1:4
2:3
5:5
- : -
branky (asistence): 03:10 Milan Zouhar (Dominik Janík), 25:17 Dominik Janík (Adam Doušek), 37:30 Ondřej Blažek (Milan Zouhar), 43:59 Milan Zouhar, 48:14 Ondřej Blažek (Ivo Kalvoda), 54:51 Dominik Janík (Ivo Kalvoda), 55:30 Milan Zouhar (Dominik Janík), 55:40 Ondřej Blažek (Dominik Janík)
branky (asistence): 01:19 Tomáš Vlček (Jakub Kocour), 06:28 Jaromír Čermák (Tomáš Vlček), 15:22 Patrik Kučera (Tomáš Vlček), 16:38 Tomáš Vlček (Lukáš Zelenka), 36:22 Tomáš Vlček (Jakub Kocour), 37:40 Tomáš Vlček (Patrik Kučera), 38:47 Jakub Kocour (Lukáš Zelenka), 41:48 Jakub Kocour (Tomáš Vlček), 42:49 Patrik Kučera (Jakub Kocour), 45:31 Adam Čapek (Tomáš Vlček), 54:20 Tomáš Vlček (Patrik Kučera), 58:49 Jaromír Čermák (Tomáš Vlček)

FBK Orel Bořitov - Erupting Dragons H. Brod 8:12
4. Milan Zouhar, 26. Dominik Janík, 38. Ondřej Blažek, 44. Milan Zouhar, 49. Ondřej Blažek, 55. Dominik Janík, 56. Milan Zouhar, 56. Ondřej Blažek - 2. Tomáš Vlček, 7. Jaromír Čermák, 16. Patrik Kučera, 17. Tomáš Vlček, 37. Tomáš Vlček, 38. Tomáš Vlček, 39. Jakub Kocour, 42. Jakub Kocour, 43. Patrik Kučera, 46. Adam Čapek, 55. Tomáš Vlček, 59. Jaromír Čermák; rozhodčí: Michal Minařík - Tomáš Humeňanský; vyloučení: 7 + Pavel Ševčík 10:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Doušek ? - Vojtěch Kölbl ?; po třetinách: 1:4, 2:3, 5:5;
60:00
59:59
Hostující trenér: Děkujeme soupeřům za férové utkání. domácí : Děkujeme soupeři za dobrou zkušenost a pěkné utkání., přejeme hodně štěstí v dalším průběhu soutěže.
58:49
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jaromír Čermák, asistoval Tomáš Vlček (8:12).
57:29
Vyloučen hráč Pavel Ševčík družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:29
Vyloučen hráč Pavel Ševčík družstva FBK Orel Bořitov na 10 minut za nesportovní chování.
55:40
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Dominik Janík (8:11).
55:30
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Milan Zouhar, asistoval Dominik Janík (7:11).
54:51
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Dominik Janík, asistoval Ivo Kalvoda (6:11).
54:20
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Patrik Kučera (5:11).
52:26
Vyloučen hráč Pavel Ševčík družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za bránění ve hře.
48:14
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Ivo Kalvoda (5:10).
45:31
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Adam Čapek, asistoval Tomáš Vlček (4:10).
43:59
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Milan Zouhar bez asistence (4:9).
42:49
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Patrik Kučera, asistoval Jakub Kocour (3:9).
41:48
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jakub Kocour, asistoval Tomáš Vlček (3:8).
40:19
Vyloučen hráč Milan Zouhar družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
40:00
38:47
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Jakub Kocour, asistoval Lukáš Zelenka (3:7).
38:33
Vyloučen hráč Jan Ostrý družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za blokování hokejky.
37:40
37:30
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Ondřej Blažek, asistoval Milan Zouhar (3:5).
36:22
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Jakub Kocour (2:5).
34:03
Na obou stranách jsou šance ne však je proměnit
26:22
Vyloučen hráč Jan Mencler družstva FBK Orel Bořitov na 2 minuty za hra hlavou.
25:17
Branku družstva FBK Orel Bořitov vstřelil Dominik Janík, asistoval Adam Doušek (2:4).
20:00
20:00
19:59
První třetina skončila .
16:38
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Tomáš Vlček, asistoval Lukáš Zelenka (1:4).
15:22
Branku družstva Erupting Dragons H. Brod vstřelil Patrik Kučera, asistoval Tomáš Vlček (1:3).