3:4
- : -
Sokol Písek
Sokol Písek
branky (asistence): 25:46 Pavel Řeřicha, 32:01 Vít Jaroušek (Adam Kuba), 48:58 Ondřej Mixan (Vít Jaroušek), 56:11 Ondřej Mixan (Vladimír Lešek), 57:51 Karel Prokopec
branky (asistence): 03:31 David Chvosta (Marek Jiřík), 05:21 Jiří Křesák (Marek Jiřík), 06:37 Kryštof Bučok (Marek Jiřík), 28:22 Karel Šavrda (Ondřej Novák), 37:26 Kryštof Bučok (Jiří Křesák), 43:20 Ondřej Novák (Jakub Kořán), 46:51 Tomáš Houska (Jiří Křesák), 52:31 David Chvosta (Lukáš Pluskal), 53:51 Michal Strejček (Karel Šavrda)

Sokol Písek - Fbc Strakonice 5:9
26. Pavel Řeřicha, 33. Vít Jaroušek, 49. Ondřej Mixan, 57. Ondřej Mixan, 58. Karel Prokopec - 4. David Chvosta, 6. Jiří Křesák, 7. Kryštof Bučok, 29. Karel Šavrda, 38. Kryštof Bučok, 44. Ondřej Novák, 47. Tomáš Houska, 53. David Chvosta, 54. Michal Strejček; rozhodčí: František Brabec - Miroslav Janošťák; vyloučení: 3:3 + Martin Košta 5; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Martin Hrubec ?, David Myslík ? - Josef Macek ?, Jan Jeřábek ?; po třetinách: 0:3, 2:2, 3:4;
60:00
58:30
Slabší chvilku si vybírá i světelná tabule, jež má svá nejlepší léta za sebou. Utkání na chvíli přerušeno.
57:51
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Karel Prokopec bez asistence (5:9).
57:51
Karel Prokopec předvedl svoje pověstné sólo a tvrdou střelou do pravého horního rohu nedal brankáři sebemenší šanci.
57:05
Vyloučen hráč Martin Košta družstva Fbc Strakonice na 5 minut za hrubost.
57:05
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva Sokol Písek na 2 minuty za hrubost.
57:05
Strakonický hráč předvádí zákrok jako ze země Mordor a vyhazuje Káju Prokopce z hrací plochy.
56:11
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Vladimír Lešek (4:9).
53:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Michal Strejček, asistoval Karel Šavrda (3:9).
52:31
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil David Chvosta, asistoval Lukáš Pluskal (3:8).
52:31
Střídání brankáře. Nový brankář David Myslík družstva Sokol Písek
48:58
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Ondřej Mixan, asistoval Vít Jaroušek (3:7).
48:58
Ondřej Mixan vykřesává malý plamínek naděje, když nádherně trefuje pravý vingl.
46:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Tomáš Houska, asistoval Jiří Křesák (2:7).
46:51
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Jeřábek družstva Fbc Strakonice
44:29
Vyloučen hráč Pavel Řeřicha družstva Sokol Písek na 2 minuty za sekání.
43:20
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Ondřej Novák, asistoval Jakub Kořán (2:6).
40:38
Vyloučen hráč Tomáš Mareš družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:38
Třetí třetina nám začíná pěkně zostra.
40:00
40:00
38:48
Trestné střílení družstva Sokol Písek neproměnil Pavel Řeřicha.
38:48
Vyloučen hráč Ondřej Novák družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za blokování hokejky.
38:46
Řeřicha bohužel neproměňuje svůj druhý nájezd. Macek se jeho střelou k tyči nenechal překvapit.
37:26
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Kryštof Bučok, asistoval Jiří Křesák (2:5).
35:00
Utkání nabírá na obrátkách. Strakonický Chvosta ve vlastním oslabení naráží Prokopce na mantinel.
34:53
Vyloučen hráč Tomáš Jiřík družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za hra bez hokejky.
34:10
Otěže zápasu přebírá domácí Písek. Strakonice hrozí jen z občasných protiútoků.
32:01
Branku družstva Sokol Písek vstřelil Vít Jaroušek, asistoval Adam Kuba (2:4).
32:01
Již letitý matador Papina nekompromisně propálil vše, co mu stálo v cestě.
31:30
Hraje se stále nahoru-dolů. Šance jsou na obou stranách. Takové utkání se divákům musí líbit.
28:22
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil Karel Šavrda, asistoval Ondřej Novák (1:4).