5:1
0:1
2:2
- : -
branky (asistence): 00:39 Miroslav Vlach (Adam Paták), 06:36 Milan Buřič (Jan Tomšů), 12:30 Ondřej Toman (Matěj Doubek), 15:48 Miroslav Vlach (Matěj Doubek), 17:45 Milan Buřič (Zdeněk Kounek), 42:39 Jan Tomšů (Tomáš Krátoška), 51:51 Milan Buřič (Zdeněk Kounek)
branky (asistence): 18:26 Mikuláš Fořt (Tomáš Odložilík), 32:02 Vojtěch Kollárik (Andrej Janda), 41:59 Josef Mareš, 50:30 Pavel Korbel (Marek Janovský)

Pacovští Honzíci - 1. FbK Tábor 7:4
1. Miroslav Vlach, 7. Milan Buřič, 13. Ondřej Toman, 16. Miroslav Vlach, 18. Milan Buřič, 43. Jan Tomšů, 52. Milan Buřič - 19. Mikuláš Fořt, 33. Vojtěch Kollárik, 42. Josef Mareš, 51. Pavel Korbel; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 29; zásahy brankářů: Jan Máca 1, Jaroslav Mareš 31 - Miroslav Bouška 23; po třetinách: 5:1, 0:1, 2:2;
60:00
58:30
Hosté to teĎ zkoušejí bez brankáře.
57:59
Timeout 1. FbK Tábor
55:11
Vyloučen hráč Pavel Korbel družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:51
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Zdeněk Kounek (7:4).
51:51
Důrazná práce domácího hráče před soupeřovou bránou a domácí využívají přesilovou hru.
51:23
Vyloučen hráč Josef Mareš družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:30
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Pavel Korbel, asistoval Marek Janovský (6:4).
42:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Jan Tomšů, asistoval Tomáš Krátoška (6:3).
42:39
Domácí hráč teď velmi zručně prošel přes obránce a už mu nic nebránilo umístit svojí střelu do šibenice protihráče.
41:59
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Josef Mareš bez asistence (5:3).
41:59
Hodně laxní přístup domácích obránců pomohl snížit hostům na 5:3
40:00
40:00
39:59
Končí druhá třetina, kterou vyhrávají jak herně, tak i bodově hosté.
39:13
Po velké chybě domácího hráče před vlastní bránou, se hosté dostávají do střely, kterou zneškodnil domácí brankář.
36:54
Vyloučen hráč Tomáš Krátoška družstva Pacovští Honzíci na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:00
nepřijemná srážka hráčů, kterou prohrává domácí hráč
32:02
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Kollárik, asistoval Andrej Janda (5:2).
32:02
Výrazná aktivita hostů a možná i trochu dopomc nevšimuté ruky, přinesla své výsledky a hosté dávají svůj druhý gól
27:51
Hosté obstřelují branku domácích, ale překonat jejího strážce se jim zatím nedaří.
24:55
Dvě nebezpečné střely hostů, ale domácí brankář byl připraven
23:51
Hosté drží domácí v jejich třetině, ale svůj tlak se jim zúročit nepodařilo.
21:59
Hosté nastupují do druhé třetiny s chutí a tým domácích dostávají pod tlak.
20:40
Domácí hráč místo střely na prázdnou bránu asi raději zahazuje míček za mantinel. Těko říct, co ho k tomu vedlo.
20:00
20:00
19:59
Právě skončila první třetina, kterou jednoznačně vyhrál tým domácích pět jedna
18:26
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Mikuláš Fořt, asistoval Tomáš Odložilík (5:1).
18:26
Hosté dostávají chuť hrát a rychlé před domácí bránou snižují stav na pět jedna
17:45
17:45
Domácí po krásné akci využívají přesilovku
16:56
Vyloučen hráč Roman Klípa družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:48
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Miroslav Vlach, asistoval Matěj Doubek (4:0).
12:30
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Ondřej Toman, asistoval Matěj Doubek (3:0).
12:30
Donácí hráč s číslem 22 dostal možnost napravit svou chybu a druhou sřelu posílá za brankářovi záda
10:47
I přes zakrytý výhled si dokázal domácí braktář s nebezoečnou střelou poradit
06:36
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Milan Buřič, asistoval Jan Tomšů (2:0).
06:36
Nádherná kombinace a domácí získávají dvoubodové vedení
03:50
Střídání brankáře. Nový brankář Jaroslav Mareš družstva Pacovští Honzíci
03:50
po trvdém souboji u domácí brány došlo k aktaku brankáře a hra je přerušena a nesjspíš dojde ke střídání golmanů
03:06
Tempro závazu je velmi vražedné, leč velmi pomalé bez výrazné převahy nekterého z týmů
00:39
Branku družstva Pacovští Honzíci vstřelil Miroslav Vlach, asistoval Adam Paták (1:0).
00:39
Dobrý den, Vážení diváci, vítám Vás u sledování on-line přenosu. a hned se tým domácích dostává do vedení