probralo a ti jsou nyní na hřišti aktivnější.
37:27
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Ondřej Mrázek, asistoval Daniel Chladil (5:5).
37:27
Střela z nátahu z větší vzdálenosti, kterou přes bránícího hráče brankář dobře neviděl.
36:52
Jak se skóre dorovnává, hráči na hřišti poměrně přitvrdili ve své hře.
35:54
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček, asistoval Ondřej Mrázek (4:5).
35:54
Domácí dostal míček před brankáře, chvíli hledal to správné místo a mířil přesně.
35:00
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Daniel Chladil, asistoval Jindřich Kamler (3:5).
35:00
Z boku hřiště napálil domácí hráč míček ještě za letu a přestože se netrefil jak chtěl, podařilo se míčku doplachtit do brány.
34:48
Žádný z týmů si chvíli nevytvořil větší šanci.
34:07
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Václav Štefek, asistoval Jan Doležel (2:5).
34:07
Hráč hostí propálil vše co mu stálo v cestě a míček se zatřepetal v síti domácí brány.
31:13
Hostující hráč trefil přilbu brankáře.
30:16
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Jasný družstva 1. FBK Rožnov p/R
30:13
Domácí brankář v pohybu pěkně vyrazil rukou přesnou střelu.
29:04
Hosté jsou v plném počtu.
28:50
sté rozehrávali velmi blízko domácí bráně, ale střela se odrazila pryč od chumlu hráčů před bránou.
28:29
Domácí hráč ve dvou běželi na hostujícího brankáře, ale domácí hráč trefil jen helmu.
27:04
Střela domácího hráče mířila do brány, ale postavil se ji do cesty brankář.
26:06
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:11
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jindřich Kamler, asistoval Ondřej Mrázek (2:4).
25:11
Domácí rychle potrestali oslabení hostů. Pěknou střelou ze zátahu.
24:54
Vyloučen hráč Vojtěch Trčálek družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za hra na zemi.
24:54
Domácí mají výhodu přesilové hry poté, co hostující hráč hrál na zemi. Uvidíme jak ji využijí.
24:32
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Vladislav Kittel (1:4).
24:32
Pěknou střelou zápěstím do protilehlého rohu brány si Petr Velech vystřelil hattrick.
23:52
Hosté hrají v klidu, snaží se držet míček a domácí k ničemu nepouští. Akce domácích jsou většinou přerušeny na polovině hostí bez větších problémů.
21:45
Pěkný zákrok domácího brankáře, který zneškodnil nebezpečnou situaci poté, co se na něj řítil hostující hráč.
21:03
Po úvodnímu útoku domácích hosté nyní v klidu drží míček.
20:00
20:00
Skončila první třetina, ve které jsme mohli vidět 4 branky. Domácí tahají za tenčí konec provaz, což je vidět jak na hřišti, tak na skóre. Poměr střel v této části byl 4 ku 7 ve prospěch hostů.
20:00
19:42
19:42
Oproti předchozí nudě na hřišti máme za sebou 2 góly během 13 vteřin. Střela z blízka si našla svůj cíl a hosté opět vedou o 2 branky.
19:29
Branku družstva FbC Asper Šumperk vstřelil Jiří Trávníček bez asistence (1:2).
19:29
Půl minuty před koncem se domácí probrali a stahují náskok hostů. Po odrazu střela brankáři propadla.
18:50
Hráči by už mohli na hřišti něco provést. Zatím není moc o čem psát.
16:46
Hostující rozehrávali na své polovině, jejich hráč číslo 16 se ujmul míčku, proběhl s ním až k domácímu brankáři a z blízka vystřelil, brankář měla ale vše pod kontrolou.
14:47
Hosté drží situaci pod kontrolou a domácí do ničeho nepouští, kteří vypadají poněkud bezzubě.
13:03
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Daniel Slovák (0:2).
13:03
Hosté navyšují své vedení, opět střela ze střední vzdálenosti, která si následně našla cestu do brány domácích.
11:44
Oba týmy si teď vyměnily nebezpečné střely na brány, ale brankáři měli vše pod kontrolou.
10:27
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Vojtěch Trčálek (0:1).
10:27
Skóre dnešního utkání otevírají hosté, když si domácí nepohlídali hostujícího hráče před bránou a ten míček sťuknul za záda domácího brankáře.
09:11
Týmy se prozatím lehce oťukávají, hraje se se na obě strany a hráči se prozatím do ničeho bláznivého neženou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Molek a Jan Mazur.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. FBK Rožnov p/R: brankář: Roman Ciompa; hráči v poli: Stanislav Barabáš, Denis Zimmer, Lukáš Novosad, Jan Doležel, Václav Štefek
00:00
Line-up domácích FbC Asper Šumperk: brankář: Antonín Byvan; hráči v poli: Petr Paloušek, Jiří Trávníček, Michael Maus, Ondřej Mrázek, Daniel Chladil
00:00
Dobrý den, po letní pauze Vás vítám u dnešního utkání, kde se po letní pauze poprvé představí Asper na domácí palubovce. Jeho soupeřem v dnešním pohárovém utkání je FBK Rožnov p/R.